Sedm pentaklů

Sedm pentaklů

„Přijměte tempo přírody: jejím tajemstvím je trpělivost.“

Ralph Waldo Emerson

Sedm pentaklů představuje ne tak vzdálené doby našich předků, kdy se vše pěstovalo a vyrábělo ručně.

Než existovalo rozsáhlé zemědělství a výroba, lidé dřeli den co den.

Pracovali v obtížných a někdy nebezpečných podmínkách, aby uživili své rodiny. Pro většinu bylo cílem stihnout sezónu sklizně.

Během doby sklizně mohla být úroda konečně shromážděna a prodána. Všechno plánování a tvrdá práce se projevily v ovoci (a zelenině) jejich práce. To, co kdysi byla malá semínka v zemi, se stalo mincemi v jejich kapsách.

Ačkoli jen málo z nás skutečně pracuje v zemědělském byznysu, poselství Sedmi pentaklů je stále stejné: dlouhodobý úspěch je blízko, pokud jste ochotni se do toho pustit.

VzpřímenýPlánování, dřina, vytrvalost, odměny a výsledek, dlouhodobý úspěch
ObrácenéNedostatek plánování, špatné řízení, lenost, zpoždění, netrpělivost
Ano nebo neAno
Numerologie7
ŽivelZemě
PlanetaSaturn
Znamení zvěrokruhuBýk

VÝZNAM PENĚZ A KARIÉRY

Pokud se cítíte nejistě nebo zmateně, Sedmička pentaklů poskytuje určité povzbuzení. Pokud jste investovali, brzy uvidíte svou odměnu.

Totéž platí o tvrdé práci, kterou jste v práci vynakládali, o vašem studiu, které jste dělali ve škole, nebo o úsporách, které jste odkládali na „deštivý den“.

Stejně jako pentakly na vinné révě budou brzy klíčit vaše semínka. Nemusíte dělat nic jiného než čekat.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

S láskou a vztahy sedm pentaklů znamená , že jste přesně tam, kde máte být. Navrhuje také udělat krok zpět. To nutně neznamená opustit vztah, ale je čas zhodnotit váš pokrok.

Pokud jste v dlouhodobém vztahu, věci, které jste si přáli, se brzy splní. Tato karta se objevuje mnohem dříve, než se lidé zasnoubí.

Pokud nejste se svým vztahem úplně spokojeni, Sedmička pentaklů naznačuje, že by mohl být čas posunout věci na další úroveň.

K tomu by však mělo dojít až po období reflexe. Pečlivě zvažte, jaké změny je třeba provést, a jděte vpřed, až se budete cítit připraveni.

Pokud jste single a milujete to, žádný tlak. Tento čas ve vašem životě, i když nedokonalý, je receptem na úspěch v každé oblasti.

Pokud opravdu toužíte s být někým, s kým chcete sdílet svůj život, můžete to mít. Budete však muset být trpěliví. Cokoli, co stojí za to mít, vyžaduje čas.

SEDMIČKA PENTAKLŮ VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Ve zdravotních údajích Sedmička pentaklů říká, že je čas na prohlídku. Jakmile poznáte oblasti, které je třeba zlepšit, pokud jde o vaše fyzické nebo duševní zdraví, budete připraveni formulovat plán na zlepšení.

Péče o sebe je tak důležitá. Trochu cvičení, méně sacharidů a posílené duchovní praktiky mohou hodně pomoci. Jen se ujistěte, že zůstanete konzistentní s tím, co začnete.

I když je snadné se vzdát, pouze vytrvalé úsilí vytváří sklizeň, kterou představuje Sedmička pentaklů.

SEDM PENTAKLŮ OBRÁCENÝCH

Obrácená Sedmička pentaklů vykresluje obrázek toho, co se může stát, když se nám nepodaří plánovat budoucnost a zvládnout to, co máme.

Je představitelem staré bajky Mravenci a kobylka. Prostřednictvím tohoto příběhu Ezop vypráví příběh těžce pracujících mravenců, kteří se celé léto dřou, aby se připravili na zimu.

Naproti tomu kobylka si místo toho hraje. Když přijde zima, kobylka prosí své kamarády o jídlo, ale mravenci odmítají.

Ezopovi mravenci a obrácená Sedmička pentaklů říkají stejnou zprávu. Lenost, špatné plánování a nesprávné řízení věcí vedou k neúspěchu.

Spokojili jste se s málem v práci, ve škole, ve svých osobních vztazích nebo se svým zdravím? Jsou věci, které byste mohli zlepšit?

Pokud se ze všech sil snažíte, ale stále zažíváte sezonu ztrát, teď není čas to vzdávat. Sedmička pentaklů nás nabádá, abychom vydrželi i přes údolí, abychom to dotáhli do cíle a užili si úrodu.

ANO NEBO NE 

Sedmička pentaklů vám říká, že nyní je čas sklidit svou odměnu. Veškerá dřina, kterou jste vložili do určité situace, se vám brzy bohatě vyplatí.

To se stane, pokud jste otevření a ochotní přijímat. Pokud dlouho čekáte, že se něco stane, a už vás čekání nebaví, nezlobte se. Brzy přijde vaše „ano“.

SEDMIČKA PENTAKLŮ A ASTROLOGIE

Sedmička pentaklů je spojena se znamením zvěrokruhu Býk, kterému vládne Venuše, planeta přitažlivosti, krásy a také hojnosti. Toto zemské znamení je známé jako materialistické, ale také jako štědrý pěstitel, který se zabývá stabilitou, hojností a financemi.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Sedmička pentaklů v kombinaci s dalšími kartami označuje období pro hodnocení, růst a zisk. Níže najdete nejdůležitější kombinace karet.

SEDMIČKA PENTAKLŮ A SPRAVEDLNOST

Když se setkají, je čas zhodnotit, kde se nacházíte, a rozhodnout se pro směr do budoucna.

Máte pocit, že jste se svou kariérou, financemi a vztahy na správné cestě? Pokud ne, co můžete udělat, abyste se dostali tam, kde chcete být? Udělejte si čas, sedněte si a napište si pár cílů.

SEDMIČKA PENTAKLŮ A SOUD 

Toto kombo je podobné kombinaci Spravedlnost/Sedma pentaklů s výjimkou Soudu, který vyžaduje skutečné rozhodnutí.

Pokud jste v něčem tápali, měli byste si vybrat. Pokračování v rozhodování mezi jednotlivými možnostmi povede pouze k frustraci.

SEDMIČKA PENTAKLŮ A POUSTEVNÍK

Většina lidí předpokládá, že karta Poustevník je vždy o samotě, ale v tomto případě jde o peníze. Když je připojený k Sedmi pentaklům, Poustevník říká, že si brzy vyděláte.

Obvykle to není něco, co by zahrnovalo i práci ostatních, ale projekt, na kterém jste pracovali o samotě. Připravte se tedy na to, že budete sklízet plody své tvrdé práce nebo rizika.

SEDMIČKA PENTAKLŮ A RYTÍŘ PENTAKLŮ 

Rytíř je o akci a nabádá vás, abyste si šli za tím, co chcete. S touto dvojicí je hledání práce na místě. Pokud uvažujete o přechodu do jiného oboru, pusťte se do toho. Výsledky budou pravděpodobně pozitivní.