Princezna pentaklů

Princezna pentaklů

Stejně jako u všech karet v barvě Pentaklů, i Princezna Pentaklů představuje pozemské touhy související s penězi, kariérou, investicemi, podnikáním, vzděláním a fyzickým zdravím.

Princezny jsou také známé jako poslové – doručuje zprávu, pozitivní, která představuje pevný začátek nějakého druhu. Předznamenává úspěch, ale pouze pokud zůstanete soustředění a ukotvení v tom, čeho chcete dosáhnout.

Pokud se ve vašem výkladu objevila Princezna pentaklů, je čas, abyste se nechali vést jak praktičností, tak integritou. Máte vše, co potřebujete, ale dokážete být dostatečně neochvějní, abyste se drželi, aniž by vás ovládaly negativní události nebo emoce?

VzpřímenýLpění na cílech, praktičnost, loajalita
ObrácenéProkrastinace, nereálné cíle, nezralost
Ano nebo neAno
ŽivelZemě
PlanetaVenuše
Znamení zvěrokruhuBýk

Pro mnoho čtenářů je Princezna pentaklů těžko čitelná karta. Jako první dvorní karta v barvě Pentaklů se Princezna obvykle zobrazuje ve výkladu a představuje někoho, kdo ovlivňuje situaci.

Může to být člen rodiny, přítel nebo dokonce šéf nebo spolupracovník. To však není vždy.

Někdy jsou princezny a další dvorní karty představiteli vnitřní energie. Vzhledem k tomu, že barva pentaklů představuje pozemské touhy, tato karta symbolizuje rostoucí povědomí o hodnotě materiálního vlastnictví, kariéry a fyzického zdraví a o tom, jak tato hmotná požehnání zvýšit.

Princezna Pentaklů vám říká, že máte vše, co je potřeba k tomu, abyste své sny a přání dotáhli k úspěchu, ale pouze pokud zůstanete soustředění a ukotveni v tom, čeho chcete dosáhnout.

Je čas, kdy se nechat vést jak praktičností, tak integritou. Máte vše, co potřebujete, ale dokážete být dostatečně neochvějní, abyste se drželi toho co chcete, aniž by vás ovládaly negativní události nebo emoce?

Ujistěte se, že máte jasný plán pro dosažení svých snů a zůstaňte při zemi. To vám pomůže hledat další realistický a dosažitelný krok vpřed. Váš praktický přístup a zdravý rozum vás dovedou k řešení, které funguje.

PENÍZE A KARIÉRA

Pokud jde o vzdělání, kariéru nebo investiční příležitosti, Princezna pentaklů je vítaným přítelem.

Tato karta Malé arkány znamená úspěch, ale pouze pokud zůstanete soustředění a ukotvení v tom, čeho chcete dosáhnout. Mezi možné zprávy, které karta přináší, patří následující:

  • Proměňte své sny ve skutečnost tím, že budete jasně vědět, co chcete – co je vaším největším přáním? Zaměřte se pouze na toto a spojte akci s vaší vizí;
  • Přistupujte realisticky ke každému novému podnikání, používejte zdravý rozum;
  • Vyhněte se pokušení snít – má-li být finanční jistota vaše, musíte se soustředit na to, co funguje;
  • Nakreslete si, co potřebujete. Můžete projevit všechna svá přání prostřednictvím soustředěného úsilí;
  • Dodržujte své závazky a dokažte, že jste spolehliví, chcete-li postoupit v žebříčku výše. Pouze ti, kteří jsou považováni za důvěryhodné, najdou dalekosáhlý úspěch.

LÁSKA A VZTAHY

Hledáte lásku ? Pokud ano, karta by mohla představovat začínající románek. Někoho, kdo bude spolehlivý a loajální, bude zdrojem podpory a síly.

Totéž platí pro ty, kteří již mají vztah. Když Princezna pentaklů představuje vašeho partnera při vězte, že loajalita a důvěra nejsou zpochybňovány.

Vztah však nežije jen z věrnosti. Princezna obvykle nepředstavuje vztah „bezhlavý“, ale vztah vzájemného zájmu a respektu.

Vzájemný zájem a respekt ale někdy nestačí. Pokud ve vztahu cítíte dusno nebo se nudíte, budete muset hledat způsob, jak vrátit jiskru.

ZDRAVÍ A SPIRITUALITA

Věnujete pozornost svému tělu a mysli tak důkladně, jak byste měli? Pokud se potýkáte se svým fyzickým nebo duševním zdravím, může to být způsobeno zanedbáváním.

Nyní je čas zjistit, jak se nejprve plně soustředit na sebe, než se pokusíte postarat se o někoho jiného. Zeptejte se na to, co potřebujete, věnujte čas sami sobě a nejprve se zaměřte na zdraví a vitalitu. Loajalita k sobě samému je vždy potřeba.

PRINCEZNA PENTAKLŮ OBRÁCENÁ

Princezna je mladistvá a jedním z poselství, které přináší, je vyvážení vašich zábavných a vážných stránek. S tím, co bylo řečeno, princezna jakékoli barvy může představovat nezralost, zvláště když je obrácená . To může vést k nedostatečnému soustředění, které, pokud se neřeší, může převrátit misku vah od úspěchu k neúspěchu.

Jsou vaše cíle reálné nebo žijete svůj život s hlavou v oblacích? Prokrastinujete vy nebo někdo ve vašem životě důležité věci nebo se jim nedaří splnit důležité věci, protože pozornost je jinde? Pokud ano, je čas vrátit věci do starých kolejí.

Jak tato karta naznačuje, máte příležitost mít vše, co chcete. Jedinou otázkou je, zda jste nebo nejste ochotni udělat, co je potřeba, abyste si zachovali vše, co vám bylo dáno.

ANO NEBO NE

Obecná nálada této karty je pozitivní a naznačuje, že odpověď na jakoukoli otázku ano nebo ne, na kterou odpovídáte, je ano. Stejně jako Princezna pentaklů i vy buďte chytří a pracovití.

Princezna říká „ano“, pokud hledáte povýšení, chcete začít s novým koníčkem nebo dělat něco zábavného, ​​měli byste. Věci, které vám mohou pomoci vypadat a cítit se mladistvěji, se rozhodně doporučují.

STRÁNKA PENTAKLŮ A ASTROLOGIE

Princezna pentaklů je tradičně spojovaná se znamením Býk.

Býk si cení stability a pohodlí domova. Jsou extrémně materialističtí, oceňují naplnění svého domova luxusními předměty, aby zajistili, že budou odpočívat, relaxovat a jíst správným způsobem.

Býci jsou také extrémně tvrdohlaví, takže i když jsou loajální, stabilní a důvěryhodní, budou s vámi bojovat zuby nehty, aby dokázali, že měli pravdu.

Býkovi vládne planeta Venuše.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Pozemské touhy související s penězi, kariérou, investicemi, podnikáním, vzděláním a fyzickým zdravím představuje princezna Pentaklů. 

Přesto ostatní karty vypovídají něco o cestě k úspěchu. Níže naleznete nejdůležitější kombinace karet této karty Pentaklů.

PRINCEZNA PENTAKLŮ A KOLO ŠTĚSTÍ

Nestabilita bují. Pokud chcete, aby se něco stalo, stane se! Bohužel Kolo štěstí naznačuje, že trasa bude kamenitá. To neznamená, že byste se měli vzdát. Ve skutečnosti je odpověď právě opačná. Princezna ztělesňuje praktickou a prosperující stránku. Hmatatelné výsledky jsou na cestě. 

PRINCEZNA PENTAKLŮ A CÍSAŘOVNA

Ve výkladu pro ženu, princezna pentaklů představuje dárce všech tužeb. Finance, kariéra, vzdělání, dědictví a jakákoli další oblast, kde hledáte nárůst, se určitě zlepší. Pokud je výklad pro vás, toto duo říká, že musíte přijmout svůj pocit sebe sama. Už máte vše, co potřebujete k úspěchu. Vše, co musíte udělat, je věřit ve svou sílu.

PRINCEZNA PENTAKLŮ A SPRAVEDLNOST

Spravedlnost je karta příčiny a následku. Když se tato karta objeví společně s princeznou, je to znamení, že dostanete to, co jste si přáli, pokud se budete držet svých cílů. Tato kombinace vám říká, že váš (obchodní) nápad má potenciál růstu a že jednoho dne s ním můžete vydělat spoustu peněz.

PRINCEZNA PENTAKLŮ A BLÁZEN

Tito dva mají něco společného; oba přichází s dobrodružným duchem. Je nějaké velké riziko, které jste chtěli podstoupit a o nejste si jisti? Udělejte skok víry!