Výklad karet – ukázka

Zde se můžete podívat, jak vypadají různé typy karetních výkladů, které dělám.

Každý výklad karet zde publikuji se souhlasem a vědomím dotyčné osoby.

Základní výklad karet

Ukázka výkladu níže je o vztahu. Tazatelka se ptá na muže, se kterým plánuje budoucnost. Zajímá ji jaký cit k ní chová a jak jejich vztah vidí on do budoucna.

Výklad karet - ukázka z praxe

Výklad karet dokazuje, že tento muž je opravdu zamilovaný. O tom svědčí Dva poháry a Osm holí. Osm holí si můžeme představit jako takové šípy lásky, kterými je onen mu zasažen.

Ústředním tématem jsou Zamilovaní. Karta velké arkány, která svědčí o lásce na celý život. Vždy, když se ve výkladu objeví karta velké arkány, svědčí to o velkém tématu pro danou osobu. Dotyčný prožívá tento vztah na hluboké citové úrovni.

Jde do vztahu s čistým štítem, naprosto odevzdaný a připravený se vrhnout po hlavě do všeho, co ho čeká. Je to také karta velké arkány a dotyčná mi potvrdila, že do seznámení s ní nebyl dosud ženatý, neměl závazky a do vztahu s ní je připraven přinést vše co má. Nedívá se napravo, nalevo. Je naprosto připraven dát jí celé své srdce. (Blázen)

Jsou zde velmi hojně zastoupeny pentakly. V tomto případě je to proto, protože oba jsou podnikatelé. Oběma se velice daří.

Zde značí mince příslib, že se jim bude velmi dobře dařit i do budoucna. Mince jsou také o stálosti, pevnosti, spolehlivosti. Podle Krále mincí je vidět, že jí nabízí vše, co má a může mít. Tato karta hovoří také o jeho povaze. Je spolehlivý, stálý, může se na něj do budoucna spolehnout. Postará se o ni i o její rodinu. Bude pro ni přístavem v rozbouřeném moři.

Šťastnou rodinu, kde se všem daří dobře materiálně i citově, potvrzuje karta Deset pentaklů. Dalším generacím budou mít co předat.

Samozřejmě zde nepíši celý výklad, jen nastiňuji to, jak může karetní výklad vypadat.