Tarotová karta Viselec

Tarotová karta Viselec

VzpřímenýUvolnění, obětování, pauza k zamyšlení, nejistota, duchovní vývoj
ObrácenýNespokojenost, stagnace, negativní vzorce, žádné řešení, strach z oběti
Ano nebo neMožná

Tarotová karta Viselec představuje ‚čekací hru‘, která je často součástí životního pokroku. Ačkoli nejsme šťastní, že jsme uvízli v limbu, jsou chvíle, kdy je nejlepší, abychom nic nedělali.

To často vyžaduje obětování lidí a věcí, kterých bychom se raději drželi.

Tarotová karta chce, abyste věděli, že někdy musíme přijmout prohru pro vyšší dobro. Přijetí a opuštění jsou klíčové, pokud se někdy chcete posunout vpřed.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

Když se viselec spojí s láskou a vztahy jakéhokoli druhu, symbolizuje neštěstí a bytí ve vyjetých kolejích. Je čas, abychom se zbavili všech toxických spojení a soustředit se pouze na ta, která vám dávají klid a radost.

Pokud váháte, zda ukončit romantický vztah nebo přátelství, není třeba spěchat. 

Existuje způsob, jak věci zlepšit? Pokuste se. Udělal jsi vše, co jsi mohl? Možná už nastala situace, ve které tarotová karta Viselec představuje opuštění minulosti a přechod na jinou cestu.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Protože se jedná o kartu trpělivosti, tarotová karta Oběšenec se často objevuje při čtení peněz a kariéry , když věci ve skutečnosti nejdou podle plánu.

Někdy to znamená, že propagace není k dispozici nebo není poskytnuta podle očekávání. Někdy také představuje pomalý a stagnující růst podnikání, o kterém jsme doufali, že se rozběhne.

Pokud věci trvají déle, než očekáváme, držte se.

nebo se zdá, že vaše finanční stabilita je na vratkých základech, držte se.

 Věci se nakonec zlepší, pokud se budete i nadále snažit.

Měli byste se však vyhnout půjčování peněz, slibům nebo hlubším investicím. Strach nás často může dohnat k unáhleným rozhodnutím, která špatnou situaci jen zhorší.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Viselec je karta fyzické nemoci. Je také spojena s problémy s těhotenstvím a také s problémy s chronickými stavy, jako je vysoký krevní tlak.

Ačkoli to není „dobrá zpráva“ , tarotová karta Viselec slouží jako varovná karta ve zdravotním kontextu, která vám umožní vyhledat lékařskou pomoc, pokud začnete vidět známky problému.

Se spiritualitou je výhled mnohem jasnější. Viselec je kartou změny a proměny. Stejně jako se motýli během procesu znovuzrození zabalí do kukly, musíme si také vzít nějaký čas na obnovu naší mysli a ducha.

Pokud jste obdrželi Viselce v duchovních čteních, je čas zaměřit se na psychický rozvoj a povznesení na novou úroveň vibrací. Zůstanete-li na stejné úrovni, získáte pouze více stejného.

OBRÁCENÝ VÝZNAM

Dva specifické scénáře často zahrnují obráceného viselce . Jedním z nich je, když má člověk pocit, jako by dával a dával, ale za oběť nic nedostal.

To může vést k pocitu strachu, který člověku brání investovat do budoucnosti. Místo toho, abyste říkali „nikdy více“, podívejte se na negativní vzorce a vyčerpávající situace, které je třeba ukončit, a podnikněte kroky k zastavení cyklu.

Pokud první neodezní, Viselec představuje někoho, kdo dělá impulzivní rozhodnutí a vidí (nebo se připravuje vidět) vážné důsledky.

Udělali jste rozhodnutí, kterého litujete a snažíte se ho napravit? I když se nemůžeme vrátit a změnit minulost, můžeme změnit naši perspektivu tak, aby jakýkoli výsledek fungoval ve náš prospěch.

Jakou lekci se můžeme naučit? Přijetím odpovědi na tuto otázku můžete změnit svou situaci.

ANO NEBO NE

Viselec je „možná“, pokud jde o čtení „ ano nebo ne “.

Většinou ti navrhuje chvíli se poflakovat a zdržet se akce. Protože však také představuje duchovní růst, v některých situacích je poselstvím Viselce přestat otálet a udělat krok vpřed.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Hlavním poselstvím tarotové karty Viselec je rada, abychom se pustili, obětovali a zastavili. Abychom se zamysleli a přehodnotili současnou situaci.

Při kombinaci s jinými kartami se tento význam může změnit.

VISELEC A VELEKNĚZ

Tihle dva se spojují, když si člověk není jistý, čemu má věřit. Někdy se to týká konkrétní situace, zatímco v jiných situacích může být zmatek obecnější.

Člověk by se například mohl ptát, zda mu jeho milenec lže, nebo by mohl přemýšlet, zda skutečně věří náboženskému učení svého dětství. Pokud zpochybňujete svou víru, viselec vás vybízí, abyste věci trpělivě zkoumali.

VISELEC A MILENCI

Společně tyto dvě karty Velké arkány naznačují, že na někoho je ve vztahu vyvíjen nátlak, a proto se cítí v pasti.

K tomu dochází, když se dva lidé v partnerství pohybují různými „rychlostmi“ nebo mají na mysli opačné cíle. Když se objeví společně, je čas na seriózní rozhovor o budoucnosti.

VISELEC A KOLO ŠTĚSTÍ

Když se objeví toto duo, došlo ke zpoždění osudu. I když to, co má být, se jistě splní, někdy naše vlastní zavádějící činy udrží naše požehnání na určitou dobu pevně uzamčena.

Držíte se něčeho tak pevně, že si bráníte jít za svým záměrem? I když změna může být děsivá, je nezbytná a něco, co se musíme naučit přijímat. Jinak žijeme v neustálém stavu limbu a neštěstí.

VISELEC A SOUD

Bojujete s přijetím, nikoli svými vlastními činy, ale činy ostatních? Když se objeví tyto dvě karty společně, běžným scénářem je nedovolit ostatním, aby dělali vlastní chyby.

Je normální chtít zabránit těm, které milujeme, aby selhali nebo dělali věci, které jim přinesou jen bolest. Je však nezbytné mít na paměti, že kontrast a zkušenosti jsou tím, co nám pomáhá emocionálně a duchovně růst.

Pokud kontrolujeme nebo soudíme rozhodnutí druhých, brzdíme je před jejich osudy. Proto je tak důležité, abychom se soustředit se hlavně na sebe.