Sedm pohárů

Sedm pohárů

Tarotová karta Sedm pohárů je o volbách. Když se tato karta objeví ve výkladu, znamená to, že vás v budoucnosti čeká velké rozhodnutí.

To pro vás pravděpodobně není žádné překvapení, protože většina z nás chce od tarotu vědět, jak se rozhodnout, co dělat v dané situaci.

Karta číslo sedm této barvy může také představovat mít hlavu v oblacích nebo být nerealistický, pokud jde o provádění rozhodnutí v životě.

Bez ohledu na situaci budete mít na výběr z několika možností. Budete muset kriticky myslet a důvěřovat svým instinktům, abyste zajistili, že zvolíte správnou cestu. 

VzpřímenýMnožství možností, příležitostí
ObrácenéŠpatná rozhodnutí, návrat do reality, pocit pasti
Ano nebo neMožná
Číslo7
ŽivelVoda
PlanetaNeptun
Znamení zvěrokruhuRyby

Hlavní poselství karty není jen o volbách, které musíme učinit, ale také sděluje potřebu zakládat svá rozhodnutí na realitě, nikoli na přáních.

Nové příležitosti

Karta Sedm pohárů představuje nové příležitosti a nabízí spoustu možností, ze kterých si můžete vybrat. Je to ale také varování, abyste byli opatrní a nenechali se zlákat věcmi, které vypadají příliš dobře, než aby to byla pravda.

Proto, když se Sedmička pohárů objeví ve čtení vzpřímeně, budete muset věnovat velkou pozornost rozhodnutím, která činíte.

Uvažujete o tom, že uděláte velký krok nebo změníte kariéru? Chcete začít podnikat nebo skočit do vztahu?

Příležitost k tomu se brzy naskytne, ale budete mít mnohem více možností, než se očekávalo.

Projděte si všechny možnosti a zvažte, zda z těchto možností těžíte nejen krátkodobě, ale i v budoucnu. Shromážděte všechny informace, které potřebujete, a ověřte si se svým vyšším já, než zvolíte možnost, která se vám zdá správná. Ujistěte se, že děláte, co můžete, abyste učinili co nejinformovanější rozhodnutí.

Sedmička pohárů může být také znakem fantazie a zbožného přání a neukotvení v realitě.

Proto, když se tato karta objeví ve vašem čtení, zeptejte se sami sebe, zda nemáte nereálné plány nebo nápady do budoucna. Pokud si uvědomíte, že vaše plány nebo nápady nelze uskutečnit, ušetří vám to spoustu času, energie a zklamání.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

V kariérním rozpětí sedmička pohárů předpokládá možnost úplnou změnu pozice nebo kariéry. Neuvidíte to přicházet a způsoby, jak se věci vyvinou, mohou být docela ohromující.

Není třeba se rozhodovat přes noc. Věnujte veškerý čas, který potřebujete, ke shromáždění potřebných informací a rozhodněte se pro výsledek, který vám přinese největší radost.

Jaké jsou výhody a nevýhody? Jsou s tím spojena rizika? Je to příliš dobré, aby to byla pravda, nebo zasloužená příležitost? Můžete dokonce zvážit žádost o zkušební provoz, než bude vaše odpověď vytesána do kamene.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ 

Sedmička pohárů v milostném kontextu nám říká, že se ve vašem životě může objevit nový milostný vztah. Pokud jste již ve vztahu, způsobí to problémy nebo vás přiměje zpochybnit váš současný vztah.

Budete muset udělat krok zpět a zhodnotit, co hledáte, abyste se z partnerství dostali. Zeptejte se sami sebe, která osoba vám bude dlouhodobě přinášet největší radost.

Jste jen svedeni touhou, spíše než zůstat v dobrém vztahu? Nebo je to pravá lásku?

Toto rozhodnutí musíte učinit s otevřeným srdcem, ale neberte to na lehkou váhu. Ať už si vyberete cokoli, může to někoho zranit, takže zvažte dopady.

Pokud jste single, Sedmička pohárů v milostném čtení věští, že se vám představí více nápadníků. Každý z těchto lidí bude mít pozitivní vlastnosti, které vás přitahují.

Ocitnete se v pozici, kdy máte pocit, že není možné si vybrat, ale nakonec se budete muset rozhodnout. Pokud důvěřujete své intuici a praktičnosti, můžete se spolehnout na kteroukoli možnost, kterou pokročíte vpřed.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Sedmička pohárů ve zdravotním výkladu varuje, že si na sebe berete víc, než dokážete unést. I když se cítíte schopni dokončit všechny úkoly, které máte před sebou, vyčerpání bude jistě následovat.

Pokud se začnete cítit ochromeni nebo vyhořelí, budete muset svou zátěž odlehčit. Zaměřte se na to, abyste trochu lépe vyvážili život a zlepšili svůj jídelníček a spánkovou rutinu. Díky tomu se budete cítit ve všem co děláte.

SEDM POHÁRŮ OBRÁCENĚ

Obrácená Sedmička pohárů naznačuje, že po nějaké době strávené ve světě fantazie a iluzí, vidíte věci jasněji. Strávili jste dost času svými nerealistickými představami nebo plány a nyní jste připraveni znovu se spojit se světem.

Jste moudřejší díky tomu co jste zažili, a jste připraveni přijmout vše, co vám přijde do cesty. Jinými slovy, jste připravení použít to, co jste se naučili, abyste znovu začali žít v realitě. 

V obrácené poloze představuje Sedmička pohárů také mnoho příležitostí a možností. Ale na rozdíl od přímého významu se můžete spolehnout na svou vnitřní moudrost a zkušenost, abyste si vybrali to, co je pro vás nejlepší. Jen důvěřujte svému nitru!

V kontextu lásky obrácená Sedmička pohárů naznačuje, že víte, co ve vztahu chcete a potřebujete, a že jste připraveni udělat další krok.

Nezáleží na tom, zda jste single nebo ve vztahu, jen dejte jasně najevo, co cítíte k někomu, kdo se vám líbí. Výsledek vás možná překvapí (v dobrém slova smyslu)!

ANO NEBO NE

Sedmička pohárů představuje, že máte před sebou několik možností. Kromě toho vypovídá o tom, že je těžké se rozhodnout, jakou cestou se v této situaci vydáte. Také varuje před deziluzemi a věcmi, které se zdají být příliš dobré na to, aby to byla pravda.

Kvůli nejistotě obsažené v této kartě neexistuje jasná odpověď na vaši otázku ano nebo ne . Nejlepší odpověď, kterou můžete získat, je „možná“. Než uděláte krok vpřed, věnujte čas přemýšlení o různých možnostech.

SEDMIČKA POHÁRŮ A ASTROLOGIE

Sedmička pohárů je o snech a plnění přání, které odpovídá energii Ryb. Ryby jsou o duchovnosti a mystice, stejně jako o fantazii a představivosti. Ryby mohou být hluboce psychicky vnímavé nebo také mohou propadnout iluzím a zbožným přáním. Rybám vládne Neptun.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Volby, rozhodnutí, příležitosti jsou klíčová slova, která popisují Sedmičku pohárů. V kombinaci s ostatními kartami tarotového balíčku se však význam může mírně změnit.

Zvláště, když se tato karta malých pohárů objeví spolu s některými hlavními kartami arkán, jako je Hvězda, Velekněžka nebo Císař.

Níže naleznete nejdůležitější kombinace karet Sedmičky pohárů.

SEDMIČKA POHÁRŮ A BLÁZEN

Když se Sedmička pohárů a Blázen objeví společně, znamená to hledání nového začátku.

Opustili jste nedávno vztah, město nebo práci? Tento výklad potvrzuje, že budete moci začít s čistým štítem.

Není třeba se znepokojovat; přes to se dostanete. Až bude po všem, vyjdete z toho jako lepší člověk.

SEDMIČKA POHÁRŮ A VELEKNĚŽKA

Pokud se Sedmička pohárů a Velekněžka objeví společně, znamená to, že se stanete nezávislejšími.

Možná jste se potýkali s finančními problémy a to vás donutilo abyste se spoléhali se na svůj podpůrný systém více, než byste chtěli.

Tato kombinace naznačuje, že se této finanční zátěže brzy zbavíte. Na obzoru je několik lákavých pracovních nabídek a vy si vyberete!

SEDMIČKA POHÁRŮ A CÍSAŘ

Spolu s Císařem vás Sedmička pohárů vybízí ke zjednodušení života. Mnozí z nás ani nezpozorují, že jsou uvízlí v každodenní rutině dospělého života a jsou zahlcení povinnostmi. Nyní je čas abychom věnovali více času sobě a dobili energii.

Tarotové karty Sedmička pohárů a Císař naznačují, že budete mnohem lépe vybaveni k tomu, abyste zvládli své každodenní činnosti, když se budete cítit odpočatí a uvolnění. 

SEDMIČKA POHÁRŮ A HVĚZDA 

Sedmička pohárů a Hvězda označují strach z opuštění. Když jste ve vztahu, můžete mít problém plně důvěřovat svému partnerovi.

Je důležité si uvědomit, že vaše minulé zkušenosti nedefinují vaši budoucnost. Zasloužíte si šťastný vztah, kde se cítíte bezpečně a je o vás postaráno.

Zkuste otevřít své srdce někomu novému a důvěřujte svému partnerovi, dokud vám nedá důvod, proč tomu tak není. Možná budete překvapeni, kam vztah vede, když se vyhnete sebesabotáži.

SEDMIČKA POHÁRŮ A TROJKA MEČŮ

Kombinace Sedmičky pohárů a Tří mečů vás vybízí k tomu, abyste si uvědomovali své činy.

Jste v procesu rozhodování, které ovlivňuje ostatní lidi? I když máte ty nejlepší úmysly, můžete někomu ublížit, aniž byste o tom věděli. Existuje střední cesta?