Osm pohárů

Osm pohárů

Tarotová karta Osm pohárů představuje odchod a opuštění. Rozhodli jste se (nebo jste byli nuceni) opustit vztah, přátelství, domov nebo práci?

Karta Osm pohárů předpovídá tento druh ztráty a obvykle se objevuje při čteních, kde jsou přítomny silné emoce.

Tato karta Malé Arkány také znamená cesty, takže je možné, že vás čeká cestování. Mnohokrát, když čelíme změně, je naším instinktem pevně se držet.

Osmička pohárů nabízí jemnou připomínku toho, že nechat jít a přijmout to, co je, může být mnohem jednodušší a zdravější alternativou.

VzpřímenýOpuštění, cestování, konec vztahu, odchod
ObrácenéStrach jít dál, stagnace, předstírání štěstí
Ano nebo neNe
Číslo8
ŽivelVoda
PlanetaNeptun
Znamení zvěrokruhuRyby

Osmička pohárů nás nabádá, abychom se posunuli vpřed, jakmile za sebou něco zanecháme. Větší a lepší dobrodružství jsou jistě připravená.

Ukazuje také ochotu odpoutat se od ostatních, aby člověk mohl pracovat na sebezdokonalování, sebepochopení a růstu.

Osmička pohárů ve vzpřímené poloze představuje uvolnění, odchod a případně ukončení vztahu nebo spojení.

I když budoucnost může být nejistá, když se jednou rozhodnete to udělat, vězte, že to bude stát za to. Z dlouhodobého hlediska si nemůžete dovolit mít ve svém životě nebo týmu někoho, kdo vás nepodporuje.

I když jste tím, kdo byl opuštěn, zpráva zde může být pozitivní. Jediný způsob, jak postoupit na další úroveň, je opustit tu současnou.

Mohl by někdy horolezec dosáhnout vrcholu, kdyby odmítl udělat další krok?

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Pokud se Osmička pohárů objeví v kariéře , znamená to, že můžete opustit svou současnou práci.

Cítíte se nenaplněni nebo nešťastní ze současné pozice, kterou zastáváte? Karty nám říkají, že byste udělali dobře, kdybyste šli ven a hledali nové příležitosti, možná v oboru, který se liší od toho, ve kterém se momentálně nacházíte.

Ve finančním smyslu Osmička pohárů znamená, že byste si měli dávat pozor na nové investice. Jinými slovy, buďte si vědomi všech aspektů svých finančních operací.

Pokud nejste spokojeni s tím, jak jsou vaše peníze investovány, nebo se vám nelíbí podmínky, nebojte se odejít. Vaší prioritou by mělo být udělat vše, co je nejlepší pro vaše finanční blaho.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

Ve výkladu lásky ztělesňuje Osmička pohárů buď opuštěnost, nebo pocit opuštěnosti/izolace. Možná máte strach, že vás partner opustí.

Možná vám předchozí vztah selhal nebo se vaši rodiče rozešli, když jste byli mladí. Pokud to s vámi rezonuje, nyní může být pro vás skvělý čas získat pomoc při zpracování a překonání vašich problémů.

Pokud jste to vy, kdo opouští vztah, berte tuto kartu jako znamení, že toto je začátek nové kapitoly. Být vyhozen nebo se rozhodnout opustit někoho, koho jste kdysi milovali, může být bolestivé, ale také to může být nový začátek.

U dvouhry Osmička pohárů naznačuje, že se člověk cítí osaměle. Můžete se bát začít nový vztah kvůli problémům s opuštěním nebo minulým utrpením.

Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je nemyslet si, že vám každý ublíží jen proto, že vám bylo v minulosti ukřivděno.

Tyto problémy vám mohou bránit v navázání nového vztahu nebo udržení zdravého vztahu. Měli byste se podívat na odpovídající karty, abyste zjistili, která situace se vás týká.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Ve výkladu o zdraví Osmička pohárů ukazuje, že trávíte příliš mnoho času zaměřením se na negativitu ve svém životě. V důsledku toho může být zasaženo vaše duševní zdraví.

Pokud máte problémy s pocity úzkosti nebo deprese, je nejlepší vyhledat pomoc dříve než později.

Meditace, návštěva terapeuta a online podpůrné skupiny vám mohou pomoci překonat těžké časy, pokud jste ochotni se věnovat sami sobě.

OSMIČKA POHÁRŮ OBRÁCENÁ

Opačná osmička pohárů představuje strach jít dál. Když se tato karta objeví, musíte se zblízka podívat na své vztahy.

Zůstáváte v nenaplňujícím partnerství, protože se bojíte odejít? Pokud to s vámi rezonuje, uděláte dobře, když najdete sílu tento vztah ukončit, ať už jde o osobní nebo obchodní vztah.

Pokračování po stejné slepé cestě zabrání nalezení správné cesty. Mějte odvahu a věřte, že si zasloužíte něco lepšího a že vás čekají další radostné věci, pokud se odvážíte vydat na tuto cestu.

Pokud s vámi výše uvedené nerezonuje, obrácená Osmička pohárů může také naznačovat stav zmatku ohledně toho, kterou cestou byste se měli vydat. To je obvykle výsledek toho, že nevíte, co je pro vás nejlepší.

Zvažte všechny možnosti a možná si i napište pro a proti. To vám určitě pomůže učinit správné rozhodnutí a dostat se ze stavu zmatku.

ANO NEBO NE

Osmička pohárů má ústřední téma nechat špatnou situaci za sebou. Znamená konec vztahů, pocity smutku nebo osamělosti a odvrácení se.

Protože celková nálada této karty je smutná, odpověď na vaši otázku ano nebo ne je ne.

Jedinou výjimkou je, pokud se ptáte na otázku související s odchodem ze vztahu nebo zaměstnání. V takovém případě může být nejlepší volbou odejít.

OSM POHÁRŮ A ASTROLOGIE

Osmička pohárů souvisí se znamením zvěrokruhu Ryby. Toto znamení je spojeno s duchovním léčením, introspekcí a někdy i s trochou sebe mučednictví. Rybám vládne Neptun.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Opuštění a odchod jsou hlavními tématy Osmičky pohárů.

V kombinaci s jinými kartami se však význam karty malé arkány může změnit, například stát se vůdcem, přestěhovat se do nového města nebo udělat ze světa lepší místo pomocí svých talentů.

OSMIČKA POHÁRŮ A CÍSAŘ

Tato karetní kombinace s Císařem naznačuje, že brzy najdete naplnění v samostatné výdělečné činnosti.

Pokud zvažujete věnovat více času svému vlastnímu podnikání nebo vytvořit něco nového, nyní je ten správný čas to udělat!

Osmička pohárů a Císař zajistí, že budete úspěšní, pokud se rozhodnete pro tento krok.

OSMIČKA POHÁRŮ A SLUNCE

Toto duo svědčí o tom, že se stane vůdcem. Hledali jste v práci roli supervizora? Kombinace karet se Sluncem nám říká, že máte dobré šance zabodovat.

Promluvte si se svým manažerským týmem o roli, kterou byste mohli hrát při řízení svých spolupracovníků. Nezapomeňte předvést svůj talent a vyzdvihnout pozitivní věci, které můžete jako vedoucí přinést.

Vaše tvrdá práce se brzy vyplatí, ale chcete-li sklízet tyto výhody, musíte promluvit!

OSMIČKA POHÁRŮ A ŠESTKA HŮLEK

Když se Osmička pohárů a Šestka holí objeví společně, je čas využít svůj talent k tomu, aby byl svět lepším místem.

Možná máte talent na vaření. Zvažte poskytnout svou dovednost třeba místní vývařovně, abyste pomohli těm, kteří to potřebují.

Ačkoli se dopad této akce může zdát malý, váš akt laskavosti se rozšíří na ostatní a má potenciál vytvořit velký vlnový efekt.

OSMIČKA POHÁRŮ A RYTÍŘ HOLÍ

Osmička pohárů a Rytíř holí zaručují přesun do nového města. Přesněji řečeno na místo, které splní vaše sny.

Nechte své sebevědomí dostat to nejlepší z vás. Pokud jste ochotni dát si potřebnou práci, karty nám říkají, že máte velkou šanci na úspěch.

Nemusí se to stát přes noc, ale během toho se sami naučíte cenné dovednosti, jako je vyjednávání a marketing.

Jakmile bude vše řečeno a uděláno, budete se moci ohlédnout za svými cestami a být vděční za tyto studijní zkušenosti, kterými jste prošli.