Tři poháry

Ať už se jedná o svatbu, rodinnou sešlost, miminko, zásnuby nebo jinou podobnou událost, když se objeví karta Tři poháry, brzy bude následovat párty.

Celková nálada Tří pohárů je vzrušující a zábavná, takže když se objeví, budete pravděpodobně v dobré náladě a připraveni se dobře bavit.

Pokud plánujete večírek nebo jinou společenskou událost, je to vynikající znamení, protože předpovídá, že vše dopadne dobře. Určitě to bude noc, na kterou budete vzpomínat!

VzpřímenýOslavy, dobrý rozhovor, štěstí
ObrácenéZanedbaný společenský život, podvádění, pomluvy, frustrace
Ano nebo neAno
Číslo3
ŽivelVoda
PlanetaRtuť
Znamení zvěrokruhuRak

Obecně je tato karta o trávení kvalitního času s lidmi, které máte rádi a kterých si ve svém životě vážíte.

Tři je také číslo stvoření, takže Trojka pohárů může označovat tvůrčí období. Během tohoto období ožijí nové myšlenky a ostatní je dobře přijmou. Zvláště když spojíte síly s ostatními, můžete dosáhnout nových kreativních výšin.

Bez ohledu na to, toto vítězství je jistým důvodem k nadšení! Čekají vás dobré časy. Jste připraveni slavit?

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY 

V kariéře nám karta říká, že budete pracovat na ziscích, které si zaslouží poplácání po zádech . Možná získáte velký kontrakt, zvýšíte prodeje, dosáhnete vyššího hodnocení nebo získáte povýšení.

Tvrdá práce, kterou jste vynaložili, se nakonec vyplatí. Tato karta by také mohla znamenat, že kolem vás bude v práci pozitivní atmosféra.

Vaši obětavost a produktivitu poznají vaši nadřízení a spolupracovníci. Buďte hrdí na svou práci a užívejte si svého úspěchu.

Investice nebo projekt, na kterém jste pracovali, se brzy stane plodným.

Měli jste v poslední době potíže s nedostatkem ​​peněz? Není třeba se obávat, protože všechny vaše starosti s penězi brzy skončí!

Jen pozor, abyste za oslavy neutratili příliš mnoho! Nechcete se zadlužit.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ 

Tato karta předpovídá zasnoubení nebo svatbu. Také to naznačuje, že je čas posunout váš vztah na další úroveň, i když jste již zadaní.

Můžete například zvážit obnovení svého slibu. V minulosti jste možná pochybovali o své budoucnosti, ale nyní byste si měli být ve svém vztahu jisti. Není lepší čas na pokrok než současnost.

Pokud jste single, někdo z vaší minulosti se může vrátit do vašeho života. Možná je to „ten, kdo utekl“, nebo to možná byla situace typu „správný člověk, špatný čas“. Bez ohledu na okolnosti bude tento vztah plný štěstí a smíchu.

Totéž platí o přátelství. Spojte se s těmi, kteří vás povznášejí, a oslavujte vaše úspěchy. Buďte společenští a užívejte si čas s ostatními!

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Pokud jste se potýkali se zdravotními problémy, brzy získáte zpět své zdraví a vitalitu. To je důvod k oslavě!

Mnoho lidí, kteří očekávají lékařskou zprávu, ji obdrží brzy poté, co se v jejich čtení objeví Tři poháry. A bude dobrá! Tři je číslo dokončení. Tato negativní kapitola ve vašem životě se brzy uzavře. 

Protože je to karta „shledání“, duchovní výklad s Trojkou pohárů má co do činění se spojením každé části vás samých v dokonalé harmonii: těla, ducha a mysli.

Udělejte si čas na přemýšlení o tom, které oblasti by mohly být neuspořádané, a poté pracujte na jejich poskládání zpět dohromady. 

TŘI POHÁRY OBRÁCENÉ

Obrácená trojka pohárů představuje negativitu, neúspěšné příležitosti, podvádění a zanedbaný společenský život. Události, které plánujete nebo se jich účastníte, mohou být nevýrazné a únavné. V důsledku toho může být snadné se nechat srazit.

I když se zdá, že vás na každém rohu potkává neúspěch, musíte se i nadále dívat vpřed. Vždy existuje šance věci zvrátit. Stejně jako příliv a odliv, věci se mění.

Uvolněte se a najděte opět svou radost. Naplánujte si novou událost nebo si udělejte čas a najděte si nové přátele. Negativní věci ve vašem životě jsou jen tak trvalé, jak jim dovolíte, aby byly.

ANO NEBO NE 

Odpověď na vaši otázku je jednoznačné ano, s jedinou výjimkou.

Pokud přemýšlíte o tom, že se do něčeho pustíte sami bez podpory, zamyslete se znovu. Rozhodnutí týkající se této karty fungují nejlépe při spolupráci s ostatními.

TŘI POHÁRY A ASTROLOGIE

Karta je o oslavách a dobré zábavě a je spojená se znamením zvěrokruhu Rak. Raci mají pověst hyper emocionálních a temperamentních jedinců. Mají také nesmírně rádi své blízké a kladou velký důraz na rodinu a blízké přátele. Raku vládne Merkur, planeta každodenního vyjadřování a vztahů.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Tři poháry je karta, která je především o oslavách a dobré zábavě. Také v kombinaci s jinými kartami tato témata dominují.

Přesto, bez ohledu na všechny oslavy a večírky, vám některé kombinace říkají, že je důležité mít na paměti svou roli v životech ostatních a zajistit, aby byly vaše vztahy vyvážené.

Níže naleznete nejdůležitější kombinace karet Trojky pohárů.

TŘI POHÁRY A MÁG 

Když se objeví společně, připravte se na setkání se svou spřízněnou duší! Přesněji řečeno, tuto osobu musíte potkat na večírku. Možná je to společný přítel nebo pohledný cizinec v baru.

To nejlepší, co můžete udělat, abyste tohoto člověka zaujali je -buďte sami sebou! 

Je ve vašem osudu se s ním setkat a zamilovat se do něj. Jediné, co nyní musíte udělat, je věřit své intuici a jít do toho – jinými slovy, užít si jízdu!

TŘI POHÁRY A SÍLA

Pokud se Trojka pohárů a SÍLA objeví ve vašem výkladu vedle sebe, vypovídá to něco o vaší roli ve vaší sociální skupině.

Tato kombinace potvrzuje, že jste srdcem svého sociálního kruhu. Lidé, kterými se obklopujete, u vás mohou hledat vedení nebo moudrost, když mají problém.

V důsledku toho budete muset mít na paměti svou roli v životech ostatních. Samozřejmě nelze očekávat, že budete neustále perfektní, ale jste důvěryhodným společníkem.

Ujistěte se, že používáte hlavu k tomu, abyste svým přátelům radili. Poslední věc, kterou chcete udělat, je nasměrovat je špatně na základě emocí!

TROJKA POHÁRŮ A ESO PENTAKLŮ

Toto duo ukazuje na nové obchodní přátele nebo partnery. Jste předurčeni potkat někoho, kdo posune vaši kariéru na další úroveň.

Tento obchodní vztah bude oboustranně výhodný, protože vám oběma přinese finanční úspěch a stabilitu. S touto osobou se velmi sblížíte a vaše spojení bude dlouhodobé a plodné po mnoho let.

Důvěřujte této osobě, ale dávejte pozor, abyste jí nedali příliš mnoho moci. Vždy je nejlepší být si rovni v obchodních i osobních záležitostech!

TROJKA POHÁRŮ A RYTÍŘ POHÁRŮ

Trojka pohárů a Rytíř upozorňují na významnou oslavu! Nejčastější interpretací této kombinace je oslava lásky.

Pokud tuto kombinaci dostanete ve výkladu, čeká vás romantické gesto. Možná zásnuby nebo romantický úlet?

Nejlepší na tom je, že karta slibuje, že cokoli to bude, bude to úspěšné a zapamatovatelné pro všechny zúčastněné strany. Připoutejte se a připravte se na úžasné chvíle vašeho života s partnerem!