Eso pentaklů

Eso pentaklů

Pokud je eso pentaklů ve vašem tarotovém výkladu máte štěstí! Eso pentaklů, znázorněné jako ruka vycházející z oblaku držící zlatou minci, představuje štěstí i nové začátky.

Pentakly jsou nejčastěji spojeny s hmotným světem. Toto eso však představuje celkovou prosperitu a nové příležitosti v každé oblasti života.

VzpřímenáNové začátky, prosperita, zisk, stabilita, hojnost
ObrácenáNegativita, prokrastinace, frustrace, špatné plánování
Ano nebo neAno
ŽivelZemě
PlanetaSaturn
Znamení zvěrokruhuKozoroh

Protože pentagram představuje čtyři základní prvky – zemi, oheň, vzduch a vodu, zdá se, že magická ruka nabízí mnohem více než jen finanční zisk. Z tohoto důvodu představuje eso pentaklů celistvou prosperitu.

Eso pentaklů ve vzpřímené poloze často představuje neočekávanou výhru. Pokud byla tato karta součástí vašeho tarotového výkladu, ať už šlo o peníze, lásku, zdraví nebo kariéru, buďte připraveni na to, že se vaše touhy zhmotní.

Mějte však na paměti, že eso pentaklů je také kartou uzemnění a stability. Takže stejně jako každé semeno, které dostanete, musíte svůj dar zalévat a pečovat o něj. Když se objeví tato karta, připravte se na cestu k úspěchu.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Mnoho lidí si myslí, že Eso pentaklů ve vzpřímené poloze je ‚losovací karta‘. Jeho podstatou je však mnohem víc. Toto eso je představitelem zeleného světla, které vám dává souhlas s vašimi plány, zejména těmi, které jsou spojené s fyzickým světem.

Více než cokoli jiného je toto eso spojeno s finančními příležitostmi. Ať už jde o nový byznys, začátek kariéry, investiční příležitost nebo dědictví po pratetě Stelle, ruka na nebi vám nabízí finanční stabilitu.

Uvažujete o stavbě domu? Možná chcete prorazit v novém malém podniku? Tato karta Pentaklů říká, že si ji můžete vzít, pokud jste ochotni ji oslovit a přijmout.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

Ačkoli to není obecně spojováno s láskou , vzpřímené eso pentaklů by mělo být ve vztahu k výkladu interpretováno pozitivně. Obvykle představuje novou lásku a nový začátek s osobou, která zajistí stabilitu.

Tato osoba možná nevstoupí do vašeho života jako rytíř (nebo princezna) v lesklé zbroji. Přesto pocit bezpečí, který on nebo ona přinese, bude závan čerstvého vzduchu a přesně to, co potřebujete.

Pokud jste již ženatý nebo v oddaném vztahu, nový začátek je stále ve hře. Můžete očekávat pozitivní posun ve vašem svazku, posílené pouto a možná i nový podnik nebo kombinovaný podnik, který vás dva spojí. Pokud jste zvažovali, že váš vztah posunete na další úroveň, tato karta je dobrým znamením.

ZDRAVÍ A SPIRITUALITA

Protože představuje holistická vylepšení, může eso pentaklů také ztělesňovat zlepšené duševní a fyzické síly . Pokud jste chtěli zhubnout, začít meditovat nebo zaběhnout 5 km, teď je ten správný čas. Totéž platí pro duchovní praktiky. Cokoli začnete s požehnáním tohoto esa, bude určitě prosperovat.

OBRÁCENÉ ESO PENTAKLŮ

Čtenáři se často při pohledu na obrácené Eso pentaklů krčí , zvláště při výkladu zaměřeném na peníze a kariéru. Je pravda, že toto eso v obráceném pořadí je varovné.

Přesto si z toho lze vzít cenné ponaučení. Můžete si představit obrácené eso pentaklů jako červené světlo, které vás žádá, abyste zastavili tam, kde jste, a před pokračováním se vážně podívali, kam míříte.

Pokud jste zbytečně utráceli, nalévali peníze do riskantních investic zašlápněte na brzdu.

Ačkoli to ne vždy znamená finanční zkázu, eso v obrácené pozici je opatrností. Vyhněte se prozatím jakémukoli velkému riziku nebo odpovědnosti.

Místo toho berte věci pomalu a soustřeďte se na plánování, překonávejte veškerou nejistotu a staňte se stabilnější. Nyní není čas kupovat byt nebo plánovat okázalou svatbu. Stejně tak není nejlepší utopit všechny své úspory do patentu na něco, co jste vynalezli.

Pokud jste ztratili vztah, práci, čelíte finančnímu nedostatku nebo jste se vzdali duchovní či zdravotní cesty, které jste začali, chce Eso pentaklů upozornit na toto vnímané selhání nebo promarněnou příležitost.

Místo toho, abyste se na to dívali z negativního hlediska, udělejte si čas na rozjímání o získaných lekcích a o tom, jak plánujete pokročit vpřed do světlé a bohaté budoucnosti.

ANO NEBO NE

Jednoznačné ano! Protože je to karta nových začátků, s tímto esem je možné splnit jakékoli vaše přání.

Jen se ujistěte, že jste se připravili prostřednictvím řádného plánování a zbavte se jakékoli negativity. Budete se muset plně soustředit, abyste získali všechny výhody, které eso nabízí.

ESO PENTAKLŮ A ASTROLOGIE

Barva pentaklů je spojená se zemskými znameními: Kozoroh, Býk a Panna.

Esa lze považovat za reprezentující kardinální znamení. Kardinální znamení jsou považovaná za iniciátory, protože otevírají dveře nové sezóně, která se odehrává během jejich času.

Esa tedy mohou být spojena se čtyřmi směry, čtyřmi živly a čtyřmi ročními obdobími; každý je spojen s určitým kardinálním znamením zvěrokruhu. Jako takové může být Eso pentaklů spojeno s Kozorohem a Zimou. Kozorohu vládne planeta Saturn.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Nové začátky, prosperita, zisk, stabilita a hojnost, to vše ztělesňuje eso pentaklů. 

ESO PENTAKLŮ A ESO HOLÍ

Připravte se na dvojité požehnání, pokud se objeví tato esa! Chystáte se finančně i kariérně vzkvétat. Když se tato dvě esa spojí, všude se objeví nové začátky.

ESO PENTAKLŮ A ESO POHÁRŮ

Brzy se ocitnete v novém vztahu (nebo obnoveném), který bude stabilní a plný lásky. Budete připravení k dalšímu kroku. Tento pár naznačuje svatbu nebo stěhování.

ESO PENTAKLŮ A PRINCEZNA PENTAKLŮ

Nyní je čas abyste investovali do sebe. O čem sníte? Do jakých zájmů byste se mohli vrhnout? Karta naznačuje, že nový začátek by měl být začátek sebereflexe a péče o sebe.

ESO PENTAKLŮ A VŮZ

Připravte se na cestu! V kombinaci s esem pentaklů představuje Vůz cestování. Může také zdůraznit, že je důležité mít všechny cestovní doklady připravené a na místě pro úschovu.

ESO PENTAKLŮ A ĎÁBEL

Dávejte si pozor na padělky, zejména v souvislosti s obchodními transakcemi. Kombinace vám říká, že padělané dokumenty mohou způsobit spoustu problémů, pokud nejste ostražití.