Tarotová karta Kolo osudu

Tarotová karta Kolo osudu

Pokud by jedna karta měla představovat tarot obecně, byla by to tarotová karta Kolo osudu. Kolo štěstí má hluboce zakořeněné spojení s řeckou mytologií a třemi ženami známými jako Osudy.

Legenda říká, že když se člověk narodí, jsou to Clotho, Lachesis a Atropos, kteří jsou zodpovědní za spřádání jeho nebo jejího osudu.

Přestože na kartě nejsou žádní skuteční lidé, číslo 10 (X) představuje osud a také zvraty, které nás všechny překvapí.

Pokud se tato karta objeví ve vašem čtení, připravte se, že se kolo roztočí ve váš prospěch.

VzpřímeněNáhoda, osud, karma, zlomy, životní cykly
ObráceněOtřesy, mizerné štěstí, nevítané změny, neúspěchy, vnější síly
Ano nebo neAno

Kolu štěstí vládne Jupiter, planeta štěstí a expanze. Pokud tarotová karta Kolo štěstí vyjde vzpřímeně, máte štěstí.

Ať už věříte v osud nebo ne, věci se srovnají ve váš prospěch. Myslete na překvapivé nabídky a nové příležitosti. Vaše osobní vize se také zvýší, jak se tempo života zrychlí.

Tarotová karta Kolo štěstí může také odhalit psychické schopnosti, ať už vaše nebo v někom blízkém. Berte to jako šanci zjistit o sobě více a naslouchat svému nitru.

Projevte své sny nyní, když je vaše energie v souladu s vašimi duchovními průvodci, anděly a dalšími pomocníky.

Nemůžete ovládat síly vesmíru, ale rozhodně můžete prohloubit své chápání své role v tomto životě a ve vesmíru.

Jen si pamatujte, že se není čeho bát. Vše bude fungovat podle božského zásahu a načasování.

TAROTOVÁ KARTA OBRÁCENÁ

Obrácené kolo štěstí představuje úzkost a nejistotu, kterou člověk pociťuje, když věci nejdou tak, jak jsme si naplánovali.

Pokud je kolo při výkladu převráceno vzhůru nohama, může to představovat jakési zemětřesení. Změna stále přichází, ale nebude pozitivní, jak jste doufali.

Připravte se na to, že se objeví výzvy nebo že se věci náhle rozpadnou. Tyto potíže nebudou způsobeny vaší vlastní činností, ale budou se zdát řízeny vnějšími faktory.

Vztah může skončit z ničeho nic, vozidlo se může porouchat bez varování nebo se práce může náhle nečekaně zastavit.

Přestože nelze udělat nic, co by tyto nevítané změny představilo, svou reakci máte vždy pod kontrolou.

PENÍZE A KARIÉRA

Tarotová karta Kolo štěstí předpovídá , že se blíží významná změna. Nová kariéra? Jdi do toho! Povýšení? Jasná věc! Chcete investovat? Udělej to!

Nyní je čas roztočit Kolo a využít šanci na cokoli, na co jste dlouho čekali.

Pokud se ve své současné situaci nudíte, můžete to změnit. Pokud jde o práci, tarotová karta Kolo štěstí představuje dělání toho, pro co jste se narodili.

Ačkoli neexistuje žádný způsob, jak zaručit, že věci půjdou podle plánu, pravděpodobnost kariérního, vzdělávacího a finančního růstu je vysoká. Využijte toho a zaměřte se na to, co opravdu chcete.

LÁSKA A VZTAHY

Už jsi zadaní? Pokud jste ve svém partnerství šťastní a chcete, aby pokračovalo, Kolo štěstí v lásce a vztazích naznačuje, že pozitivní událost vás dva ještě více sblíží.

Pokud zvažujete věci ukončit a pohnout se vpřed, podívejte se na karty kolem této karty Velké arkány, abyste našli směr.

Převrat a úplná změna mohou být vaší nejlepší volbou. Nechat své Vyšší Já být vaším průvodcem je vždy dobrá volba.

Pokud jste single, brzy potkáte svou spřízněnou duši – náhodou. Nebude to někdo, koho jste si našli na seznamce nebo vám ho představila vaše matka. Nebudete vědět, kdy a kde se tato osoba objeví, ale když se objeví budete vědět že je to osud!

V kontextu vztahu je tarotová karta Kolo štěstí známá také jako kolo karmy. Je to skvělá připomínka toho, že „co zaseješ, sklidíš“. Nakonec budete čelit následkům svých činů.

Proto vám tato karta říká, abyste byli dobří a činili dobro. Když budete laskaví k ostatním, budou i oni laskaví k vám. Dávejte takovou energii, jakou chcete také přijímat od ostatních.

ZDRAVÍ A SPIRITUALITA

Tarotová karta Kolo štěstí představuje cyklickou povahu, a pokud k tomu přistupujete z duchovního nebo zdravotního hlediska, blížíte se ke konci cyklu a začátku nového.

Síla a energie k vám přicházejí, stejně jako obnova ducha. Totéž platí pro vaše fyzické a duševní zdraví.

To vám také připomíná, že život je nekonečný koloběh a ať se vám to líbí nebo ne, stále se pohybuje jako kolo. Někdy jsi nahoře a někdy dole. Život je prostě takový. To by se dalo uplatnit v dobách dobrých i zlých.

V případě, že se ocitnete v nešťastné chvíli, pamatujte, že i toto pomine a nic nezůstane stejné.

Je však také vhodné připomenout, že dobré věci také netrvají. Je důležité vážit si každého okamžiku a budete překvapeni, jak čas letí.

ANO NEBO NE 

V dobrém i ve zlém představuje Kolo štěstí změnu. Pokud se ptáte ano nebo ne na změnu pozice, ať už jde o lásku, finance nebo něco jiného, odpověď je obecně ano .

Jen se ujistěte, že jste přizpůsobiví! Přestože ovládáme velkou část svého vlastního osudu, vnější síly vždy působí. To, jak na tyto síly reagujete, je to, co skutečně „vytváří“ nebo „rozbíjí“ situaci.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Tarotová karta Kolo štěstí představuje náhodu, osud a karmu a body zvratu. Také v kombinaci s jinými kartami Kolo štěstí často věští změny a osud.

KOLO ŠTĚSTÍ A ĎÁBEL

Přestože tarotová karta Kolo štěstí uvádí věci do pohybu, Ďábel nezná mezí. Pokud se tyto dvě karty při výkladu spojí, musíte šlápnout na plyn jen zlehka, protože situace, která se na začátku zdá zábavná, by se mohla rychle vymknout kontrole.

Nedovolte pokušením nebo fyzickým touhám, aby vás přiměly dělat rozhodnutí, která jsou proti vašemu vlastnímu nejlepšímu zájmu. Ne vše, co chcete, je v souladu s vaším osudem.

KOLO ŠTĚSTÍ A CÍSAŘ

Když se tito dva spojí, přichází posun moci. Je možné, že poté, co ztratíte půdu pod nohama, brzy získáte zpět určitou kontrolu nad svým životem.

V lásce vám Kolo spolu s císařem naznačuje, že byste si měli ujasnit svá očekávání a držet se svých hranic. Pokud jste toužili po povýšení, připravte se na to, že budete stoupat.

KOLO ŠTĚSTÍ A STŘÍDMOSTI

Střídmost ve spojení s tarotovou kartou Kolo štěstí představuje mírový výsledek, který bude mít pozitivní dlouhodobé účinky.

Přestaňte se starat o jakoukoli současnou situaci, která vás znepokojuje. Kolo točí výsledek, který je jasnější než cokoli, co byste mohli vytvořit sami.

KOLO ŠTĚSTÍ A MÁG

Abrakadabra! Věci se změní jako kouzlo, pokud objeví Mág. Změna kariéry, vztahu, bydliště nebo finanční stability se změní přes noc.

S největší pravděpodobností to bude nečekaná, ale vítaná změna. I když se pozdvižení může na první pohled zdát děsivé, přijetí tohoto bodu obratu vám umožní s jistotou vkročit do svého nového osudu, než abyste se viděli jako oběť náhody.

KOLO ŠTĚSTÍ A HVĚZDA

Brzy dojde k rozpoznání, pokud se kolo spojí s Hvězdou. Pokud jste chtěli, aby někdo uznal vaše díla nebo se dostal do centra pozornosti, je ten správný čas.

Možná uvažujete o kariéře, která by vyžadovala, abyste byli v kontaktu se spoustou lidí. Nebo možná jen chcete, aby váš manžel nebo rodina uznali vaši tvrdou práci.

Ať tak či onak, osud souhlasil s vaší touhou a je připraven vám dát vše, co chcete. Dokud jste ochotni dát se této změně k dispozici.