Tarotová karta Měsíc

Když se ve vašem výkladu objeví tarotová karta Měsíc, může to znamenat zmatek, úzkost a strach. I tak tato karta nenaznačuje zlověstné síly. Negativní emoce, které pociťujeme, jsou spíše vyvolány naším nepochopením událostí v naší přítomnosti nebo minulosti.

Tarotová karta Měsíc vám říká, že musíte čelit svým úzkostem a strachům čelem. Vyhýbáte se negativitě ve svém životě, místo abyste je řešili? Nyní je čas začít konstruktivně a jednou provždy tyto emoce zahnat.

VzpřímenáStrach, úzkost, zmatek, klam, riziko
ObrácenáPřekonání strachu, nalezení pravdy, přemožení úzkosti, získání jasnosti
Ano nebo neNe

Když se tarotová karta Měsíc objeví ve svislé poloze, může to znamenat, že dovolujete své představivosti a emocím, aby převzaly kontrolu nad vaším životem. To může být spojeno s úzkostmi, strachy nebo sebeklamem.

Měsíc padající ve výkladu je v jistém smyslu varováním. Jste rakem vystupujícím z vody. Pokud důvěřujete své intuici a budete postupovat vpřed, budete vysvobození z toho, co vás svazuje. Nejprve však musíte být ochotni čelit realitě situace.

Vzpřímený Měsíc může být také určitou iluzí. Ve vašem životě může být skrytá pravda, kterou potřebujete odhalit. Měsíc vás varuje, abyste nepřijímali to, co se zdá být. Možná je čas ponořit se trochu hlouběji a dovolit světlu, aby osvítilo omyly ve vašem životě.

SMYSL PRÁCE A PENĚZ

Když je Měsíc spojen s penězi a kariérou , znamená to zmatek nebo podvod. Možná budete mít problémy s rozhodnutím, jakou profesní dráhu si vybrat. Na druhou stranu, někdo v práci vám může ztěžovat pohyb vpřed.

Vnější síly nám mohou ztížit soustředění se na to, jak se skutečně cítíme. Místo naslouchání druhým se zaměřte na důvěru ve svou intuici. Díky tomu si můžete být jisti, že se rozhodnete správně, jak se posunout vpřed.

Pokud jde o finance, Měsíc vyzývá k opatrnosti. Budete se muset ujistit, že jste při nových investicích opatrní. Než se rozhodnete, do čeho investujete, ujistěte se, že máte všechna fakta.

Přítomnost Měsíce může také znamenat, že se vás někdo úmyslně snaží okrást o vaše těžce vydělané peníze, takže si dávejte pozor, komu důvěřujete.

Opět je důležité důvěřovat svému nitru a dělat pouze rozhodnutí, které považujete za správné. Měsíc vás povede správným směrem, pokud to dovolíte.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ 

V lásce a ve vztazích tarotová karta Měsíc obvykle znamená nedorozumění. Kvůli tomuto nedostatku komunikace byste se mohli se svým partnerem častěji hádat. V důsledku toho bude váš vztah trpět disharmonií a bude také napjatý.

Pokud to ve vašem vztahu zažíváte, dovolte svitu Měsíce, aby vám osvětlilo cestu. Budete muset nasměrovat velkou část této negativní energie do motivace, abyste znovu vnesli do vašeho vztahu harmonii.

Pokud jste nezadaní, Měsíc vás varuje, že někdo, kdo vás zajímá, nemusí být takový, jak se zdá. Tato osoba vás může záměrně klamat nebo si nasazovat masku, která se později ve vašem vztahu stáhne. Ujistěte se, že si uděláte čas na to, abyste tuto osobu skutečně poznali, než se s ní ponoříte příliš hluboko do nového vztahu.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Měsíc nutně neznamená, že jste ve špatném zdravotním stavu . Obvykle to znamená, že se můžete potýkat s problémem duševního zdraví, jako je úzkost nebo deprese, které je třeba řešit. Kromě toho může Měsíc naznačovat, že musíte důvěřovat svým vlastním pocitům a vnitřnímu hlasu.

Pokud máte pocit, že něco není v pořádku, je nejvyšší čas přijít tomu na kloub. Nedovolte žádným lékařům nebo sestrám, aby mávli rukou nad vašimi obavami. Nesmíte se zastavit před ničím, abyste získali odpovědi, které hledáte.

U žen by to navíc mohlo znamenat poruchu menstruačního cyklu nebo jiné problémy, jako je hormonální nerovnováha, takže se ujistěte, že berete své duševní a fyzické zdraví vážně.

MĚSÍC OBRÁCENÝ

Měsíc obrácený znamená svobodu od toho, co vás svazuje. Pokud bojujete s úzkostí nebo depresí ukončení těchto problémů je ve vaší budoucnosti. Můžete počítat s tím, že strachy a nedorozumění ve vašem životě se rozplynou.

Tarotová karta Obrácený měsíc vám poskytne vedení a energii, kterou potřebujete k tomu, abyste se pohnuli vpřed a vydali se při tom správnou cestou. Podívejte se na svépomocné možnosti, jak překonat úzkost, jako je cvičení a meditace.

ANO NEBO NE

Když vidíte Měsíc při výkladu ano nebo ne , odpověď na vaši otázku je NE . Měsíc je matoucí karta. To znamená, že ve vaší situaci existuje určitá úroveň rizika, nedostatek informací nebo přítomnost nějakého podvodu.

Přítomnost této karty by měla sloužit jako varování, že ve všem, co děláte, byste měli postupovat s maximální opatrností. 

KOMBINACE KARET MĚSÍCE 

Měsíc obvykle není pozitivním společníkem, protože má tendenci kalit vody a vytvářet nestabilitu. Sledujte pozitivní kartu, která následuje, abyste odlehčili situaci a vnesli do věci jasno.

MĚSÍC A ĎÁBEL

Někdo z vašich blízkých vás využívá nebo vás záměrně klame pro svůj zisk.

Buďte opatrní v tom, s kým trávíte čas, a důvěřujte svému nitru, že posoudí charakter lidí kolem vás. Možná je čas přehodnotit některé vztahy ve vašem životě, abyste si byli jisti, že se vám dostává podpory, kterou potřebujete a zasloužíte si vést šťastný život.

MĚSÍC A SVĚT

Tato kombinace znamená sociální úzkost.

Budete muset umožnit Měsíci, aby vás vedl po cestě uvolnění této úzkosti, abyste se mohli posunout vpřed k lepší budoucnosti. Důvěřujte své intuici, když komunikujete s novými lidmi, i když to musíte „předstírat“.

MĚSÍC A POUSTEVNÍK 

Společně znamenají, že dobrovolné oddělení od ostatních má negativní vliv na váš život. Izolace, kterou prožíváte, může způsobit, že ztratíte kontakt s lidmi a věcmi, které skutečně milujete, a vede k nešťastné existenci.

Musíte si pamatovat, abyste si vážili vztahů a dobrých věcí v životě. Pokud dovolíte Měsíci, aby osvětloval cestu, můžete získat osvobození od veškeré negativity.

MĚSÍC A KOLO ŠTĚSTÍ

Připravte se, že se Kolo roztočí ve váš prospěch. Ať už věříte v osud nebo ne, věci se srovnají ve váš prospěch.

V kombinaci s Měsícem to znamená, že vaše předpověď nadcházejících událostí je naprosto pravdivá. Jako takoví jste neobvykle zruční v předpovídání trendů.

MĚSÍC A SÍLA

Karta Měsíc a Síla mají zvláštní vazbu, protože obě mají jako základ číslo 8. Síla je očíslována 8 a Měsíc je očíslován 18.

Síla sama o sobě je odvaha, soucit, přesvědčovámí. V kombinaci s tarotovou kartou Měsíc slouží jako povzbuzení k dalšímu boji za své vize a cíle.

MĚSÍC A SEDM HOLÍ

Stop! To je hlavní poselství této dvojice . Tato kombinace vás varuje, abyste neskočili příliš brzy, aniž byste měli k dispozici všechna fakta. Místo toho si udělejte čas na přemýšlení a ujistěte se, že máte všechny informace, než zaujmete jakýkoli postoj.

MĚSÍC A VELEKNĚŽKA

V tarotové sadě není tajemnější kombinace než Měsíc spárovaný s Velekněžkou. Společně chtějí, abyste věděli, že jsou věci, které teď nevíte a nemáte vědět. Budou však odhaleny v budoucnu a obvykle ve váš prospěch.

Tento pár může být také známkou těhotenství. Ale takový, který je z nějakého důvodu stále tajný, možná dokonce i před otcem. Může se stát, že někdo čeká na výsledky testů nebo se tajně snaží o dítě a pracuje s cykly.