Deset mečů

Deset mečů

Když se Deset mečů objeví ve výkladu, není to radostné znamení. Číslo deset v barvě mečů představuje bodnutí do zad, dopad na dno a zažívání selhání a zrady.

V duševním smyslu může věštit zhroucení a neschopnost vyrovnat se s životními okolnostmi. Ačkoli to nejsou pozitivní důsledky, přílišné obavy nejsou řešením.

Situace, která hrozí, bude pouze dočasná a vy máte sílu, kterou potřebujete, abyste byli schopni bouři přečkat.

Může to být těžké, ale nebude to nemožné a zvládnete to! 

Vzpřímeně: duševní zhroucení, zrada, selhání, nepřátelé, finanční krach
Obráceně: hledání nových způsobů, jak se vyrovnat, vytrvalost, odpuštění, povznést se nad nepřátele, vybudovat něco nového

Ve vzpřímené poloze vás Deset mečů vyzývá, abyste dbali jejího varování. To by mohlo naznačovat, že někdo z vašich blízkých není tím, kým vypadá.

Blízký přítel nebo člen rodiny může být falešný a skočí po první příležitosti bodnout vás do zad.

I když toho možná nemůžete udělat mnoho, abyste tomu zabránili, můžete se připravit na nejhorší. Prozkoumejte své blízké vztahy.

Jsou lidé, kterými se obklopujete, pozitivními lidmi, kteří vás povznášejí a povzbuzují?

Nyní nastal čas abyste odstřihli nějakou mrtvou duši, než z vás tento vztah vysaje to nejlepší.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY 

V kariérním výkladu může Deset mečů představovat selhání. Velký projekt, na kterém jste pracovali, by mohl každou chvíli vyhořet. Výsledné emoce, které pocítíte, budou porážka, zoufalství a hněv.

Buďte opatrní a nedovolte, aby jedna chyba nebo selhání určilo, jak se cítíte ve své kariéře. Nikdo není dokonalý a všichni se musíme poučit ze svých chyb.

Nyní můžete vzít znalosti, které jste získali ze svého neštěstí, a využít je k zajištění toho, že budoucí projekty nebudou mít stejný výsledek.

Ve finančním rozpětí předpovídá Desatero mečů finanční krach. V tuto chvíli si musíte dávat pozor na způsob, jakým utrácíte své peníze. Stačí jeden špatný finanční tah, který zničí vše, co jste vybudovali.

Před nákupem se ujistěte, že všechny investice důkladně prověřujete. Poslední věc, kterou chcete udělat, je ohrozit své živobytí za luxusní nákup, který nepotřebujete.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ 

Desatero mečů v milostném výkladu označuje rozvody, rozchody. Změna ve vašem partnerství pravděpodobně přijde, ať se vám to líbí nebo ne. Tato karta může také naznačovat nevěru nebo nepoctivost ve vašem vztahu.

Desatero mečů je tu, aby vám řeklo, že se blíží konec a nyní je čas jej přijmout. Tato osoba nemůže jít s vámi na cestu, po které máte jít.

I když to pro vás může být těžké období, to nejlepší, co můžete udělat, je jít kupředu a posouvat se k větší a lepší budoucnosti.

Pokud jste nezadaní, Desatero mečů znamená, že možná přebýváte v minulém vztahu nebo jste zraněni. I když byla tato láska plná problémů a hádek, část z vás si stále přeje, aby to neskončilo.

karta vás povzbudí, abyste přijali, že to, co jste udělali, je hotovo a šli dál. Musíte si udělat čas na to, abyste se poznali a znovu našli vnitřní lásku. Pokud tak učiníte, můžete konečně přitáhnout osobu, se kterou máte být jednou provždy.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Při výkladu o zdraví může Desatero mečů znamenat, že vaše zdraví, ať už duševní nebo fyzické, není v dobré kondici. Musíte se zastavit tam a věnovat nějaký čas péči o sebe.

Pokud zanedbáváte své zdraví nebo problém ignorujete, pravděpodobně se to zhorší. Vždy si pamatujte, že dát sebe na první místo je klíčem ke štěstí a zdraví v životě.

DESET MEČŮ OBRÁCENÝCH

V obrácené poloze může Desatero mečů znamenat, že se věci ve vašem životě zlepšují, překonáváte překážky a odpouštíte těm, kteří vám v minulosti ublížili.

Konečně jste našli způsob, jak se vyrovnat a dostat se ze zajetých kolejí, ve kterých se nacházíte. Už se nepotýkáte s negativními silami, které obklopují váš život. Nyní je čas se radovat a užívat si to – zasloužili jste si to!

ANO NEBO NE

Desatero mečů má extrémně negativní důsledky. Když se objeví ve čtení, vypráví příběh o selhání, zranění a zoufalství.

Z tohoto důvodu je odpověď na vaši otázku při čtení ano nebo ne rozhodně ne.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

V kombinaci s jinými kartami je Desatero mečů často známkou toho, že zanedbáváte své vlastní potřeby.

Udělejte si čas a zaměřte se na věci, které vás dělají šťastnými, zvláště pokud se Desatero objeví v kombinaci s kartou Císařovna nebo Milenci.

Níže naleznete nejdůležitější kombinace Deseti mečů.

DESET MEČŮ A CÍSAŘOVNA

Když se objeví společně, znamená to, že zanedbáváte své vlastní potřeby.

Možná je to proto, že dovolujete špatným věcem, které se vám dějí, aby ovládly váš život. Může se také stát, že jste tak zaujatí plněním přání všech ostatních, že jste se zapomněli na svá vlastní.

Pokud bojujete s vyčerpáním nebo depresí, to, co cítíte, vás nemusí ovládat. Rozpoznejte tyto pocity, uznejte je a v každém případě udělejte aktivní rozhodnutí praktikovat péči o sebe.

DESET MEČŮ A MILENCI

Tato kombinace vám říká, že ve vztahu možná ztrácíte svou vlastní identitu. Mnohokrát to znamená, že příliš spoléháte na svého partnera, aby vás potvrdil a přiměl vás cítit se milován a přijímán.

I když je normální toužit po pozornosti a souhlasu svého partnera, nepotřebujete něčí potvrzení, abyste prokázali svou vlastní hodnotu nebo identitu. Jste víc než vztah, ve kterém jste.

Věnujte trochu času a soustřeďte se na věci, které vás dělají šťastnými, a travte spoustu času se svými přáteli. To zajistí šťastnou a zdravou atmosféru všude kolem vás.

DESATERO MEČŮ A MÍRNOST

Toto duo označuje někoho, kdo ve vás vyvolává to nejhorší. Ocitli jste se v poslední době ve špatné náladě nebo se chováte nepatřičně, když jste ve svém životě poblíž přítele nebo člena rodiny?

Tyto karty vás nabádají, abyste si mezi sebou a touto osobou vytvořili určitý odstup. Obklopujte se pouze lidmi, kteří vás podporují a dělají vám radost.

DESÍTKA MEČŮ A ESO HOLÍ

Pokud se objeví společně, pravděpodobně brzy začnete nový život.

Pokud uvažujete o tom, že se zbavíte závislosti, přestěhujete se do nového města nebo začnete pracovat v nové práci nebo opustíte přátelství/vztah, je to skvělá známka toho, že nyní je ideální čas to udělat.