Deset pohárů

Deset pohárů

Karta Deset pohárů je plná duhy a je dobrým znamením pro každého, kdo si ji vybere, protože symbolizuje harmonii, mír a pozitivitu.

Karta označuje silná rodinná pouta a dlouho očekávaná setkání. Ztělesňuje lásku, sounáležitost, štěstí a všechny dobré věci v životě.

Když se tato karta objeví ve výkladu, můžete se těšit na slunečnou oblohu. Vaše oslavy budou nezapomenutelné a všichni přítomní pocítí lásku, kterou sdílíte se svou rodinou.

VzpřímenýŠtěstí, rodina, rodinná setkání, harmonie
ObrácenéZoufalství, rozpadlá rodina, rozvod/rozchod, konflikt
Ano nebo neAno
Číslo10 a 1
ŽivelVoda
PlanetaNeptun
Znamení zvěrokruhuRyby

Jak je znázorněné na kartě, Desatero pohárů je o šťastných rodinách, dětech, péči a zábavě a předpovídá velké štěstí pro páry, rodiny nebo blízké přátele.

Pokud jste byli nějaký čas od rodiny nebo blízkých přátel, tato karta naznačuje, že se s nimi brzy setkáte. Může to být ve formě svatby, výročí nebo jiné slavnostní události.

Deset pohárů vás také ujišťuje, že budete odměnění za jakoukoli tvrdou práci, kterou jste odvedli. Pokud stále bojujete s dokončením úkolu, tato karta vám radí vyhledat pomoc u kolegů nebo přátel. Soudržnost, nikoli soutěživost, je vaše síla.

Celkově se budete v životě cítit v bezpečí a spokojení. Tvrdě jste pracovali, abyste se dostali tohoto bodu – užijte si to!

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY 

Když se Desatero pohárů objeví v kariérním čtení, věci v práci vypadají dobře. Vaše spolupráce s vašimi spoluhráči bude bezproblémová a budete dobře vycházet se všemi na pracovišti.

Pokud jste se snažili dokončit práci, nebojte se požádat o pomoc. Vaši spolupracovníci vás podpoří a pomohou vám dosáhnout vašeho plného potenciálu.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ 

Desatero pohárů je jednou z nejlepších karet, které můžete ve výkladu o lásce získat . Tato karta předpovídá harmonii, lásku a vášeň ve vašem vztahu. S partnerem si jistě skvěle rozumíte a máte před sebou dlouhou budoucnost.

Pokud uvažujete o přírůstku do vaší rodiny, nyní je ten správný čas to udělat. Vaše rodina bude žít ve šťastném domově a vy si v nadcházejících letech uchováte mnoho trvalých vzpomínek.

Pokud jste single, Desatero pohárů předpovídá, že začnete nový vztah, který má velký potenciál. V tomto partnerovi najdete lásku a štěstí a váš život díky tomu bude vzkvétat.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Karta naznačuje, že jste provedli některé změny, které pozitivně ovlivňují vaše zdraví. Možná jste začali s novým cvičebním režimem nebo jste provedli nějaké úpravy ve svém jídelníčku.

Další výklad je návrat ke zdraví. Pokud jste bojovali s nemocí chystáte se uzdravit, takže pokračujte vpřed.

DESET POHÁRŮ OBRÁCENÝCH

Desatero pohárů obrácené znamená disharmonii, konflikty, hádky a dysfunkční rodiny. Může to také znamenat rodinné neshody, zanedbávání nebo zneužívání.

Pokud jde o manželství, Desatero pohárů může předvídat rozvod nebo rozchod, pokud se věci neřeší správně. I když je obecný význam této karty negativní, když se objeví obráceně, nic není ztraceno.

Když se věci nedaří, stále můžete vytvořit plán, jak vrátit svůj život znovu do starých kolejí. V tomto případě můžete zvážit rodinnou terapii, která vám pomůže orientovat se.

ANO NEBO NE 

Desatero pohárů znamená lásku, mír, dohodu a týmovou práci. Je to jedna z nejpozitivnějších karet v celém balíčku. Protože je celkové téma této karty tak optimistické, odpověď je jednoznačné ano.

DESET POHÁRŮ A ASTROLOGIE

Tarotová karta je spojená se znamením zvěrokruhu Ryby, které jsou známé tím, že jsou jedním z nejsympatičtějších znamení zvěrokruhu. Jsou super sociální a emocionálně uvědomělí a udělají maximum, aby zajistili štěstí lidem kolem nich. Rybám vládne Neptun, planeta snů, ideálu, magie a spirituality.

DESÍTKA POHÁRŮ A VŮZ

Pokud se Desatero pohárů a Vůz objeví vedle sebe, karty vám posílají důležitou zprávu o napravování vztahů. Pohádali jste se nedávno s blízkým přítelem?

Není třeba se obávat – jistě se brzy dočkáte řešení. Láska vítězí; vše, co vám přijde do cesty, bude překonáno.

DESÍTKA POHÁRŮ A ESO HOLÍ

Tato kombinace karet  naznačuje šťastné těhotenství. Pokud jste již těhotná, můžete najít klid ve vědomí, že vše dobře dopadne. Pokračujte v péči o sebe a vaše dítě bude růst a vyvíjet se bez výrazných komplikací.

Pokud ještě nečekáte, je to známka toho, že by se ve vaší blízké budoucnosti mohlo narodit miminko. Pokud to není něco, co si přejete, ujistěte se, že v tuto chvíli přijímáte správná opatření k zabránění těhotenství.

DESÍTKA POHÁRŮ A TROJKA PENTAKLŮ

Desítka pohárů a Trojka pentaklů jsou důkazem důležitosti týmové práce. Pokud potřebujete s něčím pomoci, nebojte se oslovit pomoc.