Tarotová karta Blázen

Tarotová karta Blázen

„Někdy musíme udělat první krok, i když nevidíme, kam směřujeme.
 Říká se tomu víra. 
Je to riskantní. 
Je to úžasné.“

Pokud umístíte karty Velké arkány v číselném pořadí od 0 (blázen) do 21 (svět), tvoří symbolický příběh. Tento příběh je také známý jako Bláznova cesta. Tarotová karta Blázen je hlavní postavou Velké Arkány a prochází každou kartou. Cestou poznává nové učitele a učí se nové životní lekce.

Neomezený potenciál

Tarotová karta Blázen je číslo 0 Velké arkány, což znamená počet neomezených potenciálů. Zobrazení tarotové karty Blázen obecně znamená, že jste na pokraji neočekávaného a vzrušujícího nového dobrodružství. To může vyžadovat, abyste udělali slepý skok víry.

Nový začátek

Čeká vás obohacující zkušenost, která přispěje k vašemu růstu jako lidské bytosti. Nové dobrodružství může být doslovné a může zahrnovat cestování do nové země nebo území, které jste nikdy předtím nenavštívili.

Nová dobrodružství

Připravte se zažít nová dobrodružství!

Tarotová karta Blázen je první kartou ve velké arkáně, která představuje nový začátek a následně i konec něčeho ve vašem starém životě.

Tarotová karta Blázen má číslo nula a nemá v balíčku tarotových karet konkrétní místo, přesto není tato karta o nic méně důležitá.

Ve skutečnosti její umístění vypovídá o síle karty Blázen v balíčku.

Vstupujete do nové fáze, která je velmi odlišná od všech ostatních. Nyní je čas na to abyste důvěřovali a šli s proudem.

VzpřímenýNové začátky, nevinnost, dobrodružství
ObrácenýBezohlednost, nebojácnost, riziko
Ano nebo neAno
Numerologie0
ŽivelVzduch
PlanetaUran
Znamení zvěrokruhuVodnář

Stav mysli Blázna

Když cítíte motýly v břiše a jste nadšení z nových cílů, může to být tím, že jste ve stavu mysli Blázna.

Zobrazení tarotové karty Blázen obecně znamená, že jste na pokraji neočekávaného a vzrušujícího nového dobrodružství. To může vyžadovat, abyste udělali slepý skok víry.

Čeká vás obohacující zkušenost, která přispěje k vašemu růstu jako lidské bytosti. Nové dobrodružství může být doslovné a může zahrnovat cestování do nové země nebo území, které jste nikdy předtím nenavštívili.

„Někdy musíme udělat první krok, i když nevidíme, kam směřujeme.“ Říká se tomu víra. Je to riskantní. Je to úžasné.“

Vítaná změna

Změna, kterou tato karta může přinést, bude obvykle vítaná. Můžete to také vnímat jako výzvu k riskantní části vaší vlastní osoby.

Karta vás inspiruje k otevření nových oblastí ve vašem životě. S tím přichází směs očekávání, úžasu a zvědavosti.

Blázen obráceně představuje lehkomyslné chování při prosazování nového podniku. Znamená to, že pořád začínáte, ale nic nedokončíte a že se chováte doslova jako hlupák, když neberete v potaz následky svých činů.

Můžete to nazývat cestou k „nalezení sebe sama“. Přesto se můžete velmi zklamat tím, kde se nakonec ocitnete, pokud nepřestanete jednat hloupě.

Tato karta je zde proto, aby vás varovala, že nyní není čas na spontánnost a svobodu. Než budete moci bezpečně pokračovat, musíte dokončit, co jste začali, a vypořádat se se svými povinnostmi.

Ujistěte se, že se neztratíte ve svých vlastních myšlenkách. Všichni máme nápady, ale pouze prostřednictvím činů se tyto myšlenky zhmotňují a mají hodnotu.

KARIÉRA A FINANCE

Pokud se tarotová karta Blázen objeví ve výkladu o vaší kariéře a práci říká vám, že je čas jít do nové práce nebo začít s vlastním podnikáním, o kterém jste snili. Tato karta přináší opravdu nekonečné možnosti.

Pro některé to může znamenat stěhování se do nového státu nebo země, zvláště pokud je spárován s Tarotovou kartou Svět. 

U současných projektů to znamená, že přitahujete inovativní nápady s novou energií.

Blázen radí následovat své srdce, i spontánně, protože to může vést k finančnímu úspěchu.

  • Jděte do nové práce/povýšení/projektu
  • Začněte svůj vysněný byznys
  • Buďte otevření novým nápadům
  • Nenechte se zadržet strachem a následujte své srdce

LÁSKA A VZTAHY

Spojte bláznovskou tarotovou kartu s láskou a chystáte se vydat na novou romantickou cestu.

Pokud jste již ve vztahu, může to být nová kapitola, jako je zasnoubení, svatba nebo dokonce dítě.

Pokud jste svobodní karta znamená, že budete schopni velmi snadno a bezstarostně začít nový romantický vztah.

Význam, který by z toho měl být odvozen, je být otevřený novým a nečekaným lidem ve vašem životě.

Blázen ve vztahu k lásce znamená, že je vhodná chvíle, abyste šli ven a využili nové šance s partnery, se kterými byste jinak možná ani neuvažovali o randění.

Tato karta vás vybízí k tomu, abyste důvěřovali neznámému a přijali optimističtější a nadějnější pohled, oslavovali a získali zpět své vnitřní dítě.

Blázen vám připomíná, že nikdy nemůžete doopravdy vědět, co vás čeká, a můžete to jen přijmout s radostí.

ZDRAVÍ A SPIRITUALITA

Blázen disponuje silnou energií. Pokud jste byli nemocní nebo jste se potýkali se svým emocionálním/mentálním zdravím, Blázen může představovat novou chuť do života.

Každá situace je jiná, ale být věrný sám sobě a soustředit se na uspokojování vlastních potřeb pomůže zlepšit každou oblast vašeho života.

  • Buďte k sobě pravdiví
  • Ukažte si trochu sebelásky

ANO NEBO NE

Když si vytáhnete kartu Blázna, znamená to důležitá rozhodnutí a brzy k vám přijde změna. Vaše odpověď na tarotovou otázku Ano nebo Ne by měla být velké „ANO“. Zbavte se starostí a pochybností, věci se vyvinou ve váš prospěch.

TAROTOVÁ KARTA BLÁZEN A NUMEROLOGIE

Blázen je karta s nulou. Nula je kulatá, tvoří kruh a představuje tak totalitu a cykly. Přesto je také prázdná a představuje prázdnotu, otevřenost a nicotu.

Nula je začátek. Je to čistota a nevinnost. Tato karta znamená nepřítomnost.

Zkuste někdy meditovat nad konceptem nuly a tím se víc ponořit do světa numerologie. Můžete si dokonce představit sami sebe jako blázna, zatímco meditujete o otevřené prázdnotě cesty, která je Nula.

TAROTOVÁ KARTA BLÁZEN A ASTROLOGIE

Bláznovi je vlastní bezstarostná energie, nevinnost a poslech vlastního já.

Vzdušná znamení: Blíženci, Váhy a Vodnář.

Ze vzdušných znamení se nejlépe hodí Vodnář. Vodnář, kterému vládne Uran, je silou nezávislosti a svobody – konečným katalyzátorem průlomů a čištění břidlice.

KOMBINACE TAROTOVÝCH KARET BLÁZEN

Když vytáhnete tarotovou kartu Blázen, má to vždy silný vliv na celý výklad.

BLÁZEN A SMRT

Blázen je jednou z nejoblíbenějších karet v tarotovém balíčku

Tyto dvě karty jsou jako noc a den, ale mají pevné poselství, když si je vytáhnete společně: věci končí a nový začátek je na obzoru.

Jakkoli to může znít jednoduše, my jako lidé máme se změnami velké problémy. Blázen kráčí po boku smrti jako připomínka toho, že jediná stálá věc v životě je změna a její přijetí je nutností.

BLÁZEN A ĎÁBEL

Tarotové karty Blázen a Ďábel společně také přinášejí pozitivní zprávy, když se objeví ve stejném výkladu.

Pokud jste si osobně vytáhli tyto karty, pravděpodobně v poslední době pociťujete nedostatek víry alespoň v jedné situaci nebo oblasti svého života.

To je normální, ale nemusíte žít v této negativní vibraci. Rozhlédněte se. Existují způsoby, jak byste mohli začít znovu? Nyní je čas využít bláznivou šanci!

BLÁZEN A VISELEC NEBO HVĚZDA

Pokud jste si vytáhli tyto tři karty dohromady je to dobré znamení.

Nyní je čas: Opusťte to, co vás trápí, a jednoduše věřte ve svou šťastnou hvězdu.

Cvičte „slepou víru“ a chození po vodě, i když se zdá, že se brzy potopíte.