Rytíř holí

Rytíř holí

VzpřímenýOkouzlující, sebevědomý, odvážný, vášnivý
ObrácenéPovrchní, domýšlivý, pošetilý, neklidný
Ano nebo neAno
Živeloheň
Planetaslunce
Znamení zvěrokruhuLev

Další karty ve vašem výkladu určí, zda rytíř holí zastupuje vás nebo někoho jiného ve vašem životě. Jen vězte, že je vysoce schopný a je připraven přinést radikální změnu do každé oblasti vašeho života.

Rytíř holí vám říká, abyste se připravili na dobré časy, které vás čekají. I když je většina toho, co vás čeká, pozitivní, bude to divoká jízda.

Tato karta je celá o akci a vybízí vás, abyste zaujali stejný postoj. I když byste toto období ve svém životě neměli uspěchat, nebuďte ani moc pasivní.

Věci vás mohly v poslední době blokovat a vy jste nebyli schopni skutečně pokročit na své cestě životem. Objeví se vám nové příležitosti a vaše tvrdá práce a pozitivita budou mít velký dopad na váš život. Možná je na obzoru velká změna, ale tohle bude to pravé pro vás!

Udělejte vše pro to, aby vašich dalších dvanáct měsíců bylo víc vzrušujících a přínosných než těch předchozích. Řiďte se tím, co vám říká vaše duše, a jděte vstříc lepší budoucnosti.

PENÍZE A KARIÉRA

Rytíř holí ve vztahu ke kariéře představuje hlubokou touhu mít všechno. Peníze, úspěch, majetek, láska, co si jen vzpomenete. Kdybyste měli kouzelnou hůlku, kterou byste mohli mávnout a přičarovat si své nejhlubší touhy, co byste si přáli?

Špatná zpráva je, že kouzelné hůlky existují pouze v tarotu a pohádkách. Dobrá zpráva je, že už v sobě máte sílu uskutečnit své sny. 

Rytíř holí často představuje pohyb. To by mohlo být spojeno se změnou kariéry nebo by to mohlo představovat tolik potřebnou změnu prostředí, rytíř to navrhuje udělat ukvapeně, ale pamatujte na jeho tendenci odjíždět do bitvy bez meče.

Budete chtít být mnohem chytřejší. Všechno se musí naplánovat, i když věci podle toho nejdou. Chcete se ujistit, že neskočíte do situace, aniž byste důkladně zvážili pro a proti.

LÁSKA A VZTAHY

Pokud není přítomna karta Milenci nebo jiné podpůrné karty, Rytíř holí není kartou, kterou si budete chtít vytáhnout ve výkladu na lásku. Přestože jsou rytíři vyspělejší než princezny, stále mají tendenci „pomiluj a opusť“.

To neznamená, že byste se měli vzdát randění nebo vašeho vztahu. Místo toho pracujte na komunikaci a ujistěte se, že obě strany jsou na stejné vlně. Pokud tak učiníte, umožníte své lásce růst a kvést.

ZDRAVÍ A SPIRITUALITA

Pokud jde o vaše zdraví a fyzické tělo, tento rytíř je dobrým znamením. Pokud jste byli ve stresu, depresi nebo jste prostě vyčerpaní, dobijete energii.

Neptejte se, proč nebo jak jste přijali tento druhý dech; místo toho využijte tento čas moudře ke zlepšení svého zdraví a duševního stavu. Budete potřebovat sílu a jasnost pro to, co vás čeká.

RYTÍŘ HOLÍ OBRÁCENÝ

U Dvorních karet je „obrácené“ znázornění obvykle pouze negativní rotace vlastností, které již karta má.

Například rytíř hůlek symbolizuje kouzlo. Příliš mnoho šarmu však může působit jako povrchní akt.

Týkají se tyto osobnostní rysy vás nebo spíše někoho, s kým jste v současné době? Je na čase se mít na pozoru před těmi kolem vás, kteří se zdají být příliš egoističtí. Možná všichni mluví a možná vás zklamou!

Obrácený rytíř hůlek může také představovat kreativní blok. V souvislosti s vaší vášní něco chybí, a to může skutečně ovlivnit váš pokrok. Ale nebojte, nebude to trvat dlouho. Tento kreativní blok brzy zmizí a vy se vrátíte na správnou cestu.

ANO NEBO NE 

Odpověď zní ano. Ale pokud jde o Rytíře holí, vaše otázka by skutečnosti neměla být ano nebo ne ale spíše kdy a jak.

Řešte své rozhodnutí nebo další krok s energií a soustředěním. Přijměte odvážnou osobnost tohoto rytíře a sledujte cíl. Brzy budete mít v ruce vše, po čem toužíte. 

RYTÍŘ HOLÍ A ASTROLOGIE

Rytíř holí je spojen se dvěma znameními zvěrokruhu – Štír a Střelec. Štíři jsou vodní znamení a jsou vášniví a kreativní jedinci. Mají odvážný charakter a jsou spojeni s planetou Pluto.

Střelec je často společenský se silným smyslem pro dobrodružství. Stejně jako ostatní ohnivá znamení je i Střelec vášnivý a kreativní.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

V tarotu mají určité karty, které se objevují společně, důležitý význam. 

RYTÍŘ HOLÍ A MILENCI

Jak již bylo zmíněno výše, rytíř holí není vždy dobrou kartou pro lásku a romantiku. Když se však ve výkladu objeví spolu s kartou Milenci, jeho osobnost je úplně jiná.

K tomu obvykle dochází, když muž (reprezentovaný rytířem) potkal svou partii. Jeho způsoby neodolatelného playboye a tendence nudit se a budou minulostí, jakmile rytíř potká svou spřízněnou duši. 

RYTÍŘ HOLÍ A KRÁL PENTAKLŮ

Připravte se na zlepšení svých financí. Ve spojení s Rytířem přináší Král úspěch související s penězi a celkovou stabilitou.

Pokud nejste se svými financemi spokojeni tak, jak byste chtěli být, nepropadejte úzkosti a vymyslete silný plán úspěchu. Nečekejte však na zítřek. Začněte dnes.

RYTÍŘ HOLÍ A ESO PENTAKLŮ

Chcete opustit svou každodenní práci? No, pokud se Rytíř a Eso pentaklů objeví při výkladu spolu, nemusel by to být tak špatný nápad.

Máte-li koníčka, na kterém byste rádi vydělali, proč se do toho nepustit? Neexistují žádné záruky, ale pravděpodobnost úspěchu v takovém podniku je mnohem vyšší, než byste mohli tušit. 

RYTÍŘ HOLÍ A POUSTEVNÍK

Rytíř v kombinaci s Poustevníkem naznačuje, že brzy dosáhnete nových výšin, vrcholu, chcete-li, ať už v práci, nebo v něčem, co je vaší vášní. Je důležité abychom směřovali k novým cílům. Ale oslavujme i malé úspěchy a milníky.

Buďte hrdí na sebe a na své úspěchy, když si odškrtáváte věci ze svého „seznamu“. Rytíř hůlek představuje to nejlepší z vás – vás, kteří jste odvážní i schopní, připraveni přijmout výzvu za výzvou.