Tři hole

Tři hole

Nadějné vyhlídky

Nezáleží na tom, zda se cesta týká podnikání, financí, úspěchu, lásky nebo péče o sebe. Tři hole znamenají odvahu, disciplínu a expanzi, které jsou mostem mezi sny a realitou.

Je nějaké místo, kam jste vždy chtěli cestovat? Láká vás pohnout se v životě dál? Je něco, kde vás vaše vyšší já vyzývá, abyste to prozkoumali?

Obejmi svého vnitřního vůdce a připrav se na vzlet!

VzpřímenýPrůzkum a cestování, vedení, pohyb vpřed
ObrácenéSebepochybnost, lítost, vnímané selhání
Ano nebo neAno
Numerologie3
Živeloheň
PlanetaMars
Znamení zvěrokruhuBeran

Tři hole předpovídají úspěch ve všech oblastech. Existuje však jeden požadavek – zdravá rovnováha mezi plánováním a riskováním.

Příležitosti čekají, ale jste ochotni opustit verandu a setkat se s nimi? Pokud ano, očekávejte velké odměny, pokud jde o vaše finance, kariéru, lásku a celkovou pohodu.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Pokud jde o kariéru a finance Tři hole navrhují, abyste se vydali na ‚hon za pokladem‘. Existují příležitosti, které jste přehlédli nebo je možná vzdali? Byla vám v minulosti nabídnuta pozice nebo povýšení, ale rozhodli jste se ji nepřijmout? Možná je čas to přehodnotit.

Pokud vlastníte firmu nebo uvažujete o jejím založení, myslete globálně. Bez ohledu na to, do kterého oboru investujete, máte velké šance uspět i dál, jděte za hranice svého města. Udělejte si čas na prozkoumání různých nápadů a posuňte se vpřed, když se budete cítit sebejistě.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

Romantické úlety a láska ! Jste-li single, připravte se na románek– zvláště pokud budete mít brzy jarní prázdniny nebo dovolenou. Samozřejmě i z románku se může vyklubat láska na celý život.

Jen mějte na paměti, že způsob, jakým se seznámíte, bude pravděpodobně trochu jedinečný. Rande na slepo, láska na dálku a románek v zahraničí…

Pokud jste již ženatý nebo jinak zadaný, naplánujte si útěk jen pro vás dva. I když máte děti, čas o samotě je důležitý. Vytáhněte mapu a naplánujte si společný výlet. Výsledkem bude mnohem těsnější romantické pouto.

Totéž platí o přátelství. Nejlepší výlety mohou být také naplňujícími útěky, protože vám mohou pomoci dozvědět se více o těch, které máte rádi, a o sobě.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Pokud jste se potýkali se svým zdravím, nemocí nebo duchovním problémem, Tři hole naznačují, že nyní je čas vzít věci do svých rukou. Hledejte alternativní řešení, o kterých blízcí nemusí vědět.

Například západní medicína při léčbě nemocí silně spoléhá na léky na předpis. Existuje však mnoho alternativních přístupů, které mají skvělé výsledky. Udělejte si průzkum a promluvte si se svým lékařem o tom, co jste našli. 

TŘI HOLE OBRÁCENÉ

Karta v tomto případě symbolizuje určitý druh zátarasu.

To neznamená, že byste neměli začít cestu, ale že byste se měli připravit na překážky na cestě. Odhoďte pochybnosti a sebelítost na stranu. Zapomeňte na minulost, dívejte se jen do budoucnosti.

Karta Třech holí je o objetí vašeho vnitřního vizionáře. Dobře se zamyslete nad typem dobrodružství, které vám Tři hole mohou navrhovat. Jaké věci můžete předvídat jako kameny úrazu?

Dostat se nejdál, jak jen můžete, a pak dělat věci krok za krokem vpřed. Přijměte pomoc od ostatních, místo abyste na to šli sami.

S blízkými, kteří vás za zády podporují můžete prolomit bariéry, které vám stojí v cestě.

ANO NEBO NE

Tři hole jsou obecně kartou „ano“. Výhled je obzvláště pozitivní na otázky, které se soustředí na nové podniky, cestování, stěhování a vztahy na dálku. Jen se ujistěte, že plánujete dopředu, protože šťastné výsledky jsou obvykle spojeny s úsilím a úspěchem, nikoli se štěstím.

TŘI HOLE A ASTROLOGIE

Tři hůlky jsou spojeny se znamením zvěrokruhu Beran, znamením iniciativy, ambicí, síly a sebevědomí.

Beranovi vládne Mars, válečník planet. Mars je ohnivý, mužný a může přinést dramatické průlomy a revoluční změny. Struktury minulosti jsou roztrhány, aby došlo k postupné změně.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

s touto kartou přichází přání, vedení a dosažení nové úrovně mistrovství. Ale mějte na paměti, že význam se může změnit, když je karta kombinována s jinými kartami.

TŘI HOLE A VELEKNĚŽKA

Pokud pracujete na silnějším spojení sami se sebou, připravte se na dosažení osvícení. Karta spolu s Velekněžkou naznačuje, že na obzoru je období míru a klidu. Hledejte způsoby, jak se spojit se svým vyšším vědomím.

TŘI HOLE A CÍSAŘOVNA

Našli jste konečně svůj vysněný dům nebo narazili na lásku svého života? Jedna z mých oblíbených kombinací Tří holí je s Císařovnou, protože naznačují, že dostanete přesně to, co jste si přáli. Tato dvojice, která se objeví ve čtení, je velmi dobrým znamením, že splní naše sny.

TŘI HOLE A CÍSAŘ

Císař představuje nejvyšší vedení a symbolizuje moc, sílu a úspěch, který přichází s tvrdou prací a obětavostí. Když se tato karta objeví společně s Trojkou holí, znamená to, že máte vše, co je potřeba k úspěchu.

Říká vám, že se chystáte dosáhnout nové úrovně mistrovství a že byste měli přijmout nadcházející vedoucí roli. Stačí, když necháte vyniknout své sebevědomí.

TŘI HOLE S BLÁZNEM

Blázen znamená nové začátky, dobrodružství a spontánnost. Povzbuzuje vás, abyste udělali skok a následovali své sny. V kombinaci s dobrodružnou kartou Tří holí vám říká, že nyní je čas na dobrodružství.

Všichni víme, že nic není vepsáno do kamene a že nic nefunguje pro každého stejně, ale udělat ten první krok je nejdůležitější. Převezměte iniciativu a vydejte se na výlet, nebo třeba jen na víkendový útěk. Cokoli, co se týká cestování, se obrátí ve váš prospěch.

TŘI HOLE A SMRT

Když se Tři hole zkombinují s kartou Smrt buďte připraveni rozloučit se se všemi toxickými lidmi a myšlenkovými vzory, které vás brzdí.

Odstraněním špatných vlivů ze svého života vznikne prostor pro nové, pozitivní síly. Budete se cítit osvícenější a do vašeho života vstoupí jen dobré vibrace!

TŘI HOLE S DVOJKOU MEČŮ NEBO POUSTEVNÍKEM

Tato kombinace vám říká, že musíte najít způsob, jak se dostat z uvíznutí ve vyjeté koleji. Pokud jste se cítili „zaseknutí“ nebo izolovaní, Tři hole v kombinaci s Poustevníkem nebo Dvojkou mečů vás povzbudí, abyste vystoupili ze své komfortní zóny a vstoupili do nového způsobu života. I když možná neuvidíte celý obrázek, stačí udělat první krok.