Čtyři poháry

Čtyři poháry

Tarotová karta Čtyři poháry představuje pocit stagnace nebo uvíznutí v životě. Jste tak zaměřeni na věci, které se dějí špatně, že nevidíte jasně, jak se posunout vpřed?

Čtyřka pohárů nepředstavuje pouze boje, které cítíme uvnitř, ale také vnější vliv. Pokud máte potíže s pocitem motivace nebo s přijímáním velkých rozhodnutí, ustupte a podívejte se na to, co je opravdu důležité.

Když se podíváte na celkový obraz a využijete příležitosti ke změně své situace, bude to velký rozdíl.

Je docela možné, že vše, co potřebujete, je před vámi. Zbavit se strachu a pochybností vám umožní vybrat si a pokročit.

VzpřímenýDeprese, promarněné příležitosti, pocit uvíznutí
ObrácenéVášeň, akce, pohyb vpřed
Ano nebo neMožná
Číslo4
ŽivelVoda
PlanetaMěsíc
Znamení zvěrokruhuRak

Čtyřka pohárů ve vzpřímené poloze představuje promeškání příležitostí, depresi a ztrátu motivace v životě.

Díváte se kolem sebe a máte pocit, že to, kde jste a co máte, nestačí? Stagnuje váš život a zdá se, že vám nic nepřináší radost? Nebo jste se možná potýkali s finančními problémy?

Čtyřka pohárů vám říká, že chcete-li svou stagnující situaci znovu uvést do pohybu, musíte nejprve zhodnotit svůj postoj a přijmout svou současnou situaci.

Jak říká Eckhart Tolle: „Přijměte, pak jednejte. Ať už přítomný okamžik obsahuje cokoli, přijměte to, jako byste si to vybrali. Vždy pracujte s tím, ne proti tomu. Udělejte z toho svého přítele a spojence, ne nepřítele. To zázračně změní váš život.“

Ačkoli to může být lákavé stáhnout se do sebe, musíte se tomu vyhnout. Pokud otevřete oči a rozhlédnete se kolem sebe, budete schopni najít cestu dál.

Stejně jako na kartě Čtyři poháry může být řešení přímo před vámi, ale pouze pokud jste ochotni ho vidět. Pokud ne, riskujete, že promeškáte příležitost.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Čtyřka pohárů v kariéře znamená ztrátu motivace v práci. Máte problém soustředit se na své povinnosti, protože jste ve své práci nešťastní?

Tato karta vás vybízí, abyste byli vděční za to, že jste zaměstnáni, a soustředili se na pozitivní věci. Mít kariéru, do které nejste blázen, je lepší než být nezaměstnaný.

Pokud tuto energii využijete k tomu, abyste svou práci dělali lépe, mohli byste zjistit, že dostanete povýšení nebo pracovní nabídku, abyste dělali něco, co vás více zajímá.

Čtyřka pohárů je o příležitostech, takže si buďte jisti, že jste schopni získat ty, které se vám naskytnou. Zachování pozitivního přístupu vám pomůže být připraveni na jejich příchod.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

Ve vztahu jste naladěni na stejnou negativní energii. Trávíte příliš mnoho času vztekem nebo hádkou se svým partnerem.

Pokud vám tato osoba ublížila, nyní je čas přijít s řešením nebo odejít. Snažte se trávit méně času zaměřením se na to negativní a mluvte o dobrých věcech, které se ve vašem vztahu každý den dějí.

Budete překvapeni, jaké změny se ve vašem vztahu začnou dít, když budete denně vyjadřovat vděčnost a lásku.

Pokud jste single, Čtyřka pohárů slibuje, že se k vám blíží nový vztah. 

Pokud trávíte příliš mnoho času přesvědčením, že nikdy nepotkáte toho pravého, mohli byste svou šanci zmeškat. Buďte klidní a sebevědomí s vědomím, že ve vztahu můžete nabídnout mnoho skvělých věcí, a zaměřte se na péči o sebe.

Šťastný člověk, který si je jistý sám sebou, přitahuje ostatní, kteří jsou také v bezpečí.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Čtyři poháry naznačují, že se můžete cítit na dně, v depresi nebo unavení v důsledku fyzických nebo duševních problémů.

To může být frustrující, zvláště když máte pocit, že se z toho chcete dostat, ale nejde to. Ačkoli zaměření na vděčnost vás možná fyzicky neuzdraví, může vám pomoci cítit se lépe.

Bez ohledu na to, jak špatný je náš životní úděl, vždy se najdou další lidé, kteří se potýkají s ještě daleko horšími. Pokud máte domov a peníze na živobytí, jste na tom lépe než miliony.

Chcete-li zlepšit svůj fyzický, duševní a duchovní rozhled, zvažte psaní deníku vděčnosti místo toho, abyste se zaměřovali na negativní myšlenky.

ČTYŘI POHÁRY OBRÁCENÉ

Karta vypráví příběh o překonávání překážek. Začali jste vidět věci s odstupem a nyní můžete vidět řešení, kterých jste si předtím nevšimli. Pocity uvěznění se blíží ke konci.

Protože jste se rozhodli pokročit vpřed a dosáhnout pozitivní změny ve svém životě, získáte svobodu od toho, co vás tak dlouho sužovalo. Pokud jste se snažili najít radost v životě, pokračujte vpřed a usmívejte se – vše, co potřebujete, už máte.

ANO NEBO NE 

Tarotová karta Čtyři poháry také znamená, že vás ochromují negativní emoce, jako je porážka nebo frustrace. Říká nám, že cítíte stagnaci a můžete mít problém vidět cestu, kterou musíte jít, abyste byli znovu šťastní.

Jste připraveni vykročit? Jděte do toho! Pokud řeknete ano, ujistěte se, že uchopíte ten správný „pohár“.

ČTYŘI POHÁRY A ASTROLOGIE

Čtyřka pohárů je spojena se znamením zvěrokruhu Rak – stejně jako eso, dvojka a trojka pohárů. Osobnost Raka je loajální, ochranná, intuitivní a starostlivá, ale může být také přehnaně citlivá, náladová a pomstychtivá. Stejně jako muž zobrazený na kartě Čtyři poháry.

Raku vládne Měsíc, planeta, která řídí naše emoce, naše pocity a věci, které nás uklidňují.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Tato karta ne vždy představuje pocit uvíznutí. V kombinaci s dalšími kartami se význam této karty poháru může změnit a je spíše o změně, spojení s vaším Vyšším Já a stanovení cílů.

ČTYŘI POHÁRY A BLÁZEN

Cítíte se vystresovaní, přetížení a nedokážete ovládat situace, ve kterých se nacházíte? Pokud se Čtyřka pohárů a Blázen objeví společně, zvažte, zda se více zaměřit na meditaci jako způsob, jak obnovit radost ve svém životě.

Meditace nabízí způsob, jak se dostat pryč od negativity, kterou cítíte. Toto je cenný čas, který si můžete vyhradit, abyste trávili čas „bez přemýšlení“, a pomůže vám obnovit vnitřní mír.

ČTYŘI POHÁRY A CÍSAŘ

Tato dvojice představuje nudu způsobenou rutinou. Je čas věci změnit a zkusit něco nového. Zkuste se ráno probudit o třicet minut dříve a jít na krátkou procházku nebo si každý večer vyhradit více času na věci, které vás baví.

Jaký koníček jste vždy chtěli zkusit? Je v okolí nějaké místo, které byste rádi navštívili?

Když se začnete více soustředit na to, co chcete dělat, než na to, co musíte udělat, všimnete si, že smutek a obavy se v důsledku toho rozplynou. 

ČTYŘI POHÁRY A VŮZ

Toto duo potvrzuje touhu po lepším životě. Nyní je skvělý čas abyste zvážili, zda podniknete stěhování ve prospěch sebe a své rodiny. Karty slibují, že jakmile uděláte tento krok, budete v lepším psychickém stavu.

Může to být fyzická změna prostředí která je spojená se vztahem nebo zaměstnáním. Pokud si uděláte čas na spojení se svým Vyšším Já, budete přesně vědět, co dělat.

ČTYŘI POHÁRY A OSMIČKA MEČŮ

Když se Čtyřka pohárů a Osmička mečů objeví unisono, musíte o sobě přestat pochybovat.

Možná jste měli pocit, že nejste dost chytří na to, abyste získali práci, kterou chcete, nebo se necítíte kvalifikovaní k tomu, abyste se posunuli výše v té, kterou máte.

Odstraňte tyto myšlenky ze své mysli a pamatujte: jste schopni všeho, co si zamanete.

Jaká je vaše největší touha? Zaměřte se na tuto věc a vytvořte si seznam, abyste dosáhli svých cílů. Limitem je nebe!