Devět holí

Devět holí

Jste připraveni se bránit? Pokud ne, je čas najít odvahu a stát si za svým. Devět holí představuje pokračující bitvu, která ovlivňuje tělo i mysl. Jste před cílem, takže teď není čas to vzdávat.

Tato karta je připomínkou toho, že ačkoli je čas na kompromisy, jsou věci, u kterých byste neměli zaváhat. Odhodlání vám pomůže překonat toto náročné období – pokud jste na výzvu připraveni.

VzpřímenýVytrvalost, odvaha, tvrdá práce, odhodlání
ObrácenéTvrdohlavost, žádný kompromis, nedostatek důvěry
Ano nebo neNe
Numerologie9
Živeloheň
PlanetaJupiter
Znamení zvěrokruhuStřelec

Devět holí na vás tlačí, abyste načerpali sílu k dokončení navzdory únavě. Jsou věci, které je těžké snést, bez ohledu na to, jak pozitivní se snažíme být.

Chaos, zmatek, zlomené srdce a životní peripetie nás nemusí vyvést z rovnováhy. I když nemáme žádnou kontrolu nad tím, co nám život postaví do cesty, naše reakce si vždy volíme sami.

Takže pokud se tato karta objeví, považujte to za znamení, abyste pokračovali, protože vesmír testuje vaši odolnost. Bez ohledu na to, jak jste unavení, nedopusťte, abyste se vzdali. Už jste skoro tam, takže nemá smysl odbočovat, i když je to náročné.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Potýkáte se s kolegy nebo čelíte propouštění? Zdá se vám, že se nemůžete dostat dopředu, ať se snažíte sebevíc?

Pokud ano, může být lákavé skončit nebo se vzdát. Navzdory tomu vzdát se by jen zhoršilo vaše problémy. 

Místo toho se uklidněte a vymyslete pevný plán, jak se posunout vpřed. Potřebujete se vrátit do školy nebo si hledat novou pozici? Měli byste přijít s novým rozpočtem a zpřísnit své výdaje?

Udělejte, co musíte udělat, abyste překonali tyto těžké časy a udržte si své odhodlání bez ohledu na to, jak obtížné věci se mohou zdát.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ 

Ať tak či onak, poselství je stejné: negativní nebo jinak vyčerpávající vztahy nás mohou zbavit naší energie. Pokud je to váš případ, pořádně se podívejte na přátelství nebo romantické spojení. Je pro vás přínosem?

Na konci dne je váš vztah sám se sebou tím nejdůležitějším, jaký kdy budete mít. Vždy musíte bránit své vlastní blaho. 

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Nic nás netíží tak, jako obavy, jak to všechno dopadne. Mnohokrát jsme nasadili statečný obličej pro ostatní a vypadali, že máme všechno pod kontrolou a vevnitř jsme se rozpadali.

Jistě, rádi bychom byli „vyrovnaní“ a „soustředění“, ale jak můžeme v dobách, jako jsou tyto? Zde je několik návrhů:

  • Cvičte afirmace: Udělám to nejlepší, zítra to zvládnu ještě lépe, jsem schopný.
  • Soustřeďte se pouze na to, co můžete ovládat: na své myšlenky, slova, činy.
  • Pamatujte, chybovat je lidské. Jedno uklouznutí neznamená, že neprokazujete sebeovládání a dobrý úsudek.

Pokud čelíte fyzické překážce spíše než psychické, využijte všechny možnosti léčby. 

OBRÁCENÁ DEVÍTKA HOLÍ

Vzpřímená devítka hůlek symbolizuje bitvu způsobenou ostatními, ve které musíte stát pevně. Když se tarot otočí vzhůru nohama, naznačuje, že jste tvůrcem svého vlastního zmatku a že je nutný kompromis.

Je lidskou přirozeností vyhýbat se odpovědnosti a přenášet vinu na druhé.

Přestože bychom si měli vždy stát za tím, co považujeme za správné, tvrdohlavost a pýcha vedou pouze k zášti a frustraci. Pokud nemůžete dělat kompromisy a vyřešit situaci, možná je čas se z ní úplně vymanit.

ANO NEBO NE

Ne a možná. Pokud se vaše otázka týká toho, abyste pevně stáli za rozhodnutím, kterému skutečně věříte, možná byste měli. Pokud jde o postup vpřed s novými podniky nebo vztahy, je pravděpodobně moudřejší počkat, až se věci vyřeší. Jinak se mohou objevit obavy, vyčerpání a nespokojenost.

DEVĚT HOLÍ A ASTROLOGIE

Karta Devět holí je spojená se znamením zvěrokruhu Střelec. Pro lidi s tímto znamením je velmi důležitá samostatnost a schopnost dělat si, co chtějí. Milují dobrodružství a objevování a jsou považováni za společenské. Střelci vládne Jupiter, planeta náboženství, filozofie, spirituality, bohatství a potomků.

KOMBINACE

Dilema, pocity opuštěnosti a zášti: v kombinaci s jinými kartami se význam Devítky holí může mírně změnit. 

DEVĚT HOLÍ A SLUNCE

Tato kombinace naznačuje, že cokoliv, s čím zápasíte, se stalo podstatnou součástí vašeho života. Ve skutečnosti mohou být všechny vaše myšlenky a rozhodnutí zabaleny do tohoto dilematu.

Slunce naznačuje, že jediný způsob, jak situaci napravit, je udělat, co můžete, a pak nechat jít. I když věci nejsou takové, jaké byste chtěli, aby byly, přijetí je způsob, jak získat mír.

DEVĚT HOLÍ A POUSTEVNÍK

Máte pocit, že každou bitvu bojujete sami? Toto spojení naznačuje pocity izolace a opuštěnosti.

Například někdo, kdo prochází rozchodem nebo jinou ztrátou, může mít pocit, že nemá s kým mluvit. Člověk, který prochází těžkým finančním obdobím, může mít pocit, že v okolí není nikdo, kdo by mu nabídl podporu.

Jakkoli to může být bolestivé, nemusí to být nutně špatná věc. Poustevník vás vyzývá, abyste se spojili se svým vlastním vyšším já. Nedovolte, aby váš úsudek zatemnily myšlenky a názory ostatních. Čerpejte ze skrytých nádrží hluboko v sobě a pokračujte ve své cestě, dokud vaše cesta neskončí.

DEVĚT HOLÍ A CÍSAŘOVNA

Toto duo představuje pocity odporu. V poslední době můžete mít pocit, že se vás někdo snaží využít. Tyto typy emocí mohou způsobit značné škody, pokud jsou ignorovány a nejsou řešeny.

Jakkoli to bude těžké, musíte se otevřít a vyjádřit své pocity pomocí „já výroků“, jako „cítím…“ nebo „potřebuji…“ Je důležité nekritizovat a neútočit.

Pokuste se ustát pohled druhé osoby, a pokud se stále cítíte nesví, dejte si krátkou pauzu, abyste se vzpamatovali a shromáždili své myšlenky. Poté stůjte pevně na tom, jak se skutečně cítíte, a vězte, že pokud budete věrní sami sobě, každá situace se vyřeší ve váš prospěch.