Devět pentaklů

Devět pentaklů je o tom, jak žít svůj nejlepší život. Tato karta, která ohlašuje dobu finanční stability, bezpečnosti a celkového úspěchu, je vítaným doplňkem každého výkladu.

Toužíte po životě naplněném vším, co máte rádi? Devět pentaklů představuje tuto touhu. Navíc symbolizuje všechny vaše osobní sny. Co si nejvíc přeješ? Bezpečnost, svoboda cestování, finanční úspěch, klidný život?

Bez ohledu na to, jak současnost vypadá, touhy vašeho srdce nejsou mimo váš dosah. Všechny vaše aspirace jsou hned za zatáčkou.

VzpřímenýNezávislost, prosperita, kultivovanost, pohodlný život
ObrácenéFinanční závislost, úspěch za každou cenu, hrdost, uvězněný ve shonu
Ano nebo neAno
Numerologie9
ŽivelZemě
PlanetaMerkur
Znamení zvěrokruhuPanna

Žlutá, která se používá k reprezentaci následujících vlastností: inteligence, bezstarostná povaha a radost ze života, je spojena s naší třetí čakrou.

Čakra solar plexu je čakra osobní síly a nezávislosti stejně jako Devítka pentaklů.

Devítka Pentaklů je kartou prosperity v každé oblasti života včetně financí, vztahů a fyzického/duchovního růstu.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Devět pentaklů představuje „světlo na konci tunelu“, pokud jde o peníze a kariéru .

Nyní je čas si odpočinout a užít si vše, na čem jste v posledních týdnech, měsících nebo letech tak tvrdě pracovali. Pokud jste měli problémy v práci nebo s financemi, vše se brzy změní.

Přestože je tvrdá práce důležitá, paní z Devítky pentaklů nám připomíná, abychom si užívali své úspěchy. Neustálá práce a přeskakování od jednoho projektu k dalšímu přinese peníze, ale může také vést k vyhoření.

Nyní může být vhodný čas vzít si dovolenou nebo koupit věc (tj. dům, vozidlo), po které jste vždy toužili. Zasloužíš si to!

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

Devět pentaklů se často prezentuje ve výkladech nezadaných hledajících lásku . Ačkoli se zdá, že má všechno, její druh není přítomen.

Nikdy se skutečně nedozvíme, jestli má milence nebo ne, ale víme, že devět znamená dokončení. Proto pro ni dokonalý partner existuje.

Je možné, že její nezávislost a sebeovládání jí brání v tom, aby vyšla ven?

Když zjistíte, jaké vnitřní překážky vám brání v nalezení plnohodnotného vztahu, pomůže vám to posunout se směrem k trvalému partnerství.

Pokud jde o již navázané vztahy, Devítka pentaklů často představuje partnery bez závazků.

V některých výkladech představuje partnera, který je příliš bezstarostný na to, aby se usadil, nebo kterého je lepšího mít „jen“ jako přítele. Pokud jste ve vztahu, který chcete posunout na další úroveň, možná je čas prodiskutovat budoucnost.

Pokud jste již vdaná nebo zadaná, harmonie by mohla být na obzoru. Ale pouze pokud to chcete. Možná jste se potýkali se špatnou komunikací, nevěrou nebo jiným vážným vztahovým problémem.

Nyní je čas rozhodnout se, zda je váš partner tou pravou osobou, která by s vámi měla jít dál, nebo je lepší, když ho/ji zanecháte v minulosti.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Nyní je čas dostat se do kontaktu se svým skutečným, autentickým já.

Přestože materiální věci a vztahy s druhými jsou důležitou součástí života, spojení s vaším vyšším já je prvořadé.

Co tě udělá šťastným? Existují věci, které způsobují stres a které byste mohli ze svého života odstranit? Vaše fyzické i duševní zdraví vám za to poděkuje!

Pokud bojujete s neplodností nebo nějakou jinou obtížnou nemocí, Devítka pentaklů by mohla znamenat posun ve vaší situaci.

DEVĚT PENTAKLŮ OBRÁCENÝCH

Znáte filozofickou otázku „účel světí prostředky?“ Pokud ano, pak víte, že se vždy vedly diskuse o tom, zda jsou nepříliš dobré činy v pořádku, pokud je konečný výsledek pozitivní.

Někdy se to stane, když jsou lidé finančně příliš závislí na druhých, uzavírají manželství ze špatného důvodu nebo se účastní neetických obchodních praktik.

Když je Devět pentaklů obráceno , představuje to, jak může zoufalství po úspěchu a bezpečí vést k jednání, které je zkorumpované. V minulosti byla obrácená verze této karty spojena s podvodnými, ale lukrativními praktikami, jako je organizovaný zločin a prostituce.

Nemusíte však být gangster, abyste se cítili spřízněni s celkovým poselstvím – všechna naše přání jsou splnitelná, ale když dosáhnete úspěchu „jakýmikoli nezbytnými prostředky“, štěstí je pomíjivé.

Pokud nadměrně utrácíte nebo se potýkáte s dluhy, nyní je čas abyste obrátili nový list. Vytvořte si seznam svých hodnot a cílů. Přemýšlejte o tom, co je pro vás skutečně důležité.

Tím, že se zaměříte na své skutečné touhy a ne na to, co společnost říká, že musíte mít, nezávislost, prosperita a mír se dostanou do popředí.

ANO NEBO NE

Karta představuje všechna přání našich srdcí. Cokoli hledáte nebo očekáváte, projeví se. Bohatství, moc, majetek, rodina, to vše je možné. Pokud jste čekali odměnu, zejména finanční, očekávejte ji brzy.

Klíčová je zde také osobní nezávislost. Odpověď na vaši otázku ano nebo ne ukrytou uvnitř Devítky pentaklů je jednoznačné „ano“ na všech frontách. 

DEVÍTKA PENTAKLŮ A ASTROLOGIE

Pentakly jsou karty, které (většinou) řeší finance, práci a materiální záležitosti a souvisí se zemskými znameními Býk, Panna a Kozoroh. Tato znamení jsou známá svou pracovitostí a praktičností.

Devítka pentaklů je spojená s Pannou, které vládne Merkur. Panna je poslušná a ráda slouží druhým.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Devět pentaklů představuje mimo jiné pohodlný život a bezpečí. Při kombinaci s jinými kartami se však tento význam mění. Buďte připraveni na masivní změny nebo obrovské zvýšení sebevědomí! Níže naleznete nejdůležitější kombinace karet Devítky pentaklů.

DEVÍTKA PENTAKLŮ A VŮZ

Jste připravení k velkému pokroku? Pokud ne, připravte se! Když Vůz a Devítka pentaklů padnou do stejného výkladu, na obzoru jsou obrovské změny.

DEVÍTKA PENTAKLŮ A MILENCI

Ať už jste svobodní nebo zadaní, váš vztah vám dodá obrovské sebevědomí. To může znamenat, že vás váš partner pochválí nebo podpoří sen nebo vizi. Pokud jste měli problémy se svým partnerem, očekávejte, že se věci brzy obrátí.

Tato kombinace s zahájí ve vašem vztahu novou fázi – fázi, kdy se každý cítí přijímán i milován.

DEVĚT PENTAKLŮ A SEDMIČKA MEČŮ

Je čas vykročit na vlastní pěst. Přestože většina z nás má ráda pohodlí v přítomnosti druhých, jsou některá období, kdy je spoléhat se na sebe jedinou možností.

DEVĚT PENTAKLŮ A SMRT

Smrt je metaforická, ale karta představuje nahrazení starého novým. Váš život nemůže zůstat takový, jaký je. I když se bojíte změn, je čas abychom se vyvíjeli.

Když je tato karta spojena s Devítkou pentaklů, tato karta Velké Arkány naznačuje, že tento vývoj můžete uskutečnit tak, že se zaměříte na své vlastní talenty. Když využijete své silné stránky, budete si moci vybudovat solidní život.