Deset pentaklů

Deset pentaklů

Deset pentaklů vykresluje, jak úžasný může být život, když se všem v rodině daří dobře. Představuje finanční jistotu i štěstí, to nejlepší z obou světů. Celkově Desatero pentaklů zobrazuje pevný základ, ve kterém je každý podporován a milován.

Když se objeví tato karta, velká událost nebo oslava se blíží. Také se rýsuje dlouhodobá bezpečnost a stabilita, ale pouze pokud jste ochotni zavést opatření k zajištění budoucnosti vaší rodiny.

VzpřímenýDědictví, blahobyt, tradice, pevný základ, dobrý rodinný život
ObrácenéFinanční spory, rodinné spory, omezení, rozchod, všeobecná ztráta
Ano nebo neAno
Numerologie1
ŽivelZemě
PlanetaMerkur

Na první pohled je Desatero pentaklů o radostném pokračování rodinné linie. Toto je přesné hodnocení, ale poselství této karty je mnohem hlubší, než se zdá.

Vzpřímeně deset pentaklů představuje pevné základy a tradice, konvenční způsoby myšlení a postoje, které umožnily růst pokračovat po generace.

Tyto hluboké kořeny umožňují rodině prosperovat tak, jak by tomu jinak nebylo. Ale jako u všeho musí existovat rovnováha.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Jakkoli je to karta lásky, Desatero pentaklů je především karta peněz. Nakonec vypráví o dědictví, neočekávaném bohatství a majetku.

Nemluvíme o bohatství, které pochází z nových investic, ale o „starých penězích“ spojených s rodinou nějakým způsobem.

Pokud vlastníte firmu nebo máte nějaký nápad, tato karta naznačuje, že z ní vyroste impérium mnohem větší, než se očekávalo.

Může také předpovídat určitý typ finanční stability pocházející z neočekávaného zdroje. Když vás prastrýc Herbert pojmenuje ve své závěti, není to přitažené za vlasy, pokud se objevilo Desatero pentaklů.

Další možnost s Desaterem pentaklů souvisí se základy prosperity, které ale položíte vy.  Namísto čekání, až bude něco předáno, se musíte začít připravovat na budoucí generace.

To může zahrnovat vlastní investice, zprostředkování nové smlouvy nebo uvedení závěti.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

Kartu Deseti pentaklů zdobí kompletní rodina. Díky tomu je skvělým poselstvím pro svobodné i zadané lidi, kteří chtějí vědět, zda je on nebo ona ten pravý.

Pokud chcete děti a stabilní domácí život, tato karta je určitě vítaná. Domácí harmonie, jistota vztahu a manželská blaženost jsou jisté.

Pokud věci ještě nejsou takové, jaké byste chtěli, můžete se na Desatero pentaklů dívat spíše jako na vysvětlení než na výsledek.

Stojí vám v cestě k celistvosti zděděné problémy, jako je vměšování tchánů nebo jiných členů rodiny? Prvním krokem je určit své problémy a diskutovat o nich z lásky a vzájemného respektu.

Totéž platí, pokud máte konflikt s nějakým členem rodiny nebo s přítelem a doufáte, že se usmíříte. Karta naznačuje, že výsledek bude pozitivní. K tomu však nedojde, když budete čekat na to, až jak se věci samy vyvinou. Je třeba se aktivně zapojit.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Při výkladu na zdraví tato karta naznačuje, že byste se mohli potýkat s problémem fyzického nebo duševního zdraví, který má genetickou souvislost.

Diabetes, srdeční choroby a další poruchy jsou často spojeny s linií našich předků. Je tu samozřejmě aspekt DNA, ale mnoho lidí věří, že existuje také energetické spojení.

Udělejte ze svého zdraví prioritu a využijte to, co víte o minulosti, k vybudování silnější budoucnosti. Můžete také zvážit meditaci a modlitbu pokud máte pocit, že problém má více společného s duchem než s tělem.

DESET PENTAKLŮ OBRÁCENÝCH

Mějte na paměti, že číslo deset je konec a zároveň také začátek. To znamená, že stejně jako Desatero pentaklů může znamenat začátek velkého dědictví, může znamenat také uzavření kapitoly.

Obrácené Desatero pentaklů často představuje ztrátu, pokud jde o peníze, rodinu, přátele a dokonce i zdraví. Může také předvídat rodinné hádky o peníze, rozchod a dokonce rozvod.

Toto desatero je kartou omezení, která ukazuje, jak nucení do určitých rolí na základě tradice může v člověku zanechat pocit omezení.

Máte problém být sám sebou a žít svůj život tak, jak si přejete, protože se bojíte toho, co by si ostatní mohli myslet? Přemýšlíte o ukončení vztahu nebo přátelství, které vám již neslouží? Jakkoli to může být bolestivé, obrácené Desatero pentaklů naznačuje, že by to mohlo být nejlepší.

Koneckonců, celoživotní úspěch vyžaduje spojení, která jsou silná a podstatná. Toužíte-li po blahobytu, rodině nebo dokonce jen míru, moudře si vybrat, kdo do vašeho života vstoupí a zůstane, je nutností.

ANO NEBO NE

Desatero pentaklů obvykle označuje „ano“ zvláště pro ty, kteří mají otázky týkající se vztahů, přátel nebo rodinných záležitostí.

Tato karta představuje šťastný a zdravý domácí život se spoustou širší rodiny poblíž. Pokud po něčem toužíte, ale nejste si jisti, co to je, odpovědí může být lidské spojení.

DESATERO PENTAKLŮ A ASTROLOGIE

Desatero pentaklů je spojeno se znamením zvěrokruhu Panna, kterému vládne Merkur. Panny jsou většinou považovány za logické, praktické a systematické ve svém přístupu k životu. Toto znamení také vládne trávicímu systému, díky čemuž jsou Panny obzvláště naladěny na složky, které tvoří celek – nejen v jídle, ale i ve všem ostatním.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Rodinné jmění, narození, rodinné oslavy a nové příjmy. Také v kombinaci s dalšími kartami je přítomno hlavní téma Desatero pentaklů, rodina.

DESATERO PENTAKLŮ A KOLO ŠTĚSTÍ

Toto párování předpovídá generační bohatství a rodinné bohatství. To, co chcete pro svou budoucnost, není jen finanční stabilita pro vás, ale pro celou vaši rodinu. Klíčem je najít způsoby, jak toho dosáhnout.

Existuje rodinná firma, kterou byste mohli založit? Existují investice, které by vynášely zisk dostatečně dlouho, abyste pomohli těm, které milujete? Kolo štěstí vás vybízí k zatočení.

DESÍTKA PENTAKLŮ A ČTYŘKA HOLÍ

Brzy se uskuteční rodinná oslava. Ať už se jedná o úspěch, oslavu nebo speciální svátek, tato událost sblíží vaše blízké mnohem více.

Mezi možnosti patří rodinná sešlost, miminko nebo svatba. Přijměte šťastné časy, které jsou před Vámi.

DESÍTKA PENTAKLŮ A ESO POHÁRŮ

Když Desítka pentaklů a Eso pohárů dorazí společně, nepřijdou s prázdnou. Jejich dárek: zbrusu nový balíček radosti. Pokud jste se potýkali s neplodností, nebojte se.

Zdá se, že se vaše sny o novém miminku brzy naplní. Pokud to nejste vy, kdo po dítěti touží, někdo z vaší rodiny bude brzy očekávat. 

DESÍTKA PENTAKLŮ A DVĚ NEBO TŘI HOLE

Přijměte originalitu. Dvě hole naznačují, že hledáte způsob, jak přijít k novým příjmům. Pokud ano, hledejte netradiční způsoby. Máte nějaké talenty? Možná existuje rodinný obchod nebo dovednost, kterou můžete využít.

Trojka holí doporučuje prozkoumat neprobádané oblasti. Zkusit něco nového! Možnosti jsou nekonečné, ale pokud přemýšlíte mimo rámec, jste na správné cestě.