Tarotová karta Vzkříšení

Tarotová karta Vzkříšení

…Proto se nemusíme obávat, utrpení. Protože po kříži je vždy zmrtvýchvstání, tak jako po noci přichází den…

Tarotová karta Vzkříšení je číslo dvacet Velké Arkány. Karta, vám říká, že je čas na zamyšlení a zhodnocení sebe sama a svých činů.

Tato sebereflexe vám pomůže jasněji a lépe porozumět tomu, kde se v životě nacházíte a jaké kroky musíte podniknout, abyste se mohli posunout vpřed pozitivním směrem.

VzpřímenáReflexe, vnitřní volání, zúčtování, probuzení, znovuzrození, rozhřešení
ObrácenáCítíte se na dně, pochybujete o sobě, postrádáte volání nebojácnosti
Ano nebo neNeutrální/Ano

Vzpřímená karta Soudu ve čtení často naznačuje introspekci a sebehodnocení vašeho minulého a současného chování.

Nyní je ideální čas zvážit své činy a dohlédnout na to, aby byly v souladu s vašimi hodnotami a přesvědčením.

Věci, které jste dělali v minulosti nebo děláte dnes – odrážejí vaše základní hodnoty a přesvědčení? Nasměrují vás k vašim cílům a záměru?

Bez toho, abyste měli jasno v tom, kdo skutečně jste, nemůžete na tyto otázky odpovědět. Udělejte si čas na přemýšlení o věcech, než budete pokračovat ve svém životě. Nakonec to bude stát za to.

Dalším možným náznakem je připomenout vám, že mohou existovat volby a zásadní změny, kterým budete čelit a nemůžete se jim vyhnout.

Pokud jste nějaké udělali v minulosti, bude to mít vliv na to, kde se právě nacházíte. Kromě toho byste měli čelit následkům s otevřenou myslí. Nemůžete nic dělat s minulostí, ale s budoucností ano.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Karta ve smyslu kariéry naznačuje, že jste sledováni a hodnoceni. Nyní je tedy ideální čas uběhnout míli navíc a uvědomit si, jak se prezentovat.

Výsledek bude s největší pravděpodobností pozitivní a vaše úsilí bude velmi pravděpodobně uznáno.

Z finančního hlediska karta Posledního soudu předpovídá nové smlouvy. Zároveň vás však varuje před impulzivním nakupováním a nevynášením ukvapených soudů. Než se rozhodnete koupit si nové auto nebo notebook, udělejte si průzkum.

Nakonec vám karta radí, abyste dodržovali zákony a předpisy. Dokonce i drobná porušení mohou negativně ovlivnit váš finanční růst s vysokými pokutami.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

Karta Poslední Soud v tarotovém milostném výkladu naznačuje, že je čas na to, abyste zvážili, co ve vztahu skutečně potřebujete.

Pokud jste ve vztahu, karta naznačuje, že tento vztah je pro vás důležitý, ale také hovoří o nebezpečí, že se navzájem plně nedoceníte.

Možná se vy a váš partner navzájem posuzujete příliš přísně? Nebo možná stále vzpomínáte na staré časy a nedokážete si vážit svého vztahu takového, jak se jeví v tuto chvíli?

Posaďte se a udělejte si čas na opravdové spojení se svým partnerem. Poslouchejte navzájem své názory, pocity a potřeby a zjistěte, co je pro vás oba nejlepší.

Komunikace je nejdůležitější a pravděpodobně s její pomocí vdechnete nový život vašemu vztahu.

Pokud jste nezadaní, karta vám radí, abyste se jen tak nevrhli do prvního vztahu. Místo toho si udělejte čas na zamyšlení a přemýšlejte o tom, co byste měli hledat ve svém příštím vztahu. To může být trochu problematické.

Jistě, bylo by hezké, kdyby rád vařil stejně jako vy. Ale co když potkáte opravdu úžasného člověka, který je v kuchyni hrozný? Není to tedy „ten pravý?“

Karta Poslední soud vám radí, abyste potenciální partnery neodsuzovali příliš zbrkle a také zkusili randit s někým, kdo je mimo vaše obvyklé preference. Možná vyroste něco krásného díky tomu, ​​že se otevřete někomu s úplně jiným pohledem.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Ve zdravotním kontextu je karta rozhodně dobrým znamením. Označuje období zotavení a celistvosti. Konečně jste připraveni abyste podnikli nezbytné kroky, které vám pomohou vyléčit se z dlouhodobé nemoci. Nebo jste možná konečně dost silní na to, abyste se zbavili špatných návyků, které ovlivňují vaše zdraví.

V duchovním kontextu vám karta říká, že je čas na trochu sebereflexe. To je také interpretováno jako výzva k osvícení a sebeuvědomění.

Nyní získáte jasnější obrázek o tom, kdo jste a co dalšího musíte udělat, abyste se dostali na vyšší úroveň vědomí. Díky tomuto růstu to také může kultivovat vaši duchovní sílu.

Jakmile dosáhnete takového procesu uvědomění si, kým skutečně jste, můžete udělat malé krůčky, abyste se stali osobou, kterou chcete a potřebujete být. Můžete se také vzdát svých minulých akcí a soustředit se jen na zlepšení svého současného stavu.

OBRÁCENĚ

Obrácená karta může znamenat, že o sobě příliš pochybujete. Tato pochybnost o sobě neovlivňuje pouze váš současný stav mysli, ale také vám brání v rozhodování, které může vést k velkým příležitostem.

V důsledku toho uvíznete ve vyjetých kolejích a zůstanete v pozici, kdy nemůžete udělat další krok. Chcete-li věci zvrátit, musíte znovu získat sílu a sebedůvěru . Jednejte – nyní je čas!

Může to také naznačovat, že jste na sebe příliš tvrdí a naplněni myšlenkou, že nejste schopni dělat to, co potřebujete. Tato myšlenka může být způsobena tím, že lpíte na příležitostech, které jste v minulosti ztratili, nebo chybách, které jste udělali. Vidíte je jako slabosti místo toho, co jste se naučili, díky nimž jste silnější.

Pokuste se zbavit těchto negativních myšlenek. Dovolte si nový začátek a čistý štít. Ale nezapomeňte na lekce, které jste se doposud naučili!

ANO NEBO NE

Ve většině tarotových výkladů ano nebo ne je karta neutrální kartou, ale více se přiklání k ano, pokud ostatní karty ve vašem rozpětí vypadají slibně.

Také mějte na paměti, že karta znamená změnu a transformaci. A že vaše činy budou mít následky a věci se změní.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Karta představuje reflexi, vnitřní volání a znovuzrození. Při spárování s jinými kartami se však tento význam může mírně změnit. 

POSLEDNÍ SOUD A MILENCI

Nebuďte překvapeni, když se objeví stará láska, když se Soud spojí s Milenci. I když máte pouze jeden pokus, abyste udělali první dojem, dostanete druhou šanci!

Pokud jste již ve vztahu, tato kombinace může také naznačovat další krok. Přemýšlejte o přestěhování nebo svatbě. Věci začínají být vážné!

KOMBINACE KARET SOUD A SPRAVEDLNOST

Jste zapojení do právního konfliktu nebo soudního procesu? Pokud ano, tato kombinace vám říká, že tato bitva se brzy vyřeší!

Když jsou obě karty Rozsudek a Spravedlnost vzpřímené, výsledek bude ve váš prospěch.