Šest holí

Šest holí

„Vítězství a prohry patří k životu každého člověka – s výjimkou zbabělců, protože ti nikdy ani neprohrávají ani nevyhrávají.“

Paulo Coelho

Triumf! Vítězství! Po Pětce holí, která ilustruje bitvu vůlí, nám Šestka holí ukazuje, jak to vypadá, když se dostanete na vrchol.

Pokud jste byli po kolena v boji jakéhokoli druhu, vzchopte se! Konec se blíží a nejen že budete vítězem, ale váš úspěch uvidí i ostatní.

Tato karta Malé arkány často předpovídá úspěch ve velkém měřítku, a také zisk z úspěchu bude velký. Vydrželi jste a vybojovali jste dobrý boj, nyní se připravte na odměnu za své vítězství. Zasloužíte si ji!

VzpřímenýVítězství, triumf, uznání
ObrácenéNeúspěch, prohra, nedodržené sliby, touha po slávě
Ano nebo neAno
Numerologie6
Živeloheň
Planetaslunce
PodepsatLev

Se vztyčenou hlavou ukazuje výraz obličeje jezdce sebedůvěru i hrdost. Je to dobrá věc? Vnímání je klíčové. 

Veřejná pochvala, ocenění, uznání za úspěch, potlesk za dobře odvedenou práci a poplácání po zádech – to vše jsou výsledky spojené se Šestkou holí.

Mnohokrát se může zdát, že si ostatní nevšímají naší tvrdé práce. Možná vám vaše drahá polovička nebo děti připadají nevděční.

Možná se váš šéf chová, jako by vaše úsilí postrádalo smysl, nebo máte členy rodiny, kteří vás berou jako samozřejmost. Pokud ano, věci se brzy změní k lepšímu.

Vzpřímená šestka holí předpovídá úspěch v přítomnosti přihlížejících. Připravte se na přijetí své zlaté hvězdy. Zasloužíte si ji.

PENÍZE A KARIÉRA

Připravte se na vyšší úroveň! Šestka holí je dobrým znamením pro každou oblast života. Pokud máte práci, v níž jste na očích veřejnosti, brzy zaznamenáte nárůst veřejného uznání. Pokud nejste, možná byste měli být.

Bez ohledu na to, v jakém oboru jste, povýšení, dosažené vzdělání a peníze se jistě znásobí, pokud vás Šestka holí reprezentuje ve výkladu.

Pokud se tento vítěz prezentuje jako někdo jiný, platí to stejně. Spojení se s lidmi, kteří jsou vítězové, je jedním z nejlepších způsobů, jak upevnit svůj vlastní úspěch. 

Karta naznačuje úspěch i ve finančních záležitostech. Teď je skvělý čas na investici do společnosti nebo do produktu, kterému důvěřujete.

Samozřejmě byste se měli ujistit, že je vše v pořádku, ale pak neváhejte a běžte do toho. Výsledek určitě nebude zklamáním. 

LÁSKA A VZTAHY

Šest holí ve výkladu o lásce je důkazem úspěchu a stability vašeho vztahu. Vy i váš partner budete oba v dobré náladě a budete mezi sebou sdílet bohatství a úspěchy.

Budete se navzájem podporovat a pečovat o sebe přes všechny překážky a vždy budete mít navrch.

Pokud jste v minulosti zažili problémy ve vztahu, vše se brzy změní. Čas a pozornost, kterou jste věnovali řešením těchto problémů, se zúročí.

Pokud jste single, karta naznačuje, že vaše spřízněná duše může být na obzoru. Tato osoba bude silná, sebevědomá a připravená aby vás pozvedla a pomůže vám abyste dosáhli vašeho plného potenciálu.

Jste připraveni milovat a být milováni? Tento nový vztah bude určitě vším, co jste si kdy představovali. Nepromeškejte tuto příležitost.

ZDRAVÍ A SPIRITUALITA

Pokud bojujete s depresí, úzkostí nebo tělesným neduhem jakéhokoli druhu, budete mít navrch. Šestka holí může představovat zázraky, zvláště ty, které souvisejí se zdravím . Nejen, že překonáte cokoliv s čím bojujete, ale díky svému vítězství můžete pomáhat vítězit i ostatním.

Například někdo v násilnickém vztahu může obdržet tuto kartu jako znamení, že nejenže unikne okolnostem, ale navíc bude moci povzbuzovat a podporovat ostatní.

ŠEST HOLÍ OBRÁCENĚ

Obrácená Šestka holí je projevem zklamání a neúspěchu.

Může se stát, že někdo, ke komu jste vzhlíželi, vás zklamal nebo se vy chystáte zklamat. Pokud je to váš případ, stále se můžete rozhodnout nezklamat.

Karta může také předpovídat přemíru sebevědomí a potřebu pokořit se.

Je nezbytné být vděčný a nenechat si stoupnout úspěch do hlavy. Je tenká hranice mezi vírou ve své schopnosti a tím, že se stanete natolik veledůležitými, že si vážíte úspěchu nade vše ostatní. Jakým způsobem můžete najít rovnováhu? 

ANO NEBO NE 

Rozhodně ano. Zvítězíte ve všem, čeho se rozhodnete dosáhnout, a úspěch je nevyhnutelný.

Pokud však vytáhnete obrácenou šestku holí, odpověď je obvykle ne – nebo alespoň pro tuto chvíli. 

Pokud je to váš případ, měli byste udělat krok zpět a podívat se, zda jsou vaše přání realistická. Jestli jste si jisti, že to, co si přejete, je nejlepší, hledejte alternativní cestu k dosažení svého cíle.

ŠEST HOLÍ A ASTROLOGIE

Karta Šesti holí je spojena se znamením zvěrokruhu Lvem. Považujte toto znamení za patriarchu, který je velkorysý, ale také miluje být obdivován.

Lev je ovládán Sluncem a ukazuje naši schopnost zářit a vyjádřit naše skutečné dary a sebevědomí.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Šestka holí je o vítězství, triumfu a uznání. Také v kombinaci s dalšími kartami je hlavním tématem úspěch. Podívejte se na další karty kolem Šesti holí, abyste se dozvěděli více o tom, o jaký druh úspěchu jde a na co si dát pozor.

ŠEST HOLÍ A BLÁZEN

Když se tato karta spojí s Bláznem, možnosti úspěchu jsou nekonečné. Ať už si vyberete jakýkoli podnik, určitě skončí úspěšně. Po čem vaše srdce nejvíc touží? Zaměřte se na odpověď na tuto otázku. 

ŠEST HOLÍ A MILENCI

Karta Milenci ve spojení se Šestkou holí předpovídá romantiku jako žádná jiná.

Jistě, každý vztah má svá úskalí, ale stejně jako muž jezdící triumfálně ulicí na této kartě, i vaše láska obstojí v každé bitvě. 

ŠEST HOLÍ A ĎÁBEL

Když se tyto dvě karty objeví vedle sebe, věští úspěch v podnikání.

Nasměrujte veškerou svou pozitivní energii do svých úspěchů a nezklamete.

Pro podnikatele je nyní skvělý čas vkročit do nového obchodního záměru. Pokud najdete správný projekt, váš finanční úspěch může být ohromující.

Skočte do toho oběma nohama a věřte si – jste předurčeni k velikosti. 

ŠEST HOLÍ A SVĚT

Toto duo slibuje úspěch ve vzdělávacích záležitostech. Pokud jste student, budete mít dobré výsledky v testech a možná i získáte nová stipendia.

Pokud právě nejste ve škole, nyní je skvělý čas zapsat se do ní zapsat nebo prozkoumat, jak zdokonalit dovednosti, které již máte.

Kombinace s Kartou Svět říká, že vaše podnikání ve vzdělávání bude úspěšné a vaše kariéra v těchto oblastech také. 

ŠESTKA HOLÍ A VĚŽ NEBO PĚTKA POHÁRŮ

Buďte připraveni pokořit se. Pokud se Šestka holí objeví s Věží nebo s Pětkou pohárů, může ve vaší budoucnosti dojít k porážce nebo ztrátě vztahu.

Stejně jako u každého neúspěchu nemusíme být schopni kontrolovat každý výsledek, ale můžeme ovládat své reakce na současné a budoucí události.

Tím, že s grácií přijmete prohru a poté se vrátíte zpět do hry, zvýšíte své šance na úspěch v budoucnu. 

ŠEST HOLÍ A PĚTKA MEČŮ

Jste na sebe příliš tvrdý? Šestka holí s Pětkou mečů naznačuje, že jste svým vlastním nejhorším nepřítelem.

Sebepodceňující řeči, negativní myšlenky a podlézání nezdravým neřestem vaši situaci nevyřeší. Ve skutečnosti to jen zhorší.

Můžete dosáhnout čehokoli, co si přejete, ale to se nestane, pokud nenajdete způsoby, jak zvýšit pocit vlastní hodnoty a sebeúcty. 

ŠEST HOLÍ A VŮZ NEBO DEVĚT POHÁRŮ

Je čas zazářit! Nejen, že Vůz značí vítězství v čemkoli, čeho jste se rozhodli dosáhnout, ale všimnou si toho i ostatní.

Jste připraveni na uznání (a možná slávu), která přijde?

ŠEST HOLÍ A RYTÍŘ PENTAKLŮ

Toto duo znamená úspěšnou změnu kariéry.

Uvažovali jste o úplné změně zaměstnání nebo kariéry? To je dobrý signál, že nyní je na to ideální čas.

Pokud jste čekali na znamení, je to ono! Aktualizujte svůj životopis a jděte ven – budete vděční, že jste to udělali! 

ŠESTKA HOLÍ A ESO HOLÍ

Pokud je uvidíte spolu u výkladu, ujistí vás to o úspěšných nových začátcích.

Možná jste zvažovali přestěhování do nového města nebo vstup do nového společenského kruhu. Karty vám říkají, že tento krok je dobrý, pokud se rozhodnete pokračovat v těchto snahách.

Ačkoli to pro vás může být děsivé rozhodnutí, pokud jste prozkoumali všechny úhly pohledu a stále se chcete posunout vpřed, měli byste to udělat.