Tři meče

Tři meče

Tarotová karta Tři meče představuje období emočního otřesu. Když je tato karta vytažena, možná víte, na co odkazuje. Pokud tak neučiníte, slouží to jako varování pro to, co teprve přijde.

Výklad předpovídá, že život vám do cesty postaví překážku a vy budete zaskočení, což bude mít za následek zármutek a bolest.

Tato karta také slouží jako připomínka, abyste si vážili svých blízkých. Obejměte své blízké a řekněte jim, jak se cítíte.

Počítejte svá požehnání a vězte, že na konci každé bouře přichází krásná duha. Můžete být na kolenou, ale překonáte vše, co vám přijde do cesty.

VzpřímenýSrdce, osamělost, zrada, smutek, žal
ObrácenéOptimismus, přijetí, vytrvalost, odpuštění,
Ano nebo neNe
Číslo3
ŽivelVzduch
PlanetaVenuše
Znamení zvěrokruhuVáhy

Vzpřímená trojka mečů znamená náhlý a nečekaný úder do vašich emocí. Když tuto kartu uvidíte často věští náhlou ztrátu milovaného člověka, uvědomění si zrady nebo konec důležitého vztahu s někým, koho jste velmi milovali.

Ať je situace jakákoli, způsobí vám velkou bolest a utrpení. Jakkoli se to může zdát hrozné, je tu naděje.

Můžete se spolehnout na sebe, že najdete sílu překonat vše, co vám přijde do cesty. Žádný temný mrak nemůže trvat věčně.

Pamatujte, že to, jak se cítíte nyní, neurčuje to, jak se budete cítit, až se prach usadí. Intenzita emocí, které nyní cítíte, časem odezní.

Věřte, že život jde dál. Jakmile toto období pomine, čekají vás šťastnější dny.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

V kariérním výkladu není Trojka mečů dobrým znamením. Může naznačovat emocionální neshody nebo smutek spojený se ztrátou zaměstnání nebo příležitosti, kde jste skutečně chtěli být úspěšní.

Může to také znamenat, že nedostatek efektivní komunikace v práci vám způsobí velkou úzkost a bolest.

Pokud máte v práci problém, chopte se iniciativy a věci si vyjasněte. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je otevřít komunikační linku se svým nadřízeným nebo zúčastněným kolegou. Je jen na vás, zda změníte své okolnosti.

Alternativním výkladem této karty je ztráta zaměstnání. Je důležité si uvědomit, že i když se vaše kariéra může zdát jako nejdůležitější věc v životě, je to jen malá část velkého celku.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

Pokud vytáhnete Tři meče v milostném výkladu, je ve vašem středu žal nebo zrada. Tato situace je obzvláště obtížná, protože většinu času náš milostný život zahrnuje mnoho z toho, co nás činí šťastnými a bezpečnými. Když dojde ke konfliktu nebo náhlému konci romantického vztahu, srazí nás to dolů.

Když vztah skončí, snažte se ocenit to dobré, co z něj vzešlo. Naučili jste se věci, které vám pomohou na cestě k nalezení osoby, která vás má milovat. I zklamání v životě slouží svému účelu.

Přinejmenším to můžete počítat jako zkušenost a využít ji v budoucnu, aby vás vedla v novém vztahu. Udělejte si čas na soustředění se na sebe, než se vrhnete zpět do seznamování. Než začnete vyhlížet někoho nového, musíte se ujistit, že jste opravdu připravení.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Když se Tři meče objeví ve zdraví , mohou se objevit fyzické a emocionální problémy pro vás nebo někoho, na kom vám záleží. Tři meče mohou naznačovat srdeční problémy.

 Udržení pozitivního myšlení bude zásadní pro vaše zotavení, takže buďte optimističtí. Zaměřte svou pozornost na fyzickou a psychickou péči o sebe.

TŘI OBRÁCENÉ MEČE

Karta v obrácené poloze vypráví příběh o triumfu. Trojka mečů má pozitivnější význam, když je otočíte vzhůru nohama.

Pokud se takto ve vašem čtení objevuje trojka mečů, překonáváte to, co vás srazilo, a stáváte se díky tomu lepším člověkem. Už nedovolíte negativitě a bolesti, aby vás dostaly na kolena.

Místo toho se soustředíte na to pozitivní a zbavíte se smutku a bolesti, které vás tak dlouho sužovaly. Pokračujte touto cestou vpřed. Pokud tak učiníte, umožní vám jednou provždy nechat svou bolest za sebou.

Pokud je pro vás stále velmi obtížné pohnout se z nedávné ztráty nebo se rozejít, obrácená Trojka mečů vám říká, že musíte projít emocionální očistou, abyste opustili svou minulost.

I když to může být náročné, je potřeba jít dál a neustrnout ve chvíli smutku. Pokud se naučíte přijímat své okolnosti a znovu se soustředit na dobré věci v životě, přijdou vám do cesty nové příležitosti!

Ve vztazích a lásce mohou být obrácené tři meče známkou toho, že máte potíže. Pokud ano, karta vám radí, že je čas zakopat válečnou sekeru. Slouží také jako varování, abyste si více uvědomovali, co říkáte, abyste toho později nelitovali.

ANO NEBO NE 

Karta maluje obraz smutku nebo ztráty. Odloučení od něčeho nebo někoho, koho milujete, je pravděpodobně na obzoru, když uvidíte tuto kartu. Z tohoto důvodu je odpověď na vaši otázku při čtení ano nebo ne ne. Pokračování ve vašem plánu pravděpodobně povede ke zranění.

TŘI MEČE A ASTROLOGIE

Váhy jsou znamení zvěrokruhu, které souvisí s tarotovou kartou Tři meče. Jsou znamením lásky, krásy a harmonie a vládne mu planeta Venuše. Váhy jsou často spojovány se zvažováním každého úhlu a vyváženými volbami.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

TŘI MEČE A BLÁZEN

Tato kombinace karet ukazuje neschopnost zavázat se k něčemu, nebo někomu. Pokud jste si pohrávali s myšlenkou začít nový vztah, tato karta v kombinaci s Bláznem nám říká, že budete bojovat s rozhodnutím .

Nyní je čas zjistit, co vás drží zpátky. Stojí ta věc, kterou dáváte tolik moci nad svým životem, za to? Možná je čas podívat se do zrcadla a konečně udělat krok vpřed.

TŘI MEČE A MÁG

Když se toto duo objeví společně, porucha komunikace způsobuje vážné problémy. Musíte mít na paměti způsob, jakým prezentujete sebe a své myšlenky. Komunikace je důležitým stavebním kamenem všech vztahů.

Někdo, na kom vám hluboce záleží, může být vašimi slovy zraněn, pokud se tomu rozhodnete nevěnovat pozornost. Ujistěte se, že komunikujete co nejúčinněji, abyste minimalizovali škody způsobené v důsledku této komunikace.

TŘI MEČE A POUSTEVNÍK

Tři meče a Poustevník jsou znamením, že jste osamělí nebo se brzy budete cítit osamělí. Možná je to důsledek ukončení vztahu a následně potíží s přizpůsobením se novému životu.

Můžete to vyřešit tím, že oslovíte své okolí. Člen rodiny nebo přítel vám může nabídnout podporu a pohodlí, které potřebujete. Jediné, co musíte udělat, je udělat první krok k tomu, abyste se pro ni natáhli.

TŘI MEČE A OSMIČKA POHÁRŮ

Pokud se Trojka mečů a Osm pohárů objeví vedle sebe, vzdáváte se ve prospěch ostatních.

Pokud slevujete ze svého vlastního přesvědčení nebo potřeb/chcete zachovat mír, vězte, že byste měli mít vždy na prvním místě sebe.

K tomuto poznání je těžké dojít, zvláště pokud je dotyčná osoba někým, na kom vám hluboce záleží, ale je to nezbytné.

Nemůžete naplnit cizí pohár, pokud je váš prázdný. Ujistěte se, že dostáváte to, co potřebujete, než budete myslet na ostatní, a získáte naplnění, které hledáte.