Královna pentaklů

Královna pentaklů

Královna pentaklů představuje to nejlepší z obou světů. Je to bohatá, úspěšná žena královské krve. Ale i se světem na dosah ruky je královna stále spojena s realitou.

Kdyby dnes žila, určitě by se zapojila do „zelených hnutí“, protože se stará o svět jako celek, nejen o vlastní prosperitu.

Její výsost, představitelka pragmatické i starostlivé povahy, symbolizuje vše, čeho lze dosáhnout, když se spojí ambice s pečující povahou a touhou vidět úspěch každého.

Co se můžete naučit z poselství královny Pentaklů o lásce a soucitu? Pokud se vám představila ve výkladu, možná je na čase jít do hloubky a zároveň otevřít své srdce.

VzpřímenýPéče, léčitel, přízemní, vděčnost, sociální vědomí
ObrácenéZanedbává sebe, dusí, je posedlý postavením, závislost
Ano nebo neAno
ŽivelZemě
PlanetaSaturn
Znamení zvěrokruhuKozoroh

13. karta v barvě Pentaklů, královna ve vzpřímené poloze, představuje vše, jen ne smůlu. Pokud se objevila ve vašem čtení, je zde jako mateřská postava, která vám pomůže manévrovat všemi různými cestami života.

Snažíte se sladit rodinu, práci, děti nebo jiné povinnosti? Jsou nějaká závažná rozhodnutí, která je třeba udělat? Pokud ano, Královna pentaklů je znamením, že všechny zdroje, které potřebujete, jsou již přítomny. Musíte jen najít způsob, jak je začít využívat.

PENÍZE A KARIÉRA

Královně pentaklů jde mnohem více o její peníze než o její krásu. Při výkladu ohledně peněz nebo kariéry je královna dobrým znamením.

Měli byste se zaměřit na seberozvoj a zlepšit své spojení se sebou samým. Můžete zvážit absolvování některých vysokoškolských kurzů, vyzkoušení koníčku, který milujete, jako je pečení, nebo zapojení do nějakého projektu.

Když propojíte věci, které vás baví, se svými ambicemi, budete schopni „zabít dvě mouchy jednou ranou“. Jen se ujistěte, že jste při výběru vynalézaví.

LÁSKA A VZTAHY

Pokud hledáte lásku, Královna pentaklů slouží jako ujištění, že brzy dostanete to, po čem vaše srdce touží.

Chcete být manželkou? Pracující matkou? Ženou v domácnosti? Tato karta podporuje všechny tyto ambice.

Pokud jde o přátelství, Vzpřímená královna pentaklů představuje přítele, který je loajální a zároveň podporuje. Měli byste tento vztah více pěstovat.

Dávejte si také pozor, abyste nezaujali pozici obrácené královny (více o ní čtěte níže). Zůstaňte věrní a uchovejte všechna tajemství, která vám svěří rodina nebo přátelé.

ZDRAVÍ A SPIRITUALITA

Jedním z nejdůležitějších poselství, které Královna Pentaklů vzpřímeně předala, je praktikovat vděčnost. Když zažíváme velký růst, je snadné být spokojený.

Pokud se cítíte fyzicky nebo duchovně odpojeni, můžete zvážit psaní deníku vděčnosti, meditaci nebo praktikování afirmací. Královna pentaklů vás vyzývá, abyste byli více uzemnění.

Tato karta je také dobrým znamením pro ty, kteří chtějí otěhotnět, protože plodnost je jednou z věcí, které představuje.

KRÁLOVNA PENTAKLŮ OBRÁCENÁ

Obrácená Královna pentaklů ukazuje negativní stránku ženy, která je příliš soustředěná na sebe. Obvykle zobrazuje ženu ve vašem životě, která označuje ženu, která je příliš zaměřená na hmotný svět.

Nejen, že na ostatní žárlí, ale v hloubi duše je nejistou ženou, která je ustaraná. Protože je tak posedlá věcmi, tato verze královny zanedbává své vlastní já.

Když obrácená královna pentaklů ukáže svou tvář ve výkladu jako někdo jiný, měli byste si dát pozor na pomlouvající osobu (možná ve vašem společenském kruhu nebo v práci), která se snaží způsobit drama.

Pokud vás zastupuje královna, můžete se potýkat se strachem ze selhání nebo nedostatkem motivace.

Ať tak či onak, měli byste věnovat nějaký čas sobě. Místo toho, abyste se starali o peníze, pracovali na projektech, trávili čas s dětmi nebo pomáhali ostatním, stiskněte tlačítko reset.

Během této doby dělejte věci, které vám pomohou spojit se se svým autentickým já. Zaměření se na to pozitivní a nenechání se ovlivnit negativními outsidery vám pomůže přijmout aspekty Královny pentaklů, které jsou povznášející. 

ANO NEBO NE

Ve většině případů je odpověď ve čtení ano nebo ne od Královny pentaklů ano . Přijměte všechny části sebe sama a vaše touhy se projeví přímo před vašima očima.

Budete muset být praktičtí a zaujmout rozumný přístup ke všemu, ale výsledek bude pozitivní.

KRÁLOVNA PENTAKLŮ A ASTROLOGIE

Královna pentaklů je spojena s Kozorohem. Kozoroh je tradiční obchodník zvěrokruhu. Praktické, zemité a trvalé znamení.

Elementem Kozoroha je země pro materiální potřeby a jeho vládnoucí planetou je Saturn. V té době byl Saturn římským bohem času, který byl tradičně hlavním nepřítelem člověka.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Praktičnost, sociální vědomí, vynalézavost jsou klíčová slova, která reprezentuje tato karta Pentaklů. Při kombinaci s jinými kartami se však význam této karty může změnit. Níže naleznete nejdůležitější kombinace karet.

KRÁLOVNA PENTAKLŮ S OSTATNÍMI PENTAKLY

Pokud se Královna pentaklů objeví s jinými kartami pentaklů , znamená to, že důležitou součástí výkladu jsou peníze a finanční záležitosti. Problémy s penězi mohou přinést spoustu stresu a napětí. Nenechte se tím paralyzovat. Místo toho zkuste vymyslet kreativní řešení, jak vyřešit své finanční problémy.

KRÁLOVNA PENTAKLŮ S OSTATNÍMI KRÁLOVNAMI

Pokud se ve výkladu objeví dvě královny, může to naznačovat, že mohou být potíže s vaší matkou nebo přítelkyní. Tři nebo čtyři královny jsou známkou toho, že drby a drama na pracovišti jsou na hraně. Vyhýbejte se drbům a fámám.

KRÁLOVNA PENTAKLŮ S RYTÍŘEM NEBO PRINCEZNOU

Pokud se královna objeví s jakýmkoli rytířem nebo princeznou, znamená to problém s mladším mužem, který je nezralý. Může to být milenec nebo dítě, v závislosti na okolnostech.

KRÁLOVNA PENTAKLŮ S KRÁLEM PENTAKLŮ

Pokud je spojena s králem pentaklů, existuje romantický zájem nebo potenciální obchodní partner, který pracuje ve stejném odvětví jako vy.

KRÁLOVNA PENTAKLŮ S CÍSAŘOVNOU

Připravte se na spojení s jinou mocnou ženou, pokud se Královna pentaklů objeví spolu s Císařovnou. Ona přinese kreativní stránku a vám pragmatismus. Pokud udržíte své ego na uzdě, společně dosáhnete něčeho velkého.

KRÁLOVNA PENTAKLŮ S VELEKNĚŽKOU

Je ve vašem životě „jiná žena“? To může, ale nemusí nutně znamenat aféru. Tarotová Velekněžka spolu s královnou naznačují, že někdo má tajemství.