Tarotová karta Hvězda

Tarotová karta Hvězda

Legenda říká, že když uvidíte padající hvězdu a vyslovíte přání, splní se vám. Potřebuješ záblesk naděje? Ve výkladu je tarotová karta Hvězda přesně taková.

Optimismus, naděje do budoucnosti a obnovená víra, to vše ztělesňuje Hvězda. Není tedy překvapením, že navozuje klid a mír.

Pokud jste měli těžké časy, brzy znovu získáte motivaci a znovu se dostanete na vrchol. Hvězda v tarotu je takříkajíc světlem na konci tunelu.

Naštěstí jste téměř na druhé straně jakékoli překážky, která vám stojí v cestě. Pokud necháte hvězdu být vaším průvodcem, proces bude hladký.

VzpřímenáNaděje, obnova, kreativita a inspirace, štědrost, léčení
ObrácenáZoufalství, nedostatek naděje, tvůrčí blok, nuda, zaměření na negativa
Ano nebo neAno

Vesmír vám (nám) hojně žehná. Prostřednictvím našich přesvědčení a myšlenek neustále přitahujeme to, po čem toužíme. Když Hvězda dorazí ve vzpřímené poloze, obvykle následuje po obtížné změně nebo traumatické události.

Absolvování něčeho náročného nám může vzít vítr z plachet a způsobit nám pocit, že věci už nikdy nebudou jako dřív. To může být pravda. 

Smrt, ztráta, zlomené srdce a další bolestivé události mohou navždy změnit to, kým jsme. Z čeho se snažíte vyléčit. Hvězda chce, abyste otevřeli své srdce, uvědomili si svou vnitřní sílu a věřili, že to nejlepší teprve přijde.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY 

Směřují k vám úžasné příležitosti – některé budou větší, než jste si kdy dokázali představit. Pokud jde o kariéru a finance, hvězdný tarot je ukazatelem toho, že pokroky jsou za rohem.

Snažili jste se vyjít s penězi? Možná se cítíte ve slepé uličce? No, věci se brzy změní.

Pokud jste přemýšleli o přechodu do oboru, ve kterém budete „středem pozornosti“, nyní je čas na přechod.

Nebojte se povýšení, požádejte o zvýšení platu, podepište novou smlouvu. Na uskutečnění těchto věcí budete mít jen málo času. Takže neotálejte. Hodiny tikají. 

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ 

Nevědomky často necháváme strach a bolesti z minulosti řídit naše současné vztahy. Pokud nás zradil přítel nebo milenec, mohli bychom mít v životě problém důvěřovat druhým lidem. Možná se chceme sblížit s ostatními, ale váháme, protože se bojíme ucítit stejnou bolest, jakou jsme pocítili kdysi. 

Ačkoli je to normální reakce na bolest, je dusivá. Soustředění se na minulost, paranoia a odmítnutí zranitelnosti jen přitahuje více toho, co nechceme.

Pokud chcete najít lásku nebo rozvíjet současný vztah, cvičte se v umění nechat jít. To přinese harmonii a štěstí.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Protože se jedná o léčivou kartu, je Hvězda ve zdravotním kontextu úžasným pohledem pro každého, kdo se obává o své tělo nebo mysl. Je vzácné vidět padat hvězdu ve výkladu pro někoho, kdo bojuje s nemocí. Jedinou výjimkou je situace, kdy je na obzoru oživení.

Ačkoli tarot nezná všechny odpovědi, Hvězda chce, abyste hledali způsoby, jak najít mír v každé jednotlivé oblasti svého života. 

HVĚZDA SE OBRÁTILA

Stresové situace mohou vést k pocitům beznaděje. I když ji nechceme, jde o běžnou cestu, kterou většina z nás alespoň jednou projde. Tarotová karta Hvězda obrácená je ztělesněním toho, jaké to je živit pocity zoufalství.

Pocit uvíznutí ve smůle je právě teď tématem vašeho života.

Dobrou zprávou je, že vy jste na sedadle řidiče. Ačkoli nemůžeme ovládat síly (a lidi) kolem nás, můžeme zaujmout jakýkoli postoj, který si zvolíme. Stejně jako štěstí se nachází uvnitř, pesimismus je vnitřní volbou.

I když se to může zdát bláznivé, můžeme být plní radosti i za těch nejnáročnějších okolností. Tarotová karta Obrácená hvězda slouží jako připomínka. 

Najděte si čas na přehodnocení svých priorit a dělejte věci postupně. Obklopte se prostředím, kde si vás znovu najde povzbuzení a kreativita. Meditace a jóga by také mohly fungovat, protože vám mohou pomoci být v přítomnosti a snížit vaše starosti. Vezměte si jakoukoli aktivitu, která vám vyhovuje, abyste se mohli znovu spojit se svým nitrem.

ANO NEBO NE 

Hvězda ve výkladu tarotu ano nebo ne poskytuje pevné ANO . Protože tato karta hovoří o situacích, které mají nádech štěstí a pozitivity, každá situace reprezentovaná hvězdou bude jistě úspěšná. Pokud chcete vědět, zda byste se měli rozhodnout hned nebo později, podívejte se na kartu kolem hvězdy. 

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Optimismus, naděje do budoucnosti a obnovená víra, to vše představuje hvězda. Také ve spojení s jinými kartami často prosvítá pozitivní výhled Hvězdy.

HVĚZDA A VŮZ

Když se spojí číslo 7 a 17, úspěch je na obzoru. Vůz představuje volby, které uděláte, abyste se dostali k vašim největším touhám (Hvězda).

To je vynikající kombinace, protože sděluje, že vše, co chcete, máte na dosah. Nespadne vám to však jen tak do klína. Bude potřeba práce. 

HVĚZDA A ESO PENTAKLŮ

Nějaký kreativní podnik, o kterém jste uvažovali, přinese velký zisk – pokud jste ochotni udělat skok ve víře. Máte dostatek důvěry v sebe a svůj nápad, abyste se skutečně posunuli vpřed?

Toto duo předpovídá finanční úspěch v jakémkoli úsilí, které si vyberete. Výběr takového, který vás nadchne, jen zvýší vaše příznivé výsledky. 

HVĚZDA A CÍSAŘOVNA

Když tyto dvě karty Velké Arkány padnou ve stejném výkladu, je na obzoru mnoho vylepšení. Brzy se vaše zdraví zlepší, stejně jako vaše celková pohoda. Pokud jste se v poslední době potýkali s velkým stresem nebo obavami, připravte se na to, že tyto pocity odezní.

Všechny těžké časy pominou a nyní byste měli oslavit své současné štěstí, jeden odpočinkový den za druhým. 

HVĚZDA A MĚSÍC

Když se tato dvě nebeská tělesa spárují, jsou ve hře silné emoce. Je ve vašem životě nějaká znepokojivá situace, která ve vás vyvolala pocit úzkosti? Kombinace hvězdy a měsíce naznačuje, že se budete muset vypořádat se svými intenzivními pocity, než se věci zlepší. 

Jak to lze udělat? Začněte tím, že zjistíte, co cítíte a s jakými hlubšími problémy mohou tyto emoce souviset. Mnohokrát jsou silné emoce spojeny s traumatickými zážitky z našeho dětství/minulosti. Řešení těchto pocitů od kořenů vám může pomoci uzdravit se na mnohem hlubší úrovni.

HVĚZDA A KOLO ŠTĚSTÍ

Uvažujete o kariéře, která by vyžadovala, abyste byli v kontaktu se spoustou lidí nebo byli „v záři reflektorů“? Nebo doufáte v nějaké uznání za vaši tvrdou práci?

Hvězda v kombinaci s Kolem štěstí vám říká, že osud souhlasil s vaší touhou a je připraven vám nabídnout vše, co si představujete. Pokud jste ochotni dát se této změně k dispozici.