Pět holí

Láska změnila hry

Suzanne Collins

Karta Pět holí je „ Hunger  Games “ tarotu. Pokud se tato karta objeví ve vašem výkladu, připravte se na tvrdou konkurenci.

Neshody a nesváry vládnou, když je tato karta na stole. Výsledek však nemusí být úplně špatný.

Jste-li ochotni udržet svou pozici při procházení výzev, které drama přináší, dostanete se na vrchol.

Otázkou je, máte na to, abyste jeli na vlně až do cíle?

VzpřímenýKonkurence, neshody, rivalita, výzvy
ObrácenéKompromis, týmová práce, harmonie, řešení
Ano nebo neNe
Numerologie5
Živeloheň
Planetaslunce
Znamení zvěrokruhuLev

Podívejte se na ostatní karty ve svém výkladu, abyste zvážili, zda jde o případ zdravé konkurence nebo něco, co způsobí neúspěch. Hole jsou představiteli ohnivých znamení v astrologii, takže není překvapením, že Pětka holí symbolizuje vášnivé boje a ohnivé konflikty.

Když se tato karta objeví ve výkladu, upozorňuje na disharmonii ve vašem životě. Můžete být zapojeni do duševní nebo fyzické války s lidmi kolem vás, ale může jít také o vnitřní boj.

Tento stav vyvolává pocity opovržení a hněvu ve všech účastnících se bojů. Přestože vždy existuje způsob, jak problém vyřešit, nikdo o to nemá zájem.

Pokud to s vámi rezonuje, musíte se ponořit hluboko dovnitř, abyste našli způsob, jak znovu přinést mír do vašeho vnitřního kruhu. 

Je důležité abyste si uvědomili, že neustálé hádky problémy nevyřeší, ale spíše jen přidávají úzkost a neshody do vašeho života a do životů lidí, na kterých vám záleží.

Pokud doufáte, že se osvobodíte od chaosu ve svém životě, jste to vy, kdo má moc tak učinit.

Nyní je čas abyste spolkli svou hrdost a využili své komunikační schopnosti k nalezení hlavní příčiny vašeho boje a překonali ji jednou provždy. 

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Pětka holí v kontextu kariéry je notoricky známá tím, že představuje spory na pracovišti. Jste v rozporu se spolupracovníky nebo se svým šéfem?

Existuje mnoho různých názorů na směr, kterým byste se měli ubírat? Nyní máte příležitost ukázat své dovednosti.

Co můžete nabídnout, čím jste prospěšní? Nebojte se prezentovat své nápady sebevědomě. Dejte ze sebe všechno.

Tato karta představuje také zdravou soutěživost a příležitost se ukázat. Pokud chcete zvýšit plat nebo se posunout na žebříčku společnosti, připravte se na některé překážky.

To samozřejmě neznamená, že soutěž prohrajete. Ve skutečnosti existuje velká pravděpodobnost, že se dostanete na vrchol.

Soustřeďte veškerou svou energii na daný úkol a najděte způsoby, jak se odlišit od svých soupeřů. Ať vyhraje ten nejlepší.

Pokud jde o finance, Pětka holí označuje dočasné osobní finanční problémy. Můžete být v klidu s vědomím, že tyto problémy nepotrvají věčně.

Zaměřte svou energii na vymýšlení řešení, než abyste se zabývali situací, ve které jste teď. Časem to překonáte. 

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ 

Pokud jde o lásku a romantické vztahy, Pětka holí naznačuje, že v ráji jsou potíže.

Pokud jste svobodní, může být pro vás těžké abyste vynikli nebo viděli to, že soutěžíte s ostatními o stejného partnera.

Naštěstí to tak být nemusí. Když se dotknete svého autentického já a odmítnete soutěžit s ostatními, najdete osobu, která je pro vás dobrá. 

Pokud jste ve vztahu, často problémy nezpůsobujete vy nebo váš partner, ale ti zvenčí, kteří chtějí zasahovat.

Partner vašim rivalem

Dokáže také předvídat problémy se žárlivostí a nejistotou. V některých případech se váš partner může dokonce stát vaším rivalem.

Pokud je to tak, najděte způsoby, jak se s ostatními spojíte a budete týmem. Co vás vůbec svedlo dohromady, co máte společného? To je to, na co byste se měli zaměřit.

Rozhodněte se

Pokud se neustále hádáte se svým partnerem nebo se zdá, že svádíte bitvu vůlí, je důležité abyste se v budoucnu rozhodli.

Je čas na posílení svého odhodlání – udělejte kompromis, nebo bitvu ukončete. 

Podívejte se dobře do zrcadla a rozhodněte, co můžete udělat, abyste do svého partnerství přinesli požadovanou změnu. Všechno to začíná u vás! 

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Když se Pět holí objeví v souvislosti se zdravím, znamená to, že budete bojovat s nemocí.

Může také sloužit jako varování, že si musíte udělat čas na odpočinek a dekompresi.

Pokud berete příliš mnoho projektů najednou a přemáhá vás to, udělejte krok zpět. Jestli se budete i nadále příliš přetěžovat, můžete v budoucnu bojovat se zdravotním problémem, jako je vysoký krevní tlak.

Pokud si vyhradíte nějaký čas na dobití baterií, můžete se tomu ubránit. 

Jste polapeni negativními myšlenkami a emocemi? Pokud ano, mohlo by se to projevit fyzicky.

Pokud se chcete v této oblasti zlepšit, najděte způsoby, jak snížit stres. Buďte vděční a pozitivní.

To se snadněji řekne, než udělá, když je přítomen chaos, ale soustředěním se na vše dobré budete schopni odstranit to negativní.

Mějte na paměti, že minulost nelze změnit, ale můžete se posunout vpřed jakýmkoliv směrem, který chcete. Máte naprostou kontrolu nad svou realitou. 

PĚT HOLÍ OBRÁCENÝCH

Je to jedna z mála tarotových karet, která má pozitivnější význam, když je vytažena hlavou dolů. 

V tuto chvíli můžete být vyčerpaní, zvláště pokud máte pocit, že konflikty, kterým čelíte v práci nebo doma, nikdy neskončí.

Tato karta naznačuje, že jakékoli vnitřní nebo jiné problémy, kterými jste procházeli, budou brzy vyřešeny. Pokud jste soutěžili s ostatními, řešení se rychle dostaví. 

Co si nejvíc přejete? Pokud je to mír a harmonie, možná bude lepší prohrát jednu bitvu, než celou válku.

ANO NEBO NE 

Odpověď na otázku ve výkladu je obvykle ne.

Tato karta představuje bloky, které jsou mimo vaši kontrolu.

To neznamená, že to, co chcete, se později nestane. Ale zatím kvůli chaosu a konfliktu, který bude situaci obklopovat, je posun vpřed pozitivním způsobem nepravděpodobný.

PĚTKA HOLÍ A ASTROLOGIE

Pětka holí souvisí se znamením zvěrokruhu Lvem. Hlavními charakteristikami tohoto znamení jsou soucit a velkorysost, vědomí, pud a přirozené vedení. Lev je ovládán Sluncem a ukazuje naši schopnost zářit a vyjádřit naše skutečné dary a sebevědomí.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Pětka holí znamená soutěžení, neshody a výzvy. Při kombinaci s jinými kartami se však tento význam může mírně změnit. 

PĚTKA HOLÍ A CÍSAŘ

Pětka holí v kombinaci s Císařem naznačuje, že někdo zpochybňuje autoritu nebo osoby v rozhodovacích pozicích. Jste to vy?

Ať už jste rebel nebo ten, kdo čelí opozici, musíte se rozhodnout, zda zachováte svůj postoj nebo budete spolupracovat. Co je zde v sázce? Než si vyberete, měli byste pečlivě zvážit každou cestu.

PĚTKA HOLÍ A TROJKA POHÁRŮ

Žárlivost zvedá svou ošklivou hlavu. Možná jste pociťovali závist, nebo je možné, že někdo jiný byl trochu „zelený“.

Tato kombinace slouží jako připomínka toho, že i když je přátelské soupeření zdravé, přemíra může vést ke zbytečnému dramatu a zmatkům. 

PĚTKA HOLÍ A VELEKNĚŽKA

Spolu tyto karty naznačují, že konflikt je vnitřní, a proto je na místě osobní reflexe a růst.

Jsou věci, které se týkají jen vás nebo vaší situace, se kterými jste nespokojený? Dostat se do kontaktu se svým autentickým já a začít důvěřovat své intuici změní vaše okolnosti k lepšímu.

PĚTKA HOLÍ A KOLO ŠTĚSTÍ

Kombinace s Kolem štěstí vám říká, že nyní je čas přijmout svou jedinečnost a najít způsoby, jak vystoupit z davu.

Pokud chcete povýšení, začít podnikat nebo posunout jakoukoli část svého života na vyšší úroveň, budete muset předvést to, co vás odlišuje.

To neznamená změnit, kdo jste, ale místo toho zdůraznit pozitivní části vás, které vás (nebo vaši firmu) dělají výjimečnými.

PĚTKA HOLÍ A OBĚŠENEC

Cítíte se opuštěni nebo odstrčeni? Ve spojení s Pětkou holí Viselec předpovídá izolaci, která není z vašeho vlastního přičinění.

Klíčem v této situaci je nenechat to, co cítíte jako odmítnutí od ostatních, ovlivnit vaši pohodu. Je možné, že jejich odstup není osobní.

Chcete-li zjistit, zda tomu tak je, zkuste udělat první krok a oslovit je. Pokud je odmítnutí realitou, přijměte své pocity a snažte se posílit další spojení, která vám pomohou cítit se znovu celiství.

PĚTKA HOLÍ A PENTAKLOVÉ ESO

Kombinace naznačuje, že je ve vaší budoucnosti pracovní pohovor. Pro ty, kteří jsou nezaměstnaní, se blíží konec vašeho boje.

Pokud zastáváte pozici, ve které nejste šťastní, nyní je čas ji opustit. Odejděte a jděte za svou vysněnou prací – máte velkou šanci, že ji získáte, pokud to uděláte nyní.

PĚTKA HOLÍ A SEDMIČKA POHÁRŮ 

Když se Pětka holí a Sedmička pohárů objeví vedle sebe, slouží jako varování před plýtvání časem. Pokud máte projekt, který jste odkládali, je nejvyšší čas přestat otálet.

Shromážděte všechnu svou energii a zaměřte se na to, abyste věci dotáhli do konce. Díky naplnění a radosti, která z toho vyplyne, to bude stát za to!