Šest mečů

Šest mečů

Tarotová karta Šest mečů představuje překonávání překážek a postup vpřed. Bitva byla vyhrána a nyní je čas si odpočinout, oddechnout si a načerpat nové síly.

Překonali jste těžkosti a konečně jsou před námi klidnější vody.

Pokud jste bojovali s někým blízkým, vaše tvrdá práce ve snaze vyřešit problémy mezi vámi dvěma se brzy vyplatí.

Vše, co musíte udělat, je věřit si a udržet si stejnou dynamiku.

VzpřímenýOdpuštění, léčení, pohyb vpřed, útěk
ObrácenéPocit přetížení, pomalé hojení, v pasti
Číslo6
ŽivelVzduch
PlanetaPluto
Znamení zvěrokruhuŠtír

Šestka mečů ve vzpřímené poloze naznačuje, že nyní je čas opustit svou problematickou nebo chaotickou minulost a přejít ke zcela nové existenci.

I když může být bolestivé opustit tyto lidi ve své minulosti, musíte to udělat, abyste ochránili sebe a svůj vnitřní mír. Odejít může být obtížné, ale někdy je to jediná logická volba.

Existují lidé, místa nebo věci, které jsou toxické a musí být ponechány? Lpíte na minulosti, která je pryč? Vzpřímená Šestka mečů je jemná ruka, připravená vás vést vpřed, pokud jste připraveni.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY 

Když se tarotová karta Šest mečů objeví v kariérním výkladu vzpřímeně, znamená to, že se brzy zbavíte jakýchkoli konfliktů v práci.

Měli jste potíže se spolupracovníky nebo vedením?

Věci se brzy uklidní. Protože se zbavíte stresu , který přichází s problémy v práci, zjistíte, že jste v práci mnohem produktivnější a šťastnější.

Přemýšlíte, zda byste neměli úplně opustit svou práci? Další výklad tohoto čtení je, že přejdete na lepší práci, která vám lépe vyhovuje.

Nebojte se udělat krok vpřed, pokud je to to, po čem opravdu toužíte.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ  

Šestka mečů v milostném výkladu znamená posun do snazšího období po bouřlivém období ve vašem vztahu.

Možná se vy a váš partner v poslední době hádáte víc, než je obvyklé, nebo se možná cítíte uvízli v cyklu, kdy se pořád dokola hádáte o to samé.

Šestka mečů je tu, aby vám řekla, že vše, co se dělo, se blíží ke konci.

Pokud jste single, tato karta symbolizuje přechod z minulých vztahů nebo zrad do náruče někoho nového.

Mohlo by pro vás být děsivé přestěhovat se do tohoto nového prostoru, zvláště pokud jste byli v minulosti zraněni, ale nyní je skvělý čas pohnout se vpřed.

Pamatujte, že si zasloužíte cítit se šťastní a být milováni. Nenechte svou minulost zasahovat do toho, co vám přináší radost.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY 

Vidět Šestku mečů ve čtení o zdraví předpovídá překonání nemoci. Bojovali jste dost dlouho a konečně nastal čas, abyste se začali opět cítit normálně.

Možná právě vstupujete do prvních fází zotavení, takže je normální, že se cítíte vyčerpaní. Síla se vám časem vrátí, protože věci se pro vás jistě ubírají správným směrem. 

Duchovně také zamíříte do nové roviny. I když to může být děsivé, snažte se „nerozhoupat loď“. Lekce, které se naučíte, budou životně důležité pro vaši budoucnost.

Šestka mečů obrácená představuje pocit uvíznutí, neschopnosti pohnout se vpřed nebo uvěznění v životě.

Možná je pro vás těžké abyste ukončili nepříliš zdravý vztah, ve kterém jste, bez ohledu na to, jak špatně se k vám partner chová.

Připomeňte si, že si zasloužíte všechnu lásku a štěstí, které může pozitivní vztah přinést. Právě teď cítíte stagnaci, ale to nemusí trvat věčně.

Udělejte správné rozhodnutí a jděte dál, navzdory váhání nebo strachu. Zasloužíte si najít nové vztahy a přátelství, ve kterých můžete být šťastní a ve kterých můžete růst. 

ANO NEBO NE 

Šestka mečů znamená nové začátky, naději a pohyb vpřed. Vybojovali jste své bitvy a nyní je čas začít sklízet tyto odměny.

Celková nálada této karty je zdravá obnova. Výsledná odpověď na vaši otázku při čtení  ano nebo ne je ano.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET 

Také v kombinaci s jinými tarotovými kartami slouží Šestka mečů jako jemné ruce, připravené vás vést vpřed a udělat další krok, pokud jste připraveni.

ŠEST MEČŮ A MILENCI

Když se Šestka mečů a Milenci objeví společně, karty ukazují na posun vpřed ve vašem vztahu.

Pokud jste se svým partnerem zvažovali další krok, Šestka mečů a milenci vám říkají, že nyní je na to skvělý čas.

Pro některé to může znamenat zásnuby nebo svatbu ve vaší budoucnosti. Pokud jste v novém vztahu, nyní je čas to udělat oficiální a dát o tom světu vědět.

Partnerství, které budujete, mělo určitě být – užijte si to! 

ŠEST MEČŮ A STŘÍDMOST

Toto duo znamená stěhování daleko od místa, kde aktuálně bydlíte. Možná jste unavení z místa, které nazýváte domovem, a změna prostředí je již dávno očekávaná.

Ačkoli je to zřídkakdy snadné rozhodnutí, Šestka mečů spolu s kartou Mírnost říkají, že je to správné rozhodnutí.

Zvedněte se a přesuňte se tam, kam vás táhne vaše srdce. V tomto novém místě čeká na všechny štěstí, radost a relax.

Nyní je čas abyste se odpoutali od jakékoli úzkosti, stresu nebo smutku, které vám vaše okolí přináší. 

ŠEST MEČŮ A PĚT HOLÍ

Pokud se Šestka mečů a Pět holí objeví vedle sebe, svědčí to o sebe poznávací cestě.

Cesta k sebepoznání může být někdy dlouhá a vyčerpávající, ale když dorazíte do cíle, budete díky tomu lepším člověkem.

Zatímco půjdete po této cestě, přijměte všechny nové objevy, které učiníte. Abyste mohli růst jako člověk, musíte vědět, kdo jste a co chcete. Nyní je váš čas se do toho pořádně zavrtat.

ŠEST MEČŮ A DESET HOLÍ

Šestka mečů a Deset holí vás povzbudí, abyste investovali do své kariéry. Jedním ze způsobů, jak to udělat, je zapsat se do třídy, abyste si prohloubili své znalosti ve svém oboru.

Vzdělání, které získáte, z vás udělá lepšího zaměstnance a potenciálně i vyšší výdělek.

Karty by také mohly ukazovat na investici do nového obchodního podniku, o kterém jste uvažovali. Možná jste zvažovali, že se stanete majitelem firmy, ale váhali jste, zda do toho jít.

Na krok vpřed není lepší čas než současnost – pokud to uděláte, úspěch bude váš!