Eso mečů

Eso mečů

Tarotová karta Eso mečů je jednou z nejsilnějších karet, které mohou při výkladu tarotu padnout.

Ačkoli obrázek na přední straně karty nemusí být tak dramatický jako třeba Věž nebo Vůz, poselství, které Eso mečů ztělesňuje, je poselstvím moci, autority a schopností.

Čepel meče dokáže snadno proříznout cokoli, co jí stojí v cestě. Je silný a spolehlivý v době potřeby.

Meče nosí ti nejvěrnější a nejčestnější z rytířů. Podobně jako muži, kteří je nosí, Eso mečů představuje pravdu, dělá správnou věc a bojuje za to, po čem toužíte.

Pokud se tato karta dostala do vašeho výkladu, připravte se na průlom, který se nepodobá žádnému jinému.

VzpřímenýJasnost, správné rozhodování, průlom, příležitosti
ObrácenéNeproduktivní, iracionální, ničení, promarněné příležitosti
Ano nebo neAno
Číslo0
ŽivelVzduch
PlanetaVenuše
Znamení zvěrokruhuVáhy

Tarotová karta Eso mečů ve vzpřímené poloze posouvá jakýkoli výklad pozitivním směrem. Je to čerstvá vlna energie a má sílu k vytváření nebo ničení.

Povzbuzuje vás, abyste zaujali inteligentní a komunikativní přístup – měli jasno ve své osobní pravdě na každém kroku, bez ohledu na to, co se na vás chystá. Jste připravení jít za svými touhami s intenzitou?

Vzpřímené eso mečů naznačuje, že porozumíte překážkám, které před vámi stojí, a budete vynalézaví při jejich překonávání.

Je to příslib Esa mečů, že budete věci řešit s pronikavou moudrostí. Když čelíte nepřízni osudu, věřte svým instinktům; vaše Vyšší Já už zná správnou volbu.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Ve financích a kariéře je eso mečů znamením, že se k vám blíží nové příležitosti. Může to být období ve vaší kariéře, kdy získáte vyšší plat, povýšení nebo možnost pracovat na novém projektu.

Lidé, kteří vás v práci obklopují, budou nápomocní a obohacující váš rozvoj jako profesionála a v týmu se vám s nimi bude dobře dařit.

Eso mečů také předpovídá úspěch a triumf, takže pokud uvažujete o založení nového obchodního podniku, nyní je ten správný čas to udělat.

Jelikož jste vyzbrojeni bystrými rozhodovacími schopnostmi, budete problémy řešit snadno. Když budete dělat kroky k úspěchu, který tato karta znamená, nic vám nebude překážet.

Pokud se tato karta objeví ve finančním výkladu, může sloužit jako varování. Jakékoli finanční řešení založte na faktech, nikoli na pocitech.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

Eso mečů ve výkladu o lásce a vztazích poukazuje na problém ve vašem milostném životě. Obvykle to naznačuje, že je potřeba nového začátku.

Máte nevyřešené problémy, se kterými se musíte vypořádat, než se budete moci posunout vpřed směrem ke vztahu, po kterém toužíte? Pokud máte partnera nebo bývalého partnera, se kterým chcete, aby to fungovalo, je čas si promluvit.

Zlepšená komunikace téměř vždy přispívá k lepšímu vztahu. Ujistěte se, že vyjadřujete své skutečné pocity a přání/potřeby. Pokud vám druhá strana nebude ochotná vyjít vstříc, bude nutné jít dál.

Pokud jste single, Eso mečů vám předpovídá, že potkáte někoho, kdo sdílí stejné hodnoty jako vy. Tato osoba bude uvažovat stejně jako vy a vy dva se snadno spojíte na intelektuální úrovni.

Konverzace, kterou sdílíte, přijde přirozeně a chemie mezi vámi dvěma bude divoká a vše pohlcující.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Pokud jde o zdraví , karta vás vybízí, abyste využili svou motivaci a duševní kapacitu ke změnám životního stylu, které pozitivně ovlivní vaši mysl a tělo. Hoďte za hlavu stará přesvědčení, negativní myšlenky, stud a vinu. 

Nakonec si vytvořte seznam úkolů. Ponořte se do toho s vědomím, že máte oporu, i když se hory zdají být příliš vysoké na to, abyste je mohli vylézt.

První kroky se mohou zdát nemožné, odpovědi zastřené a nejasné, ale toto eso zdůrazňuje, že silou mysli lze překonat cokoli.

Musíte však být ochotni k odpuštění. Udělejte si osobní inventuru oblastí neodpuštění ve vašem životě – zejména věcí, které si odmítáte odpustit.

Co bude potřeba k tomu, abyste přišli na místo přijetí? Jakmile najdete odpověď na tuto otázku, přijde nový začátek.

ESO MEČŮ OBRÁCENÉ

Na druhé straně jasnosti je zakalený úsudek, chybějící informace a příliš rychlé řez – místo toho, abyste si udělali čas tomu všemu přijít na kloub.

V obráceném stavu může být eso mečů podobné bodnutí do zad, kromě toho, že často je ruka provádějící bodnutí naše vlastní.

Když se tato karta objeví ve výkladu obráceně, podívejte se na jiné karty. Mohou vám naznačit, kde může problém spočívat nebo jak se projevuje.

Možná je zapotřebí větší porozumění v práci, dilema za dilematem, které se řeší v době zvratů, nebo lepší komunikace, která se dostává do popředí manželství.

Ať už je problém jakýkoli, tato tarotová karta je spíše o zpomalení a pečlivé kontrole všeho. 

Nebo pokud se provádí příliš mnoho hodnocení – na druhou stranu – možná je čas zkusit něco jiného, ​​něco méně nejasného nebo namáhavého.

Promyšlení situace je jedna věc, přemýšlení a upadnutí do nerozhodnosti je věc druhá.

Důležité je zůstat věrný sobě a věřit, že odpovědi existují, ať už se vám zdají být příliš těžké na nalezení nebo příliš jednoduché na to, abyste je přijali. Někdy je dobré abyste se zastavili a zamysleli se: „Je to opravdu správné?“

Bez ohledu na dotaz zde důvěřujte svému úsudku. Koneckonců, tato asertivní karta je o rychlém úsudku se špetkou vlastní intuice a vy jste ten, kdo ovládá silnou zbraň.

Rychlé máchnutí mečem může být jednoduché a žádoucí, ale následky unáhlených akcí mohou trvat věčně – tak o tom přemýšlejte.

ANO NEBO NE

Tarotová karta Eso mečů je kladná karta. Představuje jasnost, jistotu sama sebou a pozitivní posílení. Ze všech těchto důvodů je odpověď na vaši otázku při čtení ano nebo ne pravděpodobně ano.

Pokud se ptáte na cokoli „nového“, jako je nová práce, domov, vztah, pak je odpověď na otázku ano nebo ne zaměřená na Eso mečů ještě pozitivnější.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Jako ultimátní svěží vlna energie se schopností vytvářet nebo ničit je Eso mečů velmi silnou kartou v každém výkladu.

ESO MEČŮ A ESO PENTAKLŮ

Pokud jste povoláním spisovatel, je to známka toho, že jste na správné cestě k úspěchu. Pokud ne, možná byste měli zvážit kreativní úsilí, které zahrnuje papír a pero. Vaše slova budou dobře přijímaná a budou úspěšná.

ESO MEČŮ A ESO POHÁRŮ

Když se eso mečů a eso pohárů objeví společně, romantika je ve vzduchu. Do někoho se zamilujete a mezi vámi dvěma to bude hluboká a duchovní láska.

Váš intelekt, který se k sobě hodí, a váš vztah díky tomu vzkvétá. Pokud jste již vdaná nebo zadaný, tyto karty naznačují obnovenou vášeň mezi vámi a vaším partnerem. Co můžete udělat, abyste ji podpořili?

ESO MEČŮ A PĚTKA PENTAKLŮ

Eso mečů a Pětka pentaklů poukazují na nedostatek koncentrace. Snažíte se dokončit projekt, protože máte potíže s tím, abyste mu věnovali pozornost? Je něco, co vás odvádí od povinností, které je třeba abyste splnili?

I když to může být obtížné, musíte se přinutit, abyste se soustředili na daný úkol, chcete-li dosáhnout úspěchu, který vám právem náleží. Zvažte meditaci jako způsob, jak zbystřit své soustředění a zlepšit duševní jasnost.