Tarotová karta Milenci

Není nic tak silného, ​​jako když se objeví tarotová karta Milenci během výkladu, zvláště pokud se jedná o osobní vztahy.

Tarotová karta Milenci má číslo šest a představuje především lásku, vztahy a zásadní rozhodnutí týkající se situací spřízněných duší.

I když nehledáte rady ohledně lásky, Milenci mohou být mocnou kartou, která vám pomůže ujasnit si své vlastní hodnoty a najít v sobě harmonii.

Zde najdete podrobný popis tarotové karty Milenci včetně klíčových slov, vzpřímených a obrácených významů karet.

VzpřímeněLáska, harmonie, partnerství, volby
ObráceněNevyváženost, jednostrannost, disharmonie
Ano nebo neAno
Numerologie6
ŽivelVzduch
PlanetaVenuše
Znamení zvěrokruhuVáhy

Muž a žena stojí pod andělem vzduchu Rafaelem, jehož jméno znamená „Bůh uzdravuje“, což symbolizuje fyzické a emocionální uzdravení.

Prvek vzduchu Rafaela znamení také komunikaci, která je základem zdravých vztahů. Archanděl žehná muži a ženě a připomíná jim jejich rovnováhu a dohodu.

Tarotová karta Milenci ve vzpřímené poloze může naznačovat, že máte před sebou zásadní rozhodnutí, která vám změní život, nebo jste postaveni před dilema. Pokušení je často součástí této volby nebo dilematu.

Možná si nejste jisti, jakým směrem byste se měli vydat nebo komu věřit. Nebo si možná budete muset vybrat mezi protichůdnými a stejně sjednocujícími možnostmi.

Milenci v tarotu vám radí, abyste automaticky nešli po snadné cestě (pokušení). Nejprve shromážděte informace, které potřebujete ke správnému rozhodnutí.

Pokud se problému postavíte čelem a budete o něm uvažovat moudře, povede vás to k větším věcem.

MILENCI SE OBRÁTILI

Tam, kde tarotová karta Milenci ukazuje lásku a harmonii, znamená obrácení rozchody, konflikty, zmeškané příležitosti, boj o moc a osobní obavy ze závazku.

Pokud jste ve vztahu, tato karta naznačuje možnost, že už nejste na stejné vlně. Vztah začal tím, že jste oba cítili hluboké propojení na mnoha úrovních, ale už necítíte takovou blízkost, jak jste byli zvyklí.

Hádáte se často nebo už nesdílíte stejné hodnoty? Často se navzájem nerespektujete?

Pokud ano, tarotová karta Milenci vám radí zvážit, zda toho druhého stále milujete, a zamyslet se nad pozitivními i negativními aspekty vašeho vztahu.

Možná si uvědomíte, že o váš vztah stále stojí za to bojovat a nebo že jste se vy dva od sebe oddělili a že je čas se rozejít.

V obou případech se držte svého osobního přesvědčení a dělejte to, co je pro vás oba nejlepší. Sebeláska a respekt jsou také to, co znamená obrácená karta Milenci. Přijměte, kdo jste, a snažte se vidět hodnotu, kterou tomuto světu nabízíte.

Obrácená tarotová karta Milenců může také specifikovat, že jste unikali odpovědnosti za své vlastní činy. Možná jste učinili volbu, která byla založena na vašem přání okamžitého naplnění, ale nyní obviňujete ostatní z následků, které se vám dějí.

Karta vám radí, abyste byli zodpovědní, poučili se ze svých chyb a nechali je jít. Zaměřte se na své osobní systémy přesvědčení a hodnoty a rozvíjejte hlubší porozumění svému pravému já. Pomůže vám to lépe se rozhodovat a vyhnout se v budoucnu stejným chybám.

KARIÉRA A PENÍZE

Když se v životě plně soustředíme na naše osobní vztahy, je možné, že ztratíme přehled o financích, začneme přehnaně utrácet a dělat výstřední nákupy.

Odolejte pokušení být impulzivní v práci nebo při investicích, zvláště pokud si nejste jisti, kterým směrem se vydat. Využijte tento pocit nejistoty k podpoře svého vnitřního hledání.

Udělejte si čas na meditaci nad těmito dvěma otázkami: po čem skutečně toužíte a jaké kroky lze podniknout k dosažení těchto cílů?

  • Neztrácejte přehled o svých financích
  • Odolejte pokušení být impulzivní
  • Meditujte o tom, co si opravdu přejete a jak toho dosáhnout

LÁSKA A VZTAHY

Hlavním významem vzpřímené tarotové karty Milenci je (celkem zřejmá) láska , stejně jako romantika, přitažlivost a dokonalá harmonie.

Pokud jste nezadaní, vydržte, protože tato karta vám říká, že je na cestě žhavá romance. Dokonce je zde možnost volby mezi dvěma různými milenci.

Pokud jste ve vztahu, tato karta znamená krásné spojení s milovanou osobou.

Tento výklad může být trochu rozšířen a může zahrnovat také angažovaná partnerství v podnikání, přátelství a další.

Tato karta je znamením, že můžete své pocity a záměry jasně vyjádřit s důvěrou, že budou opětovány.

To také naznačuje žádoucnost a harmonii mezi lidmi, kteří jsou do sebe zamilovaní, takže pokud jste si přáli obnovení vašeho vztahu, je ten správný čas.

  • Pokud jste single, připravte se na žhavou romantiku
  • Pokud jste ve vztahu, je to spojení ctící duši
  • Přejete si obnovu? Pokud ano, stane se tak brzy

ZDRAVÍ A SPIRITUALITA

Kromě romantiky a lásky představuje tarotová karta Milenci v kontextu zdraví také růst vašich vlastních subjektivních principů a přesvědčení, bez ohledu na to, co společnost diktuje jako normy. Jde o to udělat si jasno ve svých vlastních hodnotách a najít v sobě harmonii.

Na začátku se můžete cítit trochu rozpolceni mezi svým starým myšlením a novým pohledem získaným ze svých zkušeností, ale toto je první krok k většímu duchovnímu probuzení.

  • Rozvíjejte své vlastní subjektivní principy a přesvědčení
  • Rozhodněte se, co je pro vás důležité

ANO NEBO NE

Ti, kteří hledají odpověď ano nebo ne, často vytahují tarotovou kartu Milenci, protože se zabývá volbami a pocitem nejistoty ohledně rozhodnutí.

Pokud se nacházíte na křižovatce a chcete se posunout vpřed určitým směrem, ale cítíte se „nejistě“, dejte všechny pochybnosti stranou. 

NUMEROLOGIE

Tarotová karta Milenci má číslo šest, to je číslo komunikace a harmonie. Milenci, kteří si navzájem přinášejí rovnováhu do životů a pomáhají urovnávat problémy vzájemnou pomocí.

Šestka se také považuje za mystické číslo. Je to kombinace božského ženství a božského mužství, jak se vysvětluje v mnoha teoriích a dokonce zmiňuje v knize Dana Browna Da Vinciho kód.

V této knize je šesticípá hvězda, známá také jako Davidova hvězda, vysvětlena jako kombinace ženských a mužských principů. Vzpřímené a obrácené trojúhelníky dohromady, které vytvářejí šesticípou hvězdu, představují tuto rovnováhu mužského a ženského.

ASTROLOGIE

Tato karta je archetypem sdílené energie mezi dvěma lidmi. To snadno odpovídá Vahám, znamení rovnováhy a spravedlnosti. To je také znamením lásky, krásy a harmonie a vládne mu planeta Venuše.

Váhy i Venuše jsou spojeny s elementem vzduch.

Někteří považují tuto kartu za odpovídající Blížencům a dvojčata vidí také jako odraz dvojplamenů. Blíženci vládne Merkur.

KOMBINACE

MILENCI A POUSTEVNÍK

Pokud jste se cítili sami a odpojení od lásky všeho druhu, tarotová karta Poustevník a Milenci jsou kombinací, která se běžně objevuje.

Přestože péče o sebe a zaměření na vlastní potřeby je důležitá, toto spojení naznačuje, že byste měli pracovat na obnově vztahů, které jsou pro vás důležité.

Nečekejte, až udělají první krok. Oslovte přátele a rodinu, kteří vám v životě chybí, a pracujte na obnovení toho, co jste kdysi měli.

MILENCI A CÍSAŘOVNA

Když Císařovna padne s tarotovou kartou Milenci, oplývají hřejivými pocity. Brzy pocítíte ohromnou radost a tato emoce bude přítomna v každém vztahu, kterého si vážíte.

Pokud procházíte vztahovými problémy nebo se hádáte s členem rodiny, věci se brzy obrátí. Pokud hledáte lásku, představí se několik nápadníků.

Připravte se tedy na výběr.

MILENCI A PĚTKA POHÁRŮ NEBO TROJKA MEČŮ

Milenci, když jsou spojeni s poháry, téměř vždy souvisí s láskou nebo romantikou. Když je to Pětka pohárů, ztráta a bolest srdce jsou v popředí zájmu. Totéž platí o Milencích a Trojici mečů, což představuje odmítnutí nebo oddělení.

Prožíváte v současné době žal, rozvod nebo jiné přerušení vztahu? Pokud ano, mohlo by se zdát, že tíha světa leží na vašich bedrech.

Ač se to může zdát obtížné, zaměřit se na pozitiva ve svém životě je to nejlepší, co můžete v současné době udělat.

Zavřete oči a položte si tuto otázku: za co ještě můžete být vděční? Přijměte odpověď, kterou dostanete.

MILENCI A SOUD NEBO SÍLA

Minulý vztah nebo spojení bude brzy oživeno. Pokud jste toužili po bývalém nebo chtěli znovu zažehnout starý plamen, Soud naznačuje, že vaše přání bude brzy splněno.

Karta Síly znamená, že váš vztah bude nerozbitným poutem. Situace se brzy obrátí.