Osm pentaklů

Osm pentaklů

Osmička je číslo mistrovství a úspěchu. Není tedy překvapením, že obě tato slova představují Osm pentaklů .

V Sedmičce Pentaklů byl nalezen skrytý symbol, který mnozí nezachytili – schody v dálce. Význam?

Dokončení jednoho úspěchu je jen začátek dalšího snu. Osmička pentaklů podporuje tento závěr a vysílá další zprávu – průměrnost zabíjí a obětavost, i když odměna byla udělena, je nejen prospěšná, ale je také vyžadována.

VzpřímenýCtižádost, píle, mistrovství, řemesla a nadání, perfekcionismus
ObrácenéNedostatek kvality, workoholik, průměrnost, slepé uličky
Ano nebo neAno
Numerologie8
ŽivelZemě
PlanetaMerkur
Znamení zvěrokruhuPanna

Osm pentaklů je představitelem „probíhajícího díla“, které se brzy stane dokončeným mistrovským dílem.

Mezi touto kartou a Trojkou pentaklů, která zobrazuje učedníka pracujícího na stavbě katedrály, je mnoho podobností. Zde však máme co do činění s ostříleným dělníkem, který je zjevně pilný a úspěšný.

Osmička pentaklů naznačuje období oddanosti, tvrdé práce, soustředění a ambicí. Stejně jako dělník tvrdě pracujete na zlepšení svých dovedností a dosažení nové úrovně mistrovství.

Jste si vědomi toho, že to bude vyžadovat hodně soustředění a odhodlání, ale jste připraveni věnovat tomu hodiny a věnovat pozornost detailům.

Víte, že se nestanete mistrem v těchto dovednostech za den, ale jste připraveni na další cestu a připraveni vytrvat.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Přestože jsou peníze často nezbytnou součástí k dosažení našich cílů, nedávají našemu životu smysl.

Pokud jste tuto kartu obdrželi ve smyslu financí nebo kariéry, znamená to potřebu účelu. Má práce, kterou děláte, smysl?

Pokud ne, musíte najít cestu, která vás povede k tomu, že budete mít z toho, co děláte, radost. To může zahrnovat návštěvu školy, změnu kariéry nebo zahájení vlastního podnikání.

Nezáleží na tom „co“, pokud existuje odhodlání a úsilí. Cokoli, do čeho vložíte svou krev, pot, slzy, sklidí tučnou finanční odměnu.

Nespoléhejte se však na štěstí nebo plány rychlého zbohatnutí. Ujistěte se, že investujete své peníze moudře, když přijdou. Nejdůležitější je věřit v sebe! Vaše sebevědomí se spojí s vašimi dovednostmi a přinese finanční odměnu.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

Narušuje váš vztah vytížení vaše nebo vašeho partnera? Pokud jde o lásku, Osmička pentaklů vás vyzývá, abyste našli rovnováhu mezi prací a romantickým životem.

Je dobré být ambiciózní a zaměřený na kariéru, ale jsou to osobní vztahy s rodinou, přáteli a ostatními, které milujeme, kvůli kterým stojí za to žít. Dejte si záležet na tom, abyste trávili čas se svým partnerem, i když to vyžaduje povinnost.

Pokud jste svobodní, ale hledáte, ujistěte se, že váš závazek k práci nebo jiným životním povinnostem vám nebrání najít (nebo si udržet) partnera.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Osmička pentaklů se často prezentuje jako „dobrá práce“ v reakci na pokroky, které člověk udělal při fyzickém zotavení nebo emocionálním uzdravení.

Pokud jste vynaložili úsilí na to, abyste byli silnější nebo duchovně rostli, zůstaňte v kurzu.

Pokud v přítomném okamžiku řešíte zdravotní problém, dejte si pozor, abyste se nepovažovali za neschopného nebo za oběť okolností.

I když možná nebudete schopni ovlivnit výsledek, máte na starosti své úsilí a svůj výhled. Pouhá změna vašeho postoje k pozitivnímu může znamenat velký rozdíl.

OPAČNÝ VÝZNAM OSMI PENTAKLŮ

Každý, kdo studuje Tarot, vám řekne, že ve skutečnosti neexistuje žádná „dobrá“ nebo „špatná“ karta. To, co se při čtení jednoho člověka objeví jako pozitivní, může být pro někoho jiného špatná zpráva.

Obecně platí, že Osmička pentaklů znamená být plně soustředěn.  Představuje také inteligenci a schopnosti.

I když tyto vlastnosti je rozhodně dobré mít, cokoli přebytečného má potenciál stát se překážkou, nikoli pomocí.

Příliš mnoho povinností může vést k ohromujícím emocím a chybám z nedbalosti.

ANO NEBO NE 

Osmička pentaklů je karta ano, zvláště když je spojena s otázkou, která se týká učení nebo zlepšování jakéhokoli druhu.

Zajímá vás, zda se zlepší vaše finanční nebo pracovní situace? Máte obavy o zlepšení vztahu? Věci se určitě zlepší – pokud jste připraveni vynaložit trochu úsilí.

OSMIČKA PENTAKLŮ A ASTROLOGIE

Tato karta je spojena s planetou Merkur, vládcem znamení zvěrokruhu Panna. Panna je známá jako svědomitý člověk, který rád slouží druhým. Toto znamení se také nebojí vydat na vlastní pěst hledat moudrost. Osmička pentaklů je ambiciózní a chce rozšířit své znalosti a moudrost, stejně jako Panna.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Osmička pentaklů je kartou ambicí, píle, mistrovství a tvrdé práce. Tento význam se může při kombinaci s jinými kartami mírně změnit. Níže naleznete nejdůležitější kombinace karet Osm pentaklů.

OSMIČKA PENTAKLŮ A MÁG

Mág vás vybízí, abyste zvýšili svou koncentraci.

Ačkoli se to podobá celkovému poselství Osm pentaklů, tato kombinace karet naznačuje, že pozornost je důležitější než kdy jindy. 

Jaké rozptýlení by vám mohlo bránit v plnění důležitých úkolů? Odstraňte je a budete nezastavitelní.

OSMIČKA PENTAKLŮ A VELEKNĚZ NEBO POUSTEVNÍK

Barva pentaklů je většinou o kariéře a penězích. Osmička pentaklů je obvykle karta zaměřená na práci, ale ne ve spojení s Veleknězem. Namísto zaměření na konečný cíl tato kombinace prosazuje, aby vzdělání a duchovní praxe byly prioritou.

Možná jste chtěli jít do školy, naučit se určitou dovednost nebo rozšířit své znalosti o určitém předmětu. Pokud je to Poustevník, kterého jste dostali do dvojice, zaměřte se na osvojení dovednosti jako samouk z knih nebo videí. Načasování je perfektní.

OSM PENTAKLŮ A VISELEC

Něco vynalézáte? Cokoli v blízké budoucnosti navrhnete nebo vyrobíte, má velmi dobrou šanci na úspěch. Viselec navrhuje, abyste se svým výtvorem nespěchali a byli také důkladní. Výzkum vám dobře poslouží, stejně jako solidní plán.

OSMIČKA PENTAKLŮ A DVOJKA PENTAKLŮ

Pamatujte si, že veškerá práce a žádná hra znamená vyčerpávající život. Tyto Dva pentakly vrhají světlo na to, jak je důležité věnovat čas investování do věcí, které milujete mimo svou práci. Zábavné koníčky, kterými můžete trávit čas, mohou učinit život mnohem příjemnějším. Možností je nekonečné množství.