Šest pentaklů

Šest pentaklů

Šest pentaklů ztělesňuje vše, co znamená dávat. Dobročinnost je většinou vnímána jako součást dobrého charakteru. Vzpomeňte si na Robina Hooda. Protože dával chudým, byl považován za bohatého ducha bez ohledu na jiné charakterové vady.

Z charity však těží nejen ti, kdo mají prospěch z charity. Aristoteles to shrnul takto: „Nešťastní potřebují lidi, kteří k nim budou laskaví; prosperující potřebují, aby lidé byli laskaví.“

Šestka pentaklů využívá vlivu tarotu, aby rozšířila tuto moudrost mezi všechny a podpořila dárcovského ducha a nápomocnou povahu.

Existuje však něco jako být příliš laskavý? Tato karta také varuje před nebezpečím nestanovení hranic a dávání, pokud je to k vlastní škodě.

VzpřímenýŠtědrost, sdílené bohatství, blahobyt, rovnováha
ObrácenéDluhy, jednostranné vztahy, zoufalství, závislost
Ano nebo neAno
Numerologie6
ŽivelZemě
PlanetaVenuše
Znamení zvěrokruhuBýk

S touto kartou lze zaujmout dvě pozice: pozici dávajícího nebo pozici přijímajícího. Ať tak či onak, vzpřímená šestka pentaklů představuje pozitivní výsledek.

Jste ve velmi stabilní životní pozici? Máte talenty a zdroje, které nevyužíváte a které by mohly pomoci ostatním? Pokud ano, můžete zvážit použití toho, co máte, ke zlepšení situace někoho jiného nebo vaší komunity.

Pokud se více vztahujete k těm, kteří hledají pomoc (všichni to nějakým způsobem děláme) a něco jste velmi potřebovali, připravte se na to, že dostanete to, po čem toužíte.

Šestka pentaklů je velmi mocná v současné i budoucí pozici, protože mluví o dávání a přijímání tolik potřebných požehnání.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Když je Šestka pentaklů vtažena do významu peněz a kariéry , je často spojena s následujícími pojmy:

  • zaměstnání a najímání
  • dary
  • sponzorství
  • neočekávané peníze a dědictví
  • odměny
  • investoři
  • nové obchodní příležitosti
  • výhry

Pokud jste hledali zahájení nebo financování nového podnikání, vyhlídky jsou dobré. Pomoc je na dosah ruky a vše, co potřebujete, vám brzy přijde do cesty.

Kolem je toho dost, takže se nemusíte bát. Místo toho hledejte způsoby, jak se postavit, abyste dostali to, na co jste čekali.

Šestka pentaklů představuje karmickou energii. Co vypustíte do vesmíru, dobré nebo špatné, se vám vrátí.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

Jakkoliv je tato karta pozitivní, pokud jde o peníze a kariéru, má Šestka pentaklů zajímavé poselství, pokud jde o vztahy a lásku . Obecně to naznačuje vztah, kde se vše zdá být v pořádku.

Za povrchem však existuje nerovnováha sil. Když jeden poskytuje, dává a ovládá a druhý partner sedí v pozici méně kontroly, jsou věci méně než stejné.

Často se například projevuje, když se někdo oženil s penězi nebo ve vztazích, kde je jeden partner finančně mnohem úspěšnější než druhý. I když to nemusí být nutně špatná věc, může to vést k nelibosti na obou stranách.

Pokud jeden z partnerů, přátel nebo rodinných příslušníků dává a dává a ten druhý dává jen málo na oplátku, karta naznačuje potřebu najít rovnováhu.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Pokud se potýkáte se svým fyzickým nebo duševním zdravím , Šestka pentaklů vám říká, že pomoc je jednou z cest! Brzy se spojíte s někým, kdo vám bude schopen pomoci vrátit věci do starých kolejí.

Totéž lze říci o těch, kteří chtějí duchovně růst. S tímto procesem bude schopen pomoci určitý mentor.

Možná jste to vy, kdo chce sloužit? Sdílení toho, co víte, nebo pomoc někomu jinému v růstu je jedním z nejlepších způsobů, jak to vrátit našemu světu.

ŠEST PENTAKLŮ OBRÁCENÝCH

Většina obratů má význam, který je zcela opačný, než znamená svislá karta. To opravdu není případ Šestky pentaklů. Místo toho vás obrácení nabádá, abyste se podívali na negativa spojená s dáváním nebo přijímáním, když neexistují žádné hranice.

Například je dobré dát své rodině a přátelům, vždy přijít na pomoc může vypěstovat závislost. Motivy každé party budete chtít pečlivě zvážit.

Ne každý se skutečně snaží dávat, aniž by očekával strmou návratnost. Totéž lze říci, pokud jste v pozici dávání.

Pokud se ve vašem výkladu objevila obrácená Šestka pentaklů , určitě si pečlivě přečtěte všechny obchodní nebo investiční smlouvy. Budete také chtít znovu prozkoumat všechny jednostranné vztahy, kde máte pocit, že by někdo mohl využít vaší štědrosti.

Dávejte si také pozor, abyste nenadělali dluhy ve jménu toho, že uděláte něco dobrého. Jste vaše úplně první priorita a je tak důležité, abyste se starali o své vlastní potřeby, než se pokusíte dávat druhým.

ANO NEBO NE

Šestka pentaklů je finanční karta, která představuje osobní bohatství i štědrost. Možná brzy přijdete na nějaké peníze, tolik peněz, které budete moci dávat ostatním.

Pokud zvažujete investici, děláte něco, abyste získali více peněz, nebo podporujete vztah prostřednictvím dávání, odpověď na ano nebo ne je ano.

ŠESTKA PENTAKLŮ A ASTROLOGIE

Šestka pentaklů je spojena se znamením zvěrokruhu Býk. Toto znamení se týká stability, hojnosti a financí. Býkovi vládne Venuše, planeta přitažlivosti, krásy a také hojnosti.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Prosperita, rovnováha, podpora a štědrost. Jen pár klíčových slov, která reprezentuje Šestka pentaklů. Také v kombinaci s jinými kartami jsou tato témata zastoupena. Níže naleznete nejdůležitější kombinace karet Šestky pentaklů.

ŠEST PENTAKLŮ A SLUNCE

Šestka pentaklů je známá jako karta „dávání“. Když se spojí se Sluncem, měli byste zvážit zaměření na speciální skupinu: děti.

To by mohlo znamenat řadu věcí včetně adopce, pěstounské péče, stát se učitelem nebo podporovat skupiny, které dětem finančně pomáhají. Podívejte se na místa ve vaší oblasti, která mohou potřebovat dobrovolníky nebo dary.

ŠEST PENTAKLŮ A CÍSAŘOVNA

Jste na dobrém místě v životě! Hojnost vás obklopuje stejně jako materiální pohodlí. Šestka pentaklů spolu s Císařovnou vám říká, že byste se neměli cítit provinile za to, že to všechno máte. Tyhle věci si zasloužíte.

Přesto bychom měli vždy přijmout ducha dávání a vděčné srdce , zvláště pokud jde o charitativní skutky. Co máte, s čím byste byli ochotni se rozloučit pro větší dobro?

ŠESTKA PENTAKLŮ A DESÍTKA HOLÍ NEBO PĚTKA PENTAKLŮ

Potýkáte se s nedostatkem nebo máte pocit, že toho není dost? I když to může být vaše současná realita, nebude to trvat věčně. Můžete přijmout realitu situace, aniž byste se chytli do léčky toho, co nemáte.

Vytvořte si nástěnku vizí nebo si napište seznam toho, jak byste chtěli, aby se věci staly, a zaměřte se na to. Pokud tak učiníte, umožní vám to změnit vaši vibraci z nedostatku na hojnost.

ŠEST PENTAKLŮ A ČTYŘKA MEČŮ

Ačkoli se význam Šest pentaklů obvykle soustředí na dávání druhým, když padne se Čtyřkou mečů , příjemcem jste vy.

Byli jste tak zaměřeni na dávání druhým, že jste zanedbávali své vlastní potřeby? Nyní je čas obrátit velkorysost dovnitř a zaměřit se na sebe.

ŠEST PENTAKLŮ A VĚŽ

Máte obavy z konkrétní nespravedlnosti a chcete převzít kontrolu nad situací? Tato kombinace karet vám říká, že byste tak měli udělat, jakmile budete mít plán.

Někoho například může znepokojovat veškeré bezdomovectví, které se děje v jeho městě, a rozhodne se věnovat čas pomoci těm méně šťastným. Náš svět se nemůže změnit, pokud nejsou šťastlivci ochotni postavit se za ty, kteří s tím mají problémy.