Tarotová karta Poustevník

Tarotová karta poustevník

Lidské vztahy jsou jednou z nejdůležitějších součástí života. Jsou však chvíle, kdy musíme udělat krok zpět od ostatních, spíše než k nim. Tarotová karta Poustevník (IX) je jednou z nejznámějších karet Velké Arkány, ale jen málokdo něco ví o jejím skutečném významu.

Většina předpokládá, že má negativní konotaci a představuje nepříjemné pocity, jako je osamělost. I když to může být pravda obráceně, Poustevník představuje převzetí vaší osobní síly a autentický život.

VzpřímenýMoudrost, hledání duše, samota, duchovní osvícení, přijímání nebo poskytování vedení
ObrácenýOsamělost, izolace, paranoia, smutek, překonání nebo ochromení strachem
Ano nebo neNe

Ve vzpřímené poloze je poustevník působivou kartou. Stejně jako světelné majáky často vedou lodě ke břehu, tento mudrc zahajuje období osobního růstu a zkoumání. Poustevník představuje moudrost získanou hledáním nejvyšší pravdy.

Hledání odpovědí uvnitř často vyžaduje čas o samotě, kdy se nenecháme rozptylovat ani okolním světem ani našimi smysly. Vyžaduje to introspekci.

I když to na první pohled může vypadat trochu děsivě, oddat se osobnímu hledání pravdy může být jednou z nejvděčnějších zkušeností života. 

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Pro většinu z nás je práce a vydělávání peněz nezbytnou součástí života. Pokud jste se nenarodili jako bohatí nebo jste nedostali nějaký finanční dar, pravděpodobně budete muset alespoň část svého času zaměřit na vydělávání peněz. To neznamená, že vaše kariéra musí ovládat váš život. 

Když se Poustevník objeví ve výkladu peněz a kariéry , může to naznačovat, že se příliš soustředíte na práci, než byste měli. Místo toho, abyste byli zcela oddáni hmotným záležitostem, měli byste hledat rovnováhu. 

Jak čas plyne, peníze vám ke spokojenosti nemusí stačit, zvláště pokud jste v oboru, který vás nebaví. Udělejte si čas na rozhodnutí, zda jste opravdu spokojeni s tím, co děláte, nebo zda se jen držíte „statusu quo“.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ 

Pokud jde o lásku a vztahy , Poustevník rozhodně není pozitivní karta pro lásku. To neznamená, že to vždy znamená konec vztahu nebo znovu nabytou svobodu, i když může. Pokud jste single a toužíte po lásce, ujistěte se, že jste na vztah opravdu připraveni.

Pokud máte problémy se spoluzávislostí nebo bezpečností, věnujte čas jejich nápravě, tímto způsobem můžete přilákat partnera nebo pozitivní vibraci. Jinak přitáhnete někoho, kdo zrcadlí stejné problémy.

Ujistěte se, že do sebe investujete právě tolik energie, jako do svého partnera a rodiny. Neztraťte se v manželství natolik, abyste zanedbávali vztah k sobě.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Více než kterákoli jiná karta v balíčku je Poustevník kartou zaměřenou na spiritualitu . Ve skutečnosti je hlavním poselstvím poustevníka zaměřit se na duchovní osvícení a napojení se na své vyšší já prostřednictvím zaměření se dovnitř.

Pokud vám Poustevník vyjde ve výkladu, zaměřte se na duchovní práci prostřednictvím činností, jako je meditace, napojení na duchovní průvodce a učení o krystalech/práce s nimi. 

Protože se jedná o velmi osobní proces, bude pravděpodobně vyžadovat, abyste se trochu izolovali. To nemusí být nutně špatná věc.

Jakmile zvýšíte svou duchovní vibraci, vše ve vašem životě se zlepší. To zahrnuje zdraví, vztahy a finance.

POUSTEVNÍK SE OBRÁTIL

Když je poustevník obrácený , karta představuje všechny problematické nebo negativní stránky odpojení od ostatních. Cítíte se izolovaní nebo osamělí?

Možná jste utrpěli velkou ztrátu a potýkáte se se smutkem a žalem. Existuje milion dalších okolností, které v nás mohou zanechat pocit, že jsme „bez kontaktu“. 

Tarotová karta Obrácený poustevník chce, abyste věděli, že byste neměli utíkat před svými problémy nebo emocemi. Jediným skutečným varováním je nenechat se vést paranoiou nebo strachem.

I když se to může zdát obtížné, přijetí reality a přijetí svých pocitů vám pomůže posunout se vpřed. 

ANO NEBO NE 

Při čtení tarotu Ano nebo Ne je Poustevník „ ne “. Pokud se neptáte, zda byste měli hledat duchovní vedení nebo se soustředit na sebe, Poustevník slouží jako stopka.

To neznamená, že v budoucnu nemůžete mít to, co chcete. Nejprve však musí být nějaká příprava.

KOMBINACE KARET

Poustevník představuje moudrost, duchovní osvícení a přijímání nebo poskytování vedení – také v kombinaci s jinými kartami. Níže naleznete nejdůležitější karetní kombinace tarotové karty Poustevník.

POUSTEVNÍK A SEDM HOLÍ

Narodil ses, abys učil! Pokud jste se nikdy nepovažovali za guru jakéhokoli druhu, je čas podívat se na své dovednosti a najít něco, co byste mohli sdílet s ostatními.

Tančíš, maluješ, děláš jógu? Když myslíte na sebe, v čem jste opravdu dobrý? Pokud to nevíte, Poustevník v kombinaci se sedmičkou holá vás povzbuzuje, abyste si udělali čas na nahlédnutí dovnitř. 

POUSTEVNÍK A VELEKNĚŽKA

Poustevník i Velekněžka jsou spojeni s introspekcí a hledáním moudrosti uvnitř. Když jsou spárovány, zpráva je ještě jasnější.

Využijte toto časové období k vyživování své duchovní stránky. Udělejte si oddechový čas a poslouchejte svou intuici. Vaše vyšší já vždy ví, co je pro vás nejlepší. Klíčem je naučit se důvěřovat této vnitřní moudrosti a vedení.

POUSTEVNÍK A MĚSÍC NEBO KRÁL POHÁRŮ

Máš talent na psaní? Pokud se spojí buď s Měsícem, nebo s Králem pohárů, Poustevník vás možná nabádá, abyste toto povolání přijali. Blogování, žurnalistika nebo psaní písní/básní. Výběr je opravdu na vás!

POUSTEVNÍK A MILENCI

Přestože máte rádi svou nezávislost, partnerství je na obzoru, pokud se Milenci objeví společně s Poustevníkem. Může to být přátelství, ale pravděpodobně to může být i romantické partnerství.

Ať tak či onak, musí vás to pozvednout na duchovní úrovni. Bude to pozitivní partnerství, pokud si oba uděláte čas na to, abyste spolu se svým spojením živili své vlastní potřeby.