Královna holí

Královna holí

Femme fatale

Královna holí ve výkladu představuje energický a velitelský přístup k řízení vlastního života. Královna plná nadšení řeší každý problém s chutí. Je tím, kým mnoho z nás touží být – ženou, která se ujímá vedení, která je nejen vášnivá, ale také autentická. 

Když se královna objeví ve výkladu, zastupuje buď vás, nebo jinou důležitou ženu ve vašem životě, která je milující, důsledná, a nebojí se dát do toho vše, co má. Jsou ve vašem životě oblasti, které děláte jen na půl? Nyní je čas pustit se do těchto úkolů s úplným nasazením. 

VzpřímenáOhnivá vášeň, energická, sebevědomá, z celého srdce
ObrácenáŽárlivá, vznětlivá, sobectví, nejistota 
Ano nebo neAno
Živeloheň
PlanetaJupiter
Znamení zvěrokruhuStřelec

Královna holí symbolizuje někoho, komu se daří ve vedoucích rolích a nebojí se vzít místnost útokem.

Nabízí vám řešení vašeho problému: buďte sebevědomí. I když to sebevědomí musíte třeba zatím jen předstírat. Ono se dostaví!

Díky tomu, jak funguje náš vesmír, naše myšlenky vytvářejí realitu. Královna to ví a povzbuzuje nás všechny, abychom se soustředili pouze na to, co chceme, ne na věci, které nás brzdí.

To se nestane přes noc. Možná se budete muset pohroužit do sebe, abyste vyléčili negativní programování, které vám brání dostat se tam, kde byste chtěli být. 

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY 

Pokud se Královna holí objeví ve výkladu o penězích nebo kariéře, budete (a ostatní také budou) ohromeni množstvím věcí, kterých můžete v současné době dosáhnout, pokud dokážete soustředit svou energii na své kariérní a finanční cíle. 

Pokud vás královna zastupuje, budete muset vlít veškerou svou sílu do čehokoli, co je potřeba k dosažení těchto cílů. Potřebujete vytvořit lepší životopis, abyste mohli ulovit novou práci?

Možná máte příležitost se v práci pozvednout, ale musíte být „vše v jednom“, abyste dosáhli na něco většího. Ať je to cokoli, musíte takříkajíc ‚chytit býka za rohy‘ a zajistit, aby se věci staly.

Pokud tato královna představuje někoho jiného, ​​starší ženská postava si vás chce vzít pod svá křídla a mentorovat vás. Využití jejích rad vám pomůže získat jistotu v mnoha oblastech vašeho života, včetně financí. 

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ 

Královna holí představuje potřebu lásky a uznání ve vašem životě. Může to být také známka plodnosti, takže pokud chcete mít dítě teď nebo v budoucnu, pravděpodobnost je slibná.

S těmito typy vztahů je spojena spousta optimismu a energie, ale totéž platí o tom, že jste workoholik a netrávíte dostatek času s rodinou a přáteli. Existuje způsob, jak se můžete soustředit na své vášně a přitom si ponechat vášeň i domů? Pokud tak učiníte, pomůže vám to prosperovat!

Pokud jste svobodní a hledáte lásku, královna navrhuje spojit se s někým, kdo má podobné zájmy. Skupiny setkání ve vaší oblasti jsou skvělým místem, kde začít, pokud hledáte rande s někým s podobnými koníčky.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Královna holí je pozitivním znamením pro ty, kteří hledají odpovědi týkající se jejich fyzického nebo emocionálního zdraví .Blíží se k vám obnovená energie. To vám umožní překonat všechny současné problémy, které máte se svým tělem nebo myslí.

Znamená to, že budete magicky uzdraveni? Asi ne. Tento nárůst pozitivní energie vám však pomůže udělat to, co je potřeba, abyste se dostali zpět do špičkové formy.

OBRÁCENÝ VÝZNAM

Stejně jako u ostatních Dvorních karet představuje „obrácené“ znázornění této karty negativní aspekty její osobnosti.

Silná a tvrdohlavá královna holí bude bránit sebe a svou rodinu. Když věci nejdou podle plánu, může se objevit žárlivost, nejistota a sobectví. 

Jsou to vlastnosti, které reprezentují vás nebo někoho blízkého? Pokud ano, Královna holí pošle varování – horká hlava může vést k velkým chybám a vážným následkům.

Přestože jsou žárlivost a nejistota přirozené pocity, je důležité si s nimi poprat a nenechat je řídit svůj život.

Buďte opatrní, abyste při rozhodování používali směs emocí a logiky. Jinak můžete skončit s vážnými výčitkami.

ANO NEBO NE 

Definitivní ano . Buďte si jisti svým dalším krokem.

Chcete se přestěhovat nebo začít novou kariéru? Jděte na to? Chcete se začít znovu seznamovat nebo rozšířit svou rodinu?

Můžete mít, co si přejete. Když začnete svou cestu, ujistěte se, že na sebe vezmete pozitivní osobnost královny. Jsou to naše myšlenky, které formují naše přesvědčení, které ovlivňují naši realitu. 

KRÁLOVNA HOLÍ A ASTROLOGIE

Královna holí je spojována s Rybami a Beranem, vodním a ohnivým znamením. Ryby jsou velmi zajímavé astrologické znamení, které se často řídí svými silnými intuicemi a emocemi. Vládne jim planeta Neptun, která odráží jejich kreativní stránku. Ryby jsou často snílky.

Beran je další úžasné astrologické znamení. Jsou ambiciózní a odvážní, se silným smyslem pro vedení. Vládne jim planeta Mars, která odráží jejich odvahu a nechvalně proslulou povahu!

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

KRÁLOVNA HOLÍ A KRÁLOVNA POHÁRŮ

Tyto dvě královny společně naznačují dvě věci: emocionální problém a blízkou přítelkyni poskytující podporu. Prošli jste si náročným obdobím? Cítili jste se sami nebo ve stresu ohledně toho, co dělat s problémem? Nyní je čas spolehnout se na své okolí.

Opak je také pravdou. Pokud máte přítele, který prochází těžkým obdobím, buďte mu ramenem, o které se může opřít. Bude to dobré pro vás oba. 

KRÁLOVNA HŮLEK A JAKÁKOLIV PRINCEZNA

Připravte se na lekci, až se objeví Královna holí a některá z princezen. Budete mít cenného učitele a může to zahrnovat hodiny umění, terapie, intelektuální aktivity a seberozvojové aktivity.

Je nezbytné použít to, co se naučíte, k rozbití starých vzorců, které vám již neslouží. Zavřete oči a myslete na vše, co vás brzdí. Co můžete udělat, abyste to změnili? Tímto začněte.

KRÁLOVNA HOLÍ A PĚT POHÁRŮ

Tato kombinace je o minulosti, která volá a to, co potřebujete pochopit, je spojeno s minulostí, ne s přítomností. 

Když situaci obklopuje bolest nebo jiné negativní pocity, často se snažíme tyto emoce pohřbít a jít rychle dál. To nám dává dočasnou úlevu, ale ne trvalý mír.

Až příště pocítíte silnou emoci nebo vás rozruší nějaká situace, zkuste ji neodmítat. Co se z této situace můžete naučit, co může vést k vaší šťastnější budoucnosti? 

KRÁLOVNA HOLÍ A SMRT

Buďte v klidu, pokud se tato kombinace objeví. Přichází čas, kdy se situace bude zdát chaotická nebo mimo vaši kontrolu. Ač se to může zdát obtížné, zkuste se uvolnit a nechat věci přirozeně plynout.

Když se snažíme věci vynutit, mohou to mít negativní důsledky, které jsou horší než původní situace – samozřejmě, vědomí toho nevylučuje skutečnost, že změna může být docela ošemetná. Existují věci, které můžete udělat pro usnadnění procesu. Meditace je vynikající nástroj, stejně jako zaměření na své nitro.