Tarotová karta Mág

Mistr světa

Když se ve vašem výkladu objeví tarotová karta Mág, vaše vyšší já je připraveno vám pomoci projevit vaše největší touhy.

Mág je karta Velké Arkány s velmi vysokou energií a odhaluje, jak lze splnit vaše přání prostřednictvím odhodlání a síly vůle.

Umožňuje vám převést nápady a nevyužitý talent do akce.

VzpřímenýSíla vůle, tvorba, projev
ObrácenýManipulace, iluze
Ano nebo neAno
Numerologie1
ŽivelVzduch, éter
PlanetaRtuť
Znamení zvěrokruhuBlíženci, Panna

Tarotová karta Mág odhaluje, jak lze realizovat vaše přání a touhy prostřednictvím odhodlání a vůle. Když se tato karta objeví ve vašem výkladu, můžete si být jisti, že máte odvahu uskutečnit své sny.

Může to být ve vaší nové práci, novém podnikání nebo nové lásce. Toto je čas na pozitivní změny ve vašem životě a na to, abyste začali jednat.

Vytvořte si jasnou vizi toho, co chcete a proč. Pokud máte jasno v tom, „co a proč“, využijte některé Mágovy zdroje k projevení svých tužeb: duchovní (oheň), fyzické (země), mentální (vzduch) a emocionální (voda).

Pokud je spojíte s energií duchovní a pozemské sféry, důsledky vašich činů budou úspěšné a pozitivní. Důvěřujte své vlastní inteligenci a uvědomte si, že máte moudrost činit správná rozhodnutí.

Jen si pamatujte, že jste mocní, a pokud si vytvoříte svůj vnitřní svět, ten vnější bude následovat. Přesto se musíte soustředit na dosažení svého snu. Zbavte se jakýchkoli pochybností a udělejte si podrobný plán, jak zůstat na správné cestě.

MÁG SE OBRÁTIL

Když se tarotová karta Mág ve výkladu obrátí , je rozhodně třeba si dát pozor na její velkou sílu. Protože je Mág mistrem iluzí, měli byste si být vědomi jeho triků a pastí, které vás mají zmást a manipulovat s vámi.

To je důvod, proč vás karta může varovat před někým, kdo předstírá, že o vás má zájem, ale za tím může být záměr manipulovat s vámi, za účelem sobeckého zisku.

Mág se netýká pouze osob. Může také reprezentovat váš aktuální stav emocí a zprávu od vašeho vyššího já.

Může to znamenat, že váš konečný cíl není v souladu s vaším nejvyšším dobrem nebo že váháte s provedením nezbytných změn.

A přestože máte moudrost, znalosti a dovednosti, stále si jimi nejste jisti a nepoužíváte je k dosažení svých cílů. V důsledku toho ještě nevyužíváte maximální potenciál.

Musíte zvážit, co vám brání tyto znalosti a dovednosti používat? Čeho se bojíte?

Zahoďte tyto negativní, sebeomezující myšlenky a získejte pozitivní, zmocněné a sebevědomé myšlení. Udělejte to a postarejte se o to, co máte v úmyslu projevit, vesmír přijde s plánem. Opět stačí vytvořit svůj vnitřní svět a ten vnější bude následovat!

VÝZNAM KARIÉRY

Tarotová karta Mág může znamenat velké věci ve výkladu peněz a kariéry – pokud své karty hrajete správně. Protože je spojen s tvorbou, je tato karta obzvláště silná, když jsou otázky zaměřeny na zahájení nového podnikání nebo na vymýšlení něčeho.

Stejně jako magie budou představovat příležitosti, jak vydělat peníze, investovat nebo šplhat po kariérním žebříčku. 

Najít mentora je také dobrý nápad, protože mít průvodce vám může pomoci vyhnout se chybám, kterých se již dopustili ti, kteří přišli před vámi

LÁSKA A VZTAHY

Je kouzelník pozitivní tarotová karta ve výkladu o lásce? 

Vzhledem k tomu, že tarotová karta Mága představuje někoho šarmantního a okouzlujícího, když se objeví podlomí se vám kolena.

Ve skutečném magickém stylu se jedná o bouřlivou romanci, která působí jako pohádka. Pokud se tak ještě nestalo, brzy se tak stane. Obstojí tento vztah ve zkoušce časem? A záleží na tom?…

Mág někdy představuje manipulátora někoho, kdo využívá svou osobnost a charisma k oklamání těch, kdo podlehnou jeho kouzlu. Co říká vaše intuice?

Podívejte se na karty kolem mága, abyste určili jeho skutečné záměry. Bez ohledu na to bude toto spojení takové, které změní život.

  • Nacházíte se (nebo brzy budete) ve vášnivé romanci
  • Dávejte pozor, abyste se nenechali manipulovat
  • Poslouchejte svou intuici

ZDRAVÍ A SPIRITUALITA

Kouzelník se zaměřuje na tvorbu a zlepšování také ve zdravotních záležitostech. Pokud jste onemocněli nebo jste prodělali emocionální/fyzické potíže, může brzy nastat významná změna.

Řešení nespadne jen tak z nebe, ale když budete vynalézaví a využijete jakoukoli pomoc, kterou máte k dispozici, budete schopni vyléčit jakýkoli přetrvávající fyzický problém.

Pokud jde o duchovní praktiky, tarotová karta Kouzelník představuje spojení s vědomím a přijetí vlastní síly.

I když je občas potřeba rada od ostatních, náš vnitřní systém vedení již ví, co je v našem nejlepším zájmu. Potřebujeme být v klidu, abychom naslouchali.

  • Použijte dostupnou nápovědu a zdroje
  • Přijměte svou vlastní sílu
  • Buďte v klidu a poslouchejte svůj vnitřní hlas

ANO NEBO NE

Ano ano ano. Pokud to chcete, je to vaše – bezpochyby, ale jste ochotni myslet mimo zaběhnutý rámec?

Kouzelník je pozitivní karta. Jen se ujistěte, že jste připraveni se oddat svému cíli, abyste získali věci, po kterých skutečně toužíte.

MÁG A ASTROLOGIE

Tarotová karta Mág je spojena s planetou Merkur, vládcem znamení zvěrokruhu Panna (Země) a Blíženci (Vzduch).

Stejně jako Mág se i Panny vrhají do své kreativity stejně jako do svých ostatních vášní. Na druhou stranu Blíženci jsou rychlí, vtipní a skvěle komunikují.

V alchymii je forma Merkuru jako rtuťového stříbra také spojována s transformací nebo pátým prvkem éteru. Tento prvek také symbolizuje had, který se ovíjí kolem kouzelníkova pasu.

MÁG A NUMEROLOGIE

Tarotová karta Mág má číslo jedna. Síla mysli, kreativita a přitažlivost. Kde začíná manifestace? Začíná jedním.

Spíše jednotný názor na věc než rozdělený. Singulární zaměření. Je to individuální akt.

Jeden je výchozí bod, první číslo, které má být definováno. Je to definice a formace dané otevřené myšlence (nula).

DŮLEŽITÉ KOMBINACE

Mág je připraven zahájit nový život. Níže naleznete nejdůležitější kombinace karet tarotové karty Mág.

Jeho spojení s jinými kartami vypovídá hodně o tom, jaká bude vaše budoucnost.

KOUZELNÍK A MILENCI NEBO DVA POHÁRY

Když se tito dva propojí, spřízněná duše je na obzoru. Pokud padnou dohromady, není třeba pochybovat ohledně toho, zda je on nebo ona ‚ten pravý‘.

Pokud se objevila Dvojka pohárů, váš nový milenec nebude vůbec někdo nový, ale přítel, kterého už dobře znáte. Zdá se, že jste konečně našli okouzlujícího prince (nebo princeznu).

Už jste vdaná nebo zadaný? Brzy zavane čerstvý vítr i ve vašem vztahu.

MÁG A KRÁL HOLÍ

Uvažovali jste o podnikání v oblasti prodeje? Pokud ne, měli byste! Toto duo předpovídá talent pro uzavření obchodu a navrhuje změnu kariéry v oblasti prodeje, pokud to není vaše současná oblast.

Pokud již prosazujete produkty nebo služby, připravte se na rekordní rok! Toto duo předpovídá úspěch v každé oblasti, zejména v podnikání a financích.

MÁG A ŠESTKA MEČŮ

Stěhování je na obzoru a bude to všechno k nejlepšímu, i když se bojíte nebo nemáte příliš zájem opustit známé lidi, místa a věci.

Může to být fyzický přesun, změna kariéry nebo posun do nové dimenze, ale nenechte se mýlit – změna přichází.

Tato kombinace karet vám říká, že když ji přijmete a nebudete se ohlížet zpět, vyhnete se zbytečnému utrpení.