Sedm mečů

Sedm mečů

Tarotová karta Sedm mečů znamená podvod, krádež a nepoctivost. Vy nebo někdo ve vašem okolí můžete k dosažení cíle používat podvodné taktiky.

Záměr těchto akcí je záměrný a jsou prováděny bez přemýšlení o tom, jak to ovlivní ostatní lidi.

Pokud jste tou osobou, která potřebuje udělat změnu, prvním krokem je uvědomit si, že jste se vydali špatnou cestou. Poté můžete vytvořit plán pro změnu tohoto chování.

Pokud jde o někoho jiného, nebudete moci tuto situaci ovlivnit. Buďte ve střehu.

VzpřímenýNepoctivost, podvod, manipulace, podvádění, krádež
ObrácenéPřevzít zodpovědnost, začít znovu, být čistý
Ano nebo neNe
Číslo7
ŽivelVzduch
PlanetaUran
Znamení zvěrokruhuVodnář

Tarotová karta Sedm mečů zobrazuje muže, jak v rukou nese pět mečů a dívá se za sebe, aby zkontroloval případné svědky.

V pozadí stojí dva meče, což naznačuje, že tento muž ukradl zbraně, které vlastní někdo jiný. Výraz v jeho tváři je sebevědomý s vědomím, že nebude chycen.

Žluté pozadí karty symbolizuje vědomí a potvrzuje, že si muž plně uvědomuje, že za bílého dne páchá loupež.

Červená barva jeho bot a hlavy nám říká, že se jedná o muže s velkým egem a energií a že je ochoten jednat podle svého ega, aby dostal, co chce.

Jeho samolibost ukazuje, že se za to, co dělá, nestydí a je si jistý, že se z toho dostane.

Dále v pozadí však vidíme vztyčenou vlajku, aby upozornila tábor na jeho činy. Brzy bude odhalen.

Nečisté svědomí

Sedmička mečů ve vzpřímené poloze představuje lži, intrikánské chování a nečisté svědomí. Pokud vytáhnete tuto kartu ve výkladu, možná používáte méně čisté způsoby, jak získat to, co chcete.

Používáte manipulativní chování, abyste získali navrch v intimním vztahu? Tato karta vám připomíná, že existují i ​​jiné způsoby, jak dosáhnout toho, co potřebujete.

Když Sedmička mečů představuje někoho jiného, ​​slouží to jako varování, abyste si dali pozor na někoho, kdo by vás mohl zneužít.

Podívejte se pozorně na lidi, kterými se obklopujete, a zjistěte, zda se to týká vaší situace.

Jste naivní vůči jejich skutečným záměrům? Skryté motivy se brzy odhalí, pokud použijete své instinkty a důvtip.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Když se Sedm mečů objeví v kariéře, mohlo by to naznačovat, že existují určitá zlepšení, která můžete udělat v tom, jak řešíte profesní záležitosti.

Pokud jste například v obchodní pozici, můžete nafouknout popis produktu, abyste měli odbyt, nebo dát sliby, které nemůžete dodržet, abyste získali provizi.

Totéž platí pro další obchodní transakce a investice. Ačkoli mohou být „schémata rychlého zbohatnutí“ lákavé, obvykle končí více ztrátou než ziskem.

Poctivost a transparentnost vás u zákazníků a spolupracovníků často dostanou mnohem dále.

Sedmička mečů nám neříká, že musíte navždy jednat jedním způsobem. Jednoduše upozorňuje na vaše činy a nabádá vás k provedení nezbytných změn, abyste naplnili šťastnější budoucnost.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ  

Pokud Sedmička mečů ve výkladu o lásce reprezentuje vás, mohlo by to znamenat, že máte myšlenky na nevěru. Je na vás, zda budete na základě těchto myšlenek jednat nebo ne.

Není třeba způsobovat bolest jiným lidem na základě svých pohnutek. Myslete na svého partnera, než uděláte nějaké unáhlené rozhodnutí. Pokud už máte poměr nebo skrýváte věci před svým partnerem, možná byste měli zvážit, jak to vyřešit.

Pokud Sedmička mečů reprezentuje druhou osobu, mohlo by to věštit méně než čestného partnera. Vztah, ve kterém se nyní nacházíte, není vše, co se zdá, a budete muset proniknout hlouběji pod povrch, abyste získali odpovědi, které hledáte.

To nemusí vždy znamenat, že vás váš partner musí podvádět, ale může být nečestný v jiných oblastech, například v tom, jak se cítí.

Nejlepší způsob, jak to vyřešit, je promluvit si se svým partnerem; snažte se dostat vše na světlo, abyste mohli problém řešit společně.

Pokud jste nezadaní, tato karta předpovídá nečestného nového nápadníka. Budete muset být opatrní při navazování tohoto nového vztahu, protože tato osoba by před vámi mohla něco skrývat.

Mohlo by to být tak jednoduché, že tato osoba nechce hned sdílet intimní detaily svého života, nebo to může být něco vážnějšího, jako je historie zneužívání.

Je na vás, abyste se chránili a věnovali spoustu času poznávání této osoby, než se zavážete k dlouhodobému vztahu.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Při výkladu o zdraví , Sedmička mečů říká, že možná budete muset udělat více testů, abyste zjistili, jaký je stav vašeho zdraví.

Možná vás lékař vyšetřil, ale problém přetrvává. Tento výklad naznačuje, že byste udělali dobře, když byste získal druhý názor na věc.

Pokud jde o spiritualitu, tyto meče naznačují, že nejste věrní sami sobě. Vaše Vyšší Já ví, co je pro vás nejlepší, ale pokračujete po špatné cestě.

Měly byste se otočit a vydat správným směrem.

SEDM MEČŮ OBRÁCENÝCH

Sedmička mečů v obrácené poloze znamená obrácení nového listu. Možná jste pochopili negativní chování, které projevujete, a chcete to změnit.

Sedm mečů naznačuje, že máte veškerou moc. Pokud vám staré zvyky neslouží, hledejte způsoby, jak si vybudovat nové.

Na druhou stranu se někdo ve vašem životě může setkat tváří v tvář s jejich činy a je připraven začít znovu a změnit své způsoby.

V každém případě je tento obrat pozitivní. Jste na správné cestě ke osobě – pokračujte vpřed.

ANO NEBO NE

Sedmička mečů představuje negativitu. Upozorňuje na to, že lžete, využíváte druhé a že jste nečestní nebo lstiví.

Z těchto důvodů je odpověď na vaši otázku ne, dokud nebudou odhalené a vyjasněné některé okolní problémy.

SEDMIČKA MEČŮ A ASTROLOGIE

Sedmička mečů je spojená se znamením zvěrokruhu Vodnář. Vodnář, kterému vládne Uran, je silou nezávislosti a svobody – konečným katalyzátorem průlomů.

Na druhou stranu však toto znamení zvěrokruhu může postrádat neschopnost vcítit se do emocí ostatních. Vodnáři mohou být krutí, ale projevují se společensky akceptovaným (ale pravděpodobně zlým) způsobem.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Nepoctivost, triky a podvádění jsou také hlavními tématy Sedmi mečů v kombinaci s jinými tarotovými kartami.

SEDM MEČŮ A VELEKNĚŽKA

Tato kombinace karet s velekněžkou naznačuje, že někdo ve vašem životě před vámi může skrývat tajemství. To nemusí vždy znamenat, že vás obelhává; možná tak činí, aby chránil vaše pocity.

Bohužel, zatajování pravdy často ochránit druhého člověka moc nepomůže. Povzbuzujte své okolí, aby k vám byli upřímní a otevření bez ohledu na okolnosti. Nejlepší způsob je komunikace.

SEDM MEČŮ A VELEKNĚZ

Když se Sedmička mečů a Velekněz objeví ve společném čtení, znamená to, že někdo porušuje pravidla. Pokud jste touto osobou vy, pozorně se podívejte na své činy a rozhodněte se, zda riziko stojí za odměnu.

Dobré věci jen zřídka pocházejí z nerespektování zákona. Abyste ochránili svou budoucnost, udělali byste dobře, kdybyste se řídili pravidly.

SEDMIČKA MEČŮ A PĚTKA HOLÍ

Duo tarotové karty Sedm mečů a Pět holí naznačuje nedostatek týmové práce. Máte problém vycházet se svými spolupracovníky?

Když se objeví tento výklad, slouží jako připomínka, že získáte klid ve své kariéře, pokud jste ochotní se trochu pokořit, abyste vyšli vstříc ostatním.

Někdy konec konfliktu začíná u vás. Začněte vést dialog o svých starostech v práci a zjistěte, co lze udělat pro jejich vyřešení.

SEDM MEČŮ A DESET HOLÍ

Pokud se Sedmička mečů a Deset holí objeví vedle sebe, zažíváte potíže pramenící z nedostatku komunikace.

Ve vztahu nebo přátelství je nejlepším způsobem, jak vše zvládnout, najít hlavní příčinu problému.

Čím to je, že je tak těžké abyste spolu mluvili? Pokud na to přijdete, zbytek bude hračka. Bez ohledu na to, jak těžké to může být, promluvte si se svým partnerem. Musíte to zvládnout společně.