Šest pohárů

Tarotová karta Šest pohárů

Šest pohárů představuje nevinnost, nostalgii a pozitivní myšlení. Karta má celkovou atmosféru dětství a nostalgie. Ztělesňuje pocit svobody a čistoty a umožňuje, aby vás vaše minulé zkušenosti vedly novými cestami.

Až se objeví, budete se cítit hraví, soucitní a ochotní pomáhat ostatním.

Pokud toto není vaše současná nálada, výklad může naznačovat, že je čas dostat se do této nálady. Co můžete udělat, abyste se uvolnili a byli bezstarostnější?

VzpřímenýHravé, bezstarostné, nostalgické, děti
ObrácenéZralost, nuda, samostatnost 
Ano nebo neAno
Číslo6
ŽivelVoda
Planetaslunce
Znamení zvěrokruhuŠtír

Obrázky této karty ztělesňují sdílení, dobrou vůli a štědrost. Děti jsou v dobré náladě, což nám říká, že nálada této karty je celkově pozitivní. Karta představuje optimismus, sdílení, štěstí a ohlédnutí za vzpomínkami z dětství. Tyto vzpomínky jsou plné radosti a přinášejí do vašeho života dobro.

Máte-li děti, mohou vám pomoci znovu se spojit s vaším vlastním dětstvím nebo můžete svému vnitřnímu dítěti dát volnou ruku, aby si mohlo hrát a bavit se. Jako dítě se budete cítit bez starostí a připraveni přijmout každý den.

Pokud jste v dětství nebo v minulosti trpěli špatným zacházením, tato karta vám říká, že se vaše situace brzy zlepší. Tmavé mraky zmizí a čekají nás jasnější dny.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

V kariéře je karta dobrým znamením. Znamená úspěšnou týmovou práci, kreativitu a prosperující spolupráci.

Pokud využijete tento okamžik, budete sklízet výhody po mnoho let!

Ve finančním smyslu Šest pohárů předpovídá dávání nebo přijímání charitativních peněz. Může to také znamenat, že získáte dědictví nebo že o závěti uvažujete nebo se právě chystáte.

Bez ohledu na situaci si můžete být jisti, že výsledek bude pozitivní, protože karta slibuje pocity radosti a optimismu.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ 

V lásce a vztazích má Šestka pohárů dvě hlavní interpretace. První vám říká, že vy a váš partner jste dětská zlatíčka. Pokud se u Šestky pohárů objevují potvrzovací kartičky, ukazuje to také na to, že budete mít v budoucnosti společné děti.

Na druhou stranu tato karta může znamenat, že máte v životě problémy, jako je hádka. Tyto neshody jsou pravděpodobně způsobeny nezralostí nebo neochotou převzít odpovědnost za své činy.

Pokud jste nezadaní karta předpovídá, že buď oživíte starý románek, zamilujete se do někoho z dětství nebo si najdete někoho v místě, kde jste vyrůstali.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Pokud se Šestka pohárů objeví ve výkladu o zdraví , je vhodné oslovit někoho ve špatném zdravotním stavu a pomoci mu.

Máte blízkého přítele nebo člena rodiny, který má zdravotní problémy? Možná skrývá, jak moc potřebuje vaši podporu.

Nyní je čas nabídnout mu svou pomoc a věnovat se mu.

ŠEST POHÁRŮ OBRÁCENÝCH

Šestka pohárů obrácená je také dobré znamení, ale v jiném smyslu. Některé z klíčových výkladů této karty v této pozici dospívají a opouštějí domov.

Může to také znamenat, že opouštíte své dětinské chování a přecházíte na vyspělejší způsoby, jak se vypořádat se svými problémy.

Pokud jste uvažovali o provedení některých z těchto změn ve svém životě, Šestka pohárů obrácená potvrzuje, že nyní je na to skvělý čas. 

V obrácené poloze může být Šestka pohárů také známkou toho, že si minulé události vybavujete s větší negativitou nebo pozitivitou, než si zaslouží.

V důsledku toho jste uvízli v minulosti. Pokud ano, tato karta vám říká, že abyste mohli růst a posouvat se v životě dál, musíte nechat vzpomínky vzpomínkami.

ANO NEBO NE 

Šest pohárů upozorňuje na pocit bez stresu, optimismu a radosti. Můžete se ohlédnout za svým dětstvím a usmát se a vzít si mnohá ponaučení z toho, jak jste vyrůstali.

Vzhledem k tomu, že celková asociace s touto kartou je pozitivní, odpověď na vaši otázku ano nebo ne je ano.

ŠEST POHÁRŮ A ASTROLOGIE

Karta je spojena se znamením zvěrokruhu Štíra. Stejně jako ostatní vodní znamení, Rak a Ryby, i Štíři musí prožívat, vyjadřovat a čelit emocím. Toto znamení má smysl pro znovuobjevení nebo proměnu, stejně jako pro uvolnění starého a přijetí nového. Štírovi vládnou dvě planety: Mars a Pluto – vysoce výkonné, nabité a soustředěné planety.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

ŠEST POHÁRŮ A CÍSAŘOVNA

Šestka pohárů a Císařovna slibují pečující a milující domov. Uvažovali jste o novém přírůstku do rodiny?

Tato kombinace karet nám říká, že domov, ve kterém toto dítě vyrůstá, bude šťastný a funkční. Vy a váš partner můžete s touto touhou postupovat vpřed s jasnou a zdravou myslí. 

ŠESTKA POHÁRŮ A POUSTEVNÍK

Pokud se Šestka pohárů a Poustevník objeví společně, znamená to, že si vzpomenete na svou minulost. Pokud jste spisovatel, je to právě v kartách, že nyní je skvělý čas napsat své paměti.

Vaše paměť bude užitečná a vaše slova budou posluchači dobře přijata. Vyhraďte si nějaký čas na vyprávění svého příběhu – výsledkem bude jistě ohromný úspěch.

ŠESTKA POHÁRŮ A KOLO ŠTĚSTÍ

Toto duo vám říká, že byste měli své dětství využít k tomu, abyste našli cestu, po které máte jít. Jak vyrůstáme, můžeme ztratit optimismus a ambice, které jsme kdysi měli.

Pokud se cítíte zaseklí ve své současné kariéře nebo jste nespokojení s tím, kde jste se v životě ocitli, možná bude nutné abyste s těmito věcmi znovu navázali spojení.

Udělejte si čas na to, abyste se vrátili do svého rodného města nebo věnujte se aktivitám, které vás baví. Zjistíte, že jste tyto vlastnosti nikdy skutečně neztratili; jsou prostě pohřbeny hluboko pod povrchem. 

ŠEST POHÁRŮ A SEDM HOLÍ

Kombinace znamená výuku dětí. Pro studenty je to známkou toho, že kariéra v oblasti rozvoje dětství nebo sociálních služeb by byla velmi vhodná.

Pokud se o tento obor zajímáte, měli byste se prosadit a dozvědět se o těchto oblastech vše, co můžete

V práci, kterou si vyberete, budete nejen úspěšní, ale najdete v ní i radost a vášeň. 

ŠESTKA POHÁRŮ A TROJKA MEČŮ

Když se Šestka pohárů a Trojka mečů objeví společně, je to známka traumatu z dětství.

Potlačovali jste traumatický zážitek z dětství? Karty ukazují, že bez řešení těchto problémů nemůžete pokračovat. 

Nejlepší věc, kterou můžete udělat, abyste problém vyřešili, je že požádáte o pomoc. Existuje mnoho způsobů, jak to udělat, a musíte se odvážit a najít správnou pomoc právě pro vás.

Tradiční terapie, podpůrné skupiny a další sociální programy by mohly být skvělé, v závislosti na vašich preferencích. Bez ohledu na to, v jaké situaci se nacházíte, se správnou podporou můžete překonat vše, co vás trápí.