Dva meče

Dva meče

Tarotová karta Dva meče se objeví, když se ve vašem životě ukáže překážka. Tento problém nebude snadné překonat.

Ve skutečnosti to z vaší strany bude vyžadovat velké úsilí k odstranění problému. Možná se cítíte zaseknutí nebo si nejste jisti, kterým směrem se obrátit.

Dobrou zprávou je, že jakmile vyřešíte problém, který vás sužuje, najdete uvnitř mír. Pokud potřebujete další návod, jaký význam pro vás může mít Dvojka mečů, podívejte se níže.

VzpřímenýPatová situace, příchod na křižovatku, čas přemýšlet
ObrácenéEmocionální odstup, nerozhodnost, podvod
Ano nebo neMožná
Číslo2
ŽivelVzduch
PlanetaVenuše
Znamení zvěrokruhuVáhy

Karta představuje vnitřní nebo vnější bitvu. V některých výkladech znamená Dvojka mečů neochotu vidět pravdu situace nebo potíže s výběrem strany v hádce.

Dvojka mečů nepředstavuje negativitu ve vašem životě, ale spíše slouží jako varování. Pokud jste se dostali na křižovatku a nejste si jisti, kam se obrátit, měli byste počkat a emocionálně se připravit na další krok.

Než učiníte další kroky nebo učiníte jakékoli rozhodnutí uklidněte se, nepodnikejte žádné kroky a přemýšlejte.

Váš protivník, ať už je to člověk nebo vnitřní boj, se neobejde bez boje. Nyní je čas dobít baterky, abyste měli energii, kterou budete potřebovat k vítězství.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Když se v kariérním čtení objeví Dvojka mečů , v práci buď došlo nebo dojde ke konfliktu, jehož jste pravděpodobně středem. Možná se cítíte uvízlí mezi dvěma kolegy s odlišnými názory, kteří na vás vyvíjejí tlak, abyste si vybrali stranu.

Pokud se ocitnete v této situaci, budete nepochybně pociťovat úzkost a stres. Tyto pocity se objeví, protože budete chtít být loajální k oběma lidem.

Budete mít problém vybrat si, na čí stranu se přidat. Totéž platí pro dvě investice, kariérní cesty nebo výběr smlouvy.

Nejlepší způsob, jak tuto situaci zvládnout, je kritické myšlení. Než učiníte solidní rozhodnutí, ujistěte se, že máte všechna fakta, abyste své rozhodnutí mohli podložit argumenty. Tato strategie vám dá klid, který potřebujete ke správnému rozhodnutí.

Ve finančním smyslu nám Dvojka mečů říká, že ignorujete finanční stres nebo odmítáte vidět pravdu ve finanční záležitosti.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

Pokud hledáte radu ohledně lásky , tarotová karta Dva meče vypráví příběh o patové situaci nebo křižovatce ve vztahu. Možná se se svým partnerem často hádáte, ale nikdy nejste schopni se dohodnout.

Jste ochotni udělat, co je potřeba, abyste do vašeho vztahu vrátili mír? Pokud ano, je na místě si promluvit. Jakmile vyložíte všechny své karty na stůl, musíte se rozhodnout, zda chcete zůstat, nebo odejít.

Pokud jste single, karta ilustruje volbu mezi dvěma partnery. Ti dva nápadníci před vámi vám do života něco přinesou. V důsledku toho můžete mít problém s výběrem osoby, které projevíte náklonnost.

Opět se budete muset pečlivě podívat na obě strany. Vaše vyšší já zná správnou volbu, proto hledejte vedení ve svém nitru a ne u ostatních.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Karta naznačuje, že nevyjádřené nebo zablokované emoce negativně ovlivňují vaše duševní zdraví . Když tyto pocity potlačíte, výsledkem bude pravděpodobně zášť nebo úzkost.

Pokud se chcete osvobodit, musíte najít způsob, jak vyjádřit své emoce a nechat negativitu odejít.

To může vyžadovat návštěvu odborníka, který diagnostikuje hlavní příčinu problému a pomůže vám najít řešení, které hledáte.

DVA MEČE OBRÁCENÉ

Tradiční význam Dvojky mečů v obrácené pozici je klam, zejména v partnerství.

Předpovídá, že po období zmatku a nerozhodnosti uvidíte pravdu. Cítíte se uvězněni v toxickém partnerství /vztahu? Dělali jste, že to nevidíte a báli jste se rozhodnout?

Tato karta se objeví ve výkladu, aby vás ujistila, že konec je blízko. Budete moci vidět skutečnou pravdu a v budoucnu konečně přejít ke zdravějšímu vztahu.

ANO NEBO NE 

Tato karta symbolizuje patovou nebo rozdělenou loajalitu. Podporuje však také hledání duševního klidu řešením konfliktů zvážením každé strany dané záležitosti.

Z těchto důvodů je odpověď na otázku spíše než ano nebo ne – možná.

DVOJKA MEČŮ A ASTROLOGIE

Možná, že když se podíváte na Dvojku mečů, připomenete si, že musíte udělat těžké rozhodnutí a zvážit možnosti. Karta odpovídá vzdušnému živlu a tedy vzdušným znamením.

Váhy jsou vzdušné znamení, které snadno koresponduje s kolísáním tam a zpět při rozhodování. Je to znamení rovnováhy a spravedlnosti, ale také znamení lásky, krásy a harmonie a vládne mu planeta Venuše.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Tarotová karta Dva meče představuje překážky, které musíte překonat. Také v kombinaci s jinými kartami může tato karta označovat překážky. Níže naleznete nejdůležitější kombinace karet Dvojky mečů.

DVOJKA MEČŮ A MILENCI

Kombinace Dvojky meče a Milenců ve výkladu představuje varování před slepou láskou. Ignorujete nebo odmítáte vidět na svém partnerovi něco, co by ho mohlo učinit nehodným vztahu, který sdílíte.

Usazujete se ve svém milostném životě, protože se bojíte být sám? Pokud ano, Dva meče vás nabádají, abyste zvážili své okolnosti a jednali, abyste zlepšili vztah nebo se posunuli dál.

DVOJKA MEČŮ A PĚTKA POHÁRŮ

Když se Dvojka mečů a Pětka pohárů objeví vedle sebe, zbytečné drama má místo ve vašem životě. Ať už je to s přítelem nebo členem rodiny, musíte podniknout kroky k ukončení sporu. Když dovolíte, aby se drama zakořenilo ve vaší mysli, způsobí vám to duševní muka a nestabilitu. Je čas to nechat být.

DVOJKA MEČŮ A RYTÍŘ POHÁRŮ

Toto duo vás vyzývá, abyste se vyhnuli citové vazbě. Může se stát, že jste zahájili nové romantické setkání s někým, s kým si představujete budoucnost. Tento výklad potvrzuje, že vztah nevydrží.

Pokud si dovolíte připoutat se k této osobě, nakonec se jen zraníte. Dvojka mečů v kombinaci s Rytířem pohárů vám radí odejít.

DVOJKA MEČŮ A ŠESTKA PENTAKLŮ

Když jsou Dvojka mečů a Šest pentaklů vedle sebe, zvěstují mírotvorce. Vezmete si pod svá křídla někoho, kdo to velmi potřebuje, a rozvinete jeho plný potenciál. Neváhejte pomoci, když uvidíte někoho bojovat; je to váš úkol.