Osm holí

Osm holí

Něco visí ve vzduchu!

Nakopneme to na nejvyšší obrátky! Toto je poselství Osmi holí. Ačkoli některé situace vyžadují pomalé a stabilní tempo, není tomu tak, když je ve hře tato karta.

Pozitivní energie a touha posouvat věci dál se brzy projeví. Věci, ve které jste doufali, se stanou mnohem dříve, než si myslíte.

Je čas nazout si běžecké boty a připravit se na zvýšení tempa!

VzpřímenýRychlé jednání, příjem zpráv, nabírání na síle, vzrušující časy
ObrácenéOmezení, špatné načasování, pozdní start, ztráta trakce
Ano nebo neAno
Numerologie8
Živeloheň
PlanetaJupiter

Pohyb, cestování a vzrušující projekty jsou připraveny pro ty, kteří si vyloží Osm holí.

Tato karta se často zobrazuje, když přicházejí hosté. Pravděpodobně se dostaví i nadšení a další pozitivní pocity.

Pokud se v jakékoli oblasti života cítíte uvízlí věci se brzy obrátí. Je čas kout železo dokud je horké, a vytvořit vzrušující a novou existenci.

Něco je ve vzduchu!

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Nyní je čas roztočit věci na vysoké obrátky a posunout se směrem k vašim finančním a obchodním cílům.

Nejprve je však třeba dokončit všechny nedokončené záležitosti, které by vás mohly brzdit. 

Osm holí je také karta „ novinek“, takže je pravděpodobné, že brzy získáte nějaké tolik potřebné informace.

Toto a seriózní úsilí z vaší strany bude stačit k tomu, aby vás katapultovalo na další úroveň v jakékoli oblasti, na kterou se zaměříte.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ 

Osm holí je spíše kartou lásky než kartou zaměřenou na kariéru. Hole mohou představovat Amorův šíp.

Pokud hledáte lásku, míří k vám romance. I když do toho pravděpodobně spadnete hluboce a rychle, buďte opatrní. K udržení vztahu je potřeba víc než jen okamžitá přitažlivost.

Pokud jste již zadaní, znovu se zamilujte do svého partnera. Jděte na rande a najděte způsoby, jak věci okořenit.

Hledejte vzrušující věci, které byste mohli dělat společně – jen vy dva: žádné děti, žádná domácí zvířata, pouze vy dva. Pokud má vztah vydržet, je třeba o něj neustále pečovat a nenechat ho upadnout do rutiny.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Pokud jde o zdraví, Osm holí nepřináší vždy ty nejlepší zprávy, zvláště v obrácené poloze.

Je vám špatně? Chybí vám energie? Trpíte depresemi? I když se vzpamatujete ze všeho, čím trpíte, může to být dlouhé čekání.

V tomto ohledu je důležité abyste nespěchali. Příliš „tlačit na pilu“ může věci jen ztížit.

Zvažte změnu životního stylu, která zahrnuje také duchovní praktiky ke zlepšení vaší celkové pohody. Meditace, modlitba, psaní deníku vděčnosti…začít můžete čímkoliv, co vám navodí pohodu. Jen začněte.

Nejdůležitější je, abyste se zaměřili na to, co chcete (tj. uzdravení, vynikající zdraví) a odmítněte se poddat jakýmkoli myšlenkám, které tyto cíle nepodporují.

OSM HOLÍ OBRÁCENÝCH

Přemýšlejte o všem, co jste se naučili o Osmičce holí ve vzpřímené poloze, a otočte ji. 

Věci se budou pohybovat pomalu, bude dosaženo malého pokroku a důležité cestovní plány budou možná muset být zrušeny.

Cokoli máte v tuto chvíli na mysli, pravděpodobně nevyjde tak, jak byste doufali. Pokud je to váš případ, nepropadejte panice a neztraťte kontrolu. To jen podpoří negativní zkušenosti a zhorší je – jako efekt sněhové koule. Těžké časy netrvají věčně a za chvíli se vrátíte stabilním tempem.

ANO NEBO NE 

Pokud se vaše otázka týká stěhování nebo cestování, odpověď je jednoznačné „ ano “.

Pokud jde o romantiku, může to být ano jen na krátkou dobu, protože Osmička holí znamená romantické úlety, které vyprchají tak rychle, jak začnou.

Jedním ze způsobů, jak mít jistotu je, že vytáhnete více karet a podíváte se, jakou energii Osmička holí vydává ve spojení s ostatními.

OSMIČKA HOLÍ A ASTROLOGIE

Osmička holí je spojená se znamením zvěrokruhu Střelec. Toto znamení, kterému vládne Jupiter – planeta štěstí, je známé svým optimismem a idealismem. Střelec je dobrodruh, riskuje a má bystrou obchodní mentalitu. Lidé s tímto znamením se zdají být nenuceně magnetičtí a snadno přitahují to, co si přejí. Proto také toto znamení souvisí se znamením hojnosti.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Nabírání na síle, vzrušující časy a akce jsou hlavními tématy Osmi holí. V kombinaci s jinými kartami jsou tato témata také přítomná, ale význam se mírně změní. 

OSMIČKA HOLÍ A BLÁZEN NEBO STŘÍDMOST

Připravte se na dobrodružství, stejně jako Blázen ! Nyní je čas abyste se podívali na svět. Pokud jste si výlet nezarezervovali, učiňte tak brzy. Určitě se dobře pobavíte a možná se v budoucnu i přestěhujete. Pokud se objeví Střídmost, vaše cesta bude dlouhá. 

OSMIČKA HOLÍ A MĚSÍC

Osmička holí v kombinaci s Měsícem je velmi mocná kombinace, která vám říká, abyste se řídili svým instinktem. I když se to nezdá správné nebo je to velmi obtížné.

Nakonec se ukáže, že váš vnitřní pocit byl správný a budete odměněni za naslouchání svému nitru.

I když se to může ukázat jako obtížné, protože se vás mnoho lidí snaží ovlivnit, z dlouhodobého hlediska budete mnohem šťastnější, když budete poslouchat své nitro.

OSMIČKA HOLÍ A PRINCEZNA POHÁRŮ

Přestože Osmička holí navrhuje jít „plnou parou vpřed“, rovnováha je vždy zásadní. Zejména v lásce a financích byste neměli být příliš impulzivní.

Prohrát v lásce nebo finančně může být obzvláště bolestivé, když skočíme, do prázdna. Pokud se Princezna pohárů zobrazí s touto osmičkou, postupujte opatrně. 

OSMIČKA HOLÍ A SVĚT

Když se Osm holí zkombinuje se Světem, přesuňte svou pozornost na vzdělání. Máte se toho tolik co učit. To může znamenat návrat do školy, zaměřte se na kurzy spojené s vaší kariérou nebo se možná máte dozvědět více o duchovních nástrojích jako je například tarot. Co vás zajímá? Začněte odpovědí na tuto otázku.