Tarotová karta Síla

Tarotová karta Síla představuje mnoho jiných vlastností než být silný .

V minulosti se Síla nazývala statečnost a její význam je zcela jasný jak z ilustrace, tak z názvu.

Mít galantního ducha, zachovat klid, když jste pod tlakem, a spolupracovat s ostatními a zároveň odpouštět nedokonalosti, to vše je součástí síly.

Když se tato karta objeví ve vašem čtení, je to jistě zpráva, že pro některé výzvy ve vašem milostném životě, kariéře nebo vztazích je vyžadována vytrvalost a trpělivost.

Jste připraveni vykročit s pláštěm síly?

VzpřímenáSíla, odvaha, soucit, zaměření, přesvědčování, vliv
ObrácenáSebepochybnost, slabost, nejistota, málo energie, syrové emoce
Ano nebo neAno
Numerologie8
Živeloheň
Planetaslunce

Vzpřímená tarotová karta Síla představuje – jak již název napovídá – sílu, odvahu, přesvědčování a trpělivost. Říká vám, že máte sílu a schopnost překonat jakoukoli překážku – stejně jako Vůz.

Zatímco Vůz představuje vnější vůli a sílu, tarotová karta Síla vás povzbuzuje k úspěchu prostřednictvím vaší vnitřní síly.

Budete muset jednat s grácií a citlivě, spíše než jen používat brutální sílu.

Karta vám také říká, že máte schopnost zůstat pozitivní a klidní a myslet logicky ve stresových situacích, které testují vaši trpělivost a sílu.

Ať už je to prostřednictvím soucitu, mazanosti nebo porozumění, Síla znamená, že můžete získat skutečnou kontrolu nad situací, a ne pouze sílu násilně vnutit svou vůli.

Tarotová karta Síla naznačuje, že jste velmi vytrvalý člověk a že můžete dosáhnout všeho, co si zamanete. Jste sebevědomí a nedělá vám problémy být sám sebou a mluvit nahlas.

Jste oddáni tomu, co musíte udělat, a jdete na to velmi vyváženým a zralým způsobem.

Chovejte se tak i nadále a budete úspěšní ve všem, čeho chcete dosáhnout.

VÝZNAM OBRÁCENÉ KARTY

Obrácená tarotová karta Síla ve výkladu může naznačovat, že projevujete výbušné chování nebo že můžete snadno zuřit.

Pokud ano, nechejte kartu Síly ať vám připomene, že se musíte naučit, jak usměrňovat své syrové emoce. Jinak můžete jednat bez přemýšlení nebo říkat věci, kterých budete později litovat.

Obrácená tarotová karta Síla může být také známkou toho, že vám chybí vnitřní síla, kterou tato karta obvykle ztělesňuje.

Přestaňte se srovnávat s ostatními a zaměřte se na svou vlastní cestu. Naučte se znovu postavit na nohy a pamatujte jen na to, že máte vnitřní sílu a vůli překonat jakoukoli překážku.

Zkuste se znovu spojit s touto silou a získat zpět své přesvědčení, které jste kdysi měli. Vždy můžete vyhledat odborníka, který vám s tím pomůže.

Navíc obrácená tarotová karta Síla je známkou toho, že jste možná zapomněli na všechnu tu jiskru radosti, štěstí a naplnění, kterou jste cítili, když jste dělali věci s vášní a láskou. V důsledku toho se pozitivní vibrace a štěstí ve vašem životě vytrácejí.

Tento pocit by mohl výrazně ovlivnit vaše celkové zdraví a každodenní aktivity. Tato karta vás proto vybízí k odpočinku, péči o sebe a načerpání nové energie.

KARIÉRA A FINANCE

Tarotová karta Síla ve finančním nebo pracovním výkladu představuje klíč k úspěchu. Pokud se tato karta objevila ve vašem výkladu, máte všechny ingredience, které potřebujete, abyste si sami vytvořili dokonalý recept na úspěch.

Tato karta je dobrá karta pro vedení. Ukazuje to, že jste připraveni přijmout výzvu a že vytrváte. To může vést k odporu. Zůstaňte důslední a držte se a výsledky se dostaví!

Pokud chcete zvýšit plat v práci, doufáte, že rozšíříte vztahy s kolegy nebo získáte novou smlouvu, budete muset prokázat, že jste sebevědomí a máte vše pod kontrolou.

Jedním ze způsobů, jak skutečně prokázat sílu, je sloužit druhým. Vyzkoušejte dobrovolnictví.

  • Máte vše, co potřebujete, abyste byli úspěšní
  • Zůstaňte konzistentní a ukažte důvěru
  • Buďte prospěšní pro ostatní

LÁSKA A VZTAHY

Tarotová karta Síla se často objevuje, když máte problémy ve vztahu, ať už s rodinou, přítelem nebo milenkou.

To však není špatná věc. Tato karta představuje vaši schopnost přijímat druhé takové, jací jsou, cvičit trpělivost a demonstrovat sílu lásky.

Co můžete udělat pro to, abyste byli otevřenější a milující? Existují zranění z minulosti, která potřebujete odpustit? Vyhněte se tendenci uzavřít se, když čelíte zranění.

Najděte způsoby, jak v těchto časech ještě více otevřít své srdce. Meditace, dobrovolnická práce a trávení času věcmi, které máte rádi, jsou skvělé možnosti.

  • Máte problémy se vztahem
  • Ukažte sílu lásky
  • Najděte způsoby, jak otevřít své srdce

ZDRAVÍ A SPIRITUALITA

Prožíváte turbulentní období? Cítíte se fyzicky nemocní, unavení nebo ve stresu?

Pokud ano, tarotová karta Síla vám říká – zvláště ve zdravotním kontextu – abyste si byli vědomi svých instinktivních nutkání a střevních reakcí.

V těchto časech je naprosto lidské, že se cítíte smutní, naštvaní nebo možná dokonce zahanbení.

Nenechte se však vést těmito emocemi! Místo toho zkroťte své zvířecí instinkty, získejte zpět sílu v sobě a přistupujte ke své situaci se soucitem a láskou.

Víte, že máte schopnosti překonat tyto těžké časy.

  • Poslouchejte svou intuici
  • Nenechte se vést negativními emocemi
  • Přistupujte ke své situaci s láskou

ANO NEBO NE

Karta Síla vám říká, že můžete získat skutečnou kontrolu nad situací prostřednictvím vnitřní síly. Ke změně věcí nepotřebujete vnější síly, ale svou vlastní sílu.

Proto tarotová karta Síla ve výkladu téměř vždy představuje ano. Použijte svou intuici, lásku a ženské síly k překonání situace.

NUMEROLOGIE

Síla je označena číslem 8, číslem nekonečna kvůli jejímu tvaru. Je to číslo, které vám připomíná, že se vše uzavírá kruhem. To je také znázorněno na tarotové kartě Síla znakem nekonečna.

Osmička je spojena s hojností a expanzí, stabilitou a zajištěním vašeho základu. Je to řada časů sklizně a pro některé podzim roku.

ASTROLOGIE

Síla se často spojuje se lvem kvůli zobrazení lva. Toto je karta o tom, jak ukázat svou sílu, aniž byste dominovali ostatním. Je to o odhodlání, odvaze a trpělivosti.

Slunce lvu vládne a ukazuje naši schopnost zářit a vyjádřit naše skutečné dary a sebevědomí. Lev i Slunce jsou spojeni s elementem ohně.