Blázen jako karta roku

Rok, ve kterém si vyberete jako svou roční sudbu kartu 0 – Blázna, bude plný nových zážitků, dojmů, cestování a celkově nových, mnohdy bláznivých začátků.

Tento rok se může do Vašeho životního příběhu zapsat jako podstatný rok nula, v němž půjde o nějaký ne bezvýznamný, ale opravdu podstatný nový začátek.

Nadcházejících dvanáct měsíců byste měli být všemu otevření. Protože dobrodružství, které Vás čeká, bude určitě za hranicemi toho, na co jste byli doposud zvyklí. Proto pro tento rok opusťte příliš velkou vážnost a životní moudra a jděte tímto rokem s úžasem a bez předsudků. Nechejte se vést svojí zvědavostí a cestu následujte instinktivně. Popusťte uzdu fantazii.

Tento rok Vám slibuje, že budete mít možnost oprostit se od veškeré šedi všedního dne, od normality a prožijete něco pohádkově úžasného jako Alenka v zemi za zrcadlem.

Blázen jako karta roku je tedy především o tom, že Vás čekají nové, dech beroucí zážitky. V povolání slibuje nový start, takže pokud se Vám tento rok naskytne v oblasti povolání nějaká nová nabídka a bude Vás brzdit jen strach z neznáme, skočte po ní. Je to to pravé. To samé se týká vztahů. Oživí se ty dlouhodobé a pokud čekáte na nový vztah, a ten přijde, pak se připravte na bláznivou jízdu. Určitě to nebude rutinní záležitost. Dovolte si být pro tento rok spontánní. Každý den čekat zázrak, těšit se z maličkostí a hodně se smát.

Chcete se cítit za rok mladší, než jste dnes? Následujte svou roční kartu Blázna.