Mág jako karta roku

Kdo jiný, když ne Vy a kdy jindy, když ne tento rok!

Rok, ve kterém si vyberete jako svoji roční sudbu 1 – Mága bude mimořádně zdařilý. Síla vůle, iniciativa, zručnost, úspěch, mistrovství a dosažení vytčených cílů – to vše je vám přislíbeno, když se v tomto roce spojíte s mocí a silou Mága.

Nic není nemožné – toto poselství má pro Vás tato karta. Vše máte ve svých rukou. Můžete dosáhnout nových vrcholů v nějaké osvědčené oblasti nebo rozvíjet přídatné oblasti zájmů a pole působností, které vám přinesou budoucí radost a naplnění. Tento rok utvářejte aktivně, prokažte podnikatelského ducha. Je to čas, kdy máte vystoupit na své pomyslné pódium života a být ve světle ramp. Ukažte, co dokážete, při rozhovorech, při jednáních. Žádné krčení se v koutě a čekání na tu správnou chvíli. TEĎ je ta správná chvíle. Nepodceňujte svoji hodnotu, nenechte si vzít odvahu.

Ve vztazích máte šanci zazářit. Dlouhodobé vztahy se mohou oživit díky vaší znovunalezené energii a síle. Pokud uvažujete o navázání nového vztahu, tento rok je opravdu ideální. Vaše přitažlivost bude opravdu kouzelná a fascinující. Máte co nabídnout.

Neotálejte. V roce Mága je vám dána zdravá sebedůvěra. Máte potřebnou sudbu, správný elán a nejlepší karty k uskutečnění vašich pracovních a soukromých cílů.

Cokoliv vezmete do rukou, má dobré vyhlídky stát se skutečným hitem!