Královna pohárů

Královna pohárů

Voda symbolizuje nevědomí a pocity. Královna pohárů kombinuje tuto energii s vnitřním zaměřením a klidem.

Je ženská, milující a laskavá a má schopnost se spojit s lidmi na emocionální úrovni. Pokud královna představuje ženu ve vašem životě, bude mít vliv na vás a vaše rozhodnutí a činí tak s těmi nejlepšími úmysly.

Pokud se objeví ve čtení, může to být znamení, že potřebujete najít pomoc nebo se spojit s ostatními, abyste vyřešili své problémy. Ale než vyhledáte pomoc od ostatních, tato královna vám radí, abyste se spojili a naslouchali svému vnitřnímu hlasu. Stejně jako ona.

VzpřímenýŽenskost, láskyplnost, laskavost, citlivost
ObrácenéNejistota, slabá, potřebná, mělká
Ano nebo neAno
ŽivelVoda
PlanetaNeptun
Znamení zvěrokruhuRyby, Štír, Rak

Tarotová karta zobrazuje královnu sedící na svém trůnu na břehu oceánu. Protože voda je symbolem pocitů, říká nám to, že vládne emocionální oblasti.

Skutečnost, že je sama, nám ukazuje, že si našla čas na přemýšlení. Její nohy se nedotýkají vody, což znamená, že se dívá na své pocity a emoce z vnější perspektivy.

Máte ve svém životě ženu, která v něm hraje významnou roli. Tato osoba je podpůrná, spolehlivá a pomáhá vám abyste dosáhli váš plný potenciál.

Je laskavá a silná a nebojí se použít tvrdou lásku, aby vás posunula vpřed. Dokáže se s vámi spojit na emocionální úrovni, takže si užijete její upřímnost a férovost.

Pokud se ve vašem výkladu objeví Královna pohárů, může to být znamení, že byste měli přijmout roli této osoby ve svém životě, protože jejím cílem je nakonec vám pomoci.

Poslouchat svůj vnitřní hlas

Druhý význam souvisí s důvěryhodným vnitřním hlasem, který v sobě máte. Tato karta může být znamením, abyste si udělali čas a zaměřili se na sebe a své emocionální zdraví, než se pokusíte pomoci druhým.

To neznamená, že se nestaráte o ostatní. Znamená to jen, že jste dostatečně chytří na to, abyste věděli, že nemůžete pomoci druhým, pokud nepomůžete nejprve sami sobě.

Trávit čas nasloucháním svému vnitřnímu hlasu vám také umožňuje více důvěřovat své intuici a myslet a jednat srdcem, nikoli myslí. To vám může poskytnout nové poznatky a řešení problémů, kde logický přístup nefunguje.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

V kariérním čtení vás Královna pohárů vybízí, abyste zvážili, zda se vaše práce stará o vaši emocionální pohodu nebo ne. Žádná výplata nestojí za váš vnitřní klid.

Pokud zjistíte, že vás vaše práce činí nešťastnými nebo že spotřebovává veškerou vaši energii, musíte odejít. Na obzoru je pro vás spousta dalších příležitostí.

Ve finančním výkladu je Královna pohárů dobrým znamením pro váš finanční stav. Připomíná vám, abyste byli ostražití při utrácení a ukládání peněz pro dlouhodobý úspěch.

Celkově však v tomto období vašeho života nebudou peníze středem zájmu.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

Královnou pohárů ve smyslu lásky a vztahu může být osoba nebo pocit. Pokud je to osoba, znamená to pečující ženu, která pracuje na vztahu. Touto osobou můžete být vy nebo váš partner.

Bez ohledu na to, kdo z vás to je, indikace je pozitivní. Spolehlivost, soucit a podpora jsou všechny věci, které se v tomto vztahu nabízejí.

Pokud karta představuje emoce, asociace je také pozitivní. Ve vašem vztahu se budete cítit bezpečně a šťastně. Víte, že je o vaše srdce postaráno a cítíte se cenění. Vy a váš partner sdílíte vášeň a lásku, a to se v dohledné době nezmění.

Pokud jste single, nová romance je na obzoru. Nápadník, kterého potkáte, bude ženský a silný. Bude také povzbuzující, vřelý a láskyplný.

Tato osoba nemusí být příliš konverzační, ale to je jen proto, že je plachý. Dejte mu šanci a výsledek vás potěší!

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Ve zdravotním výkladu může Královna pohárů označovat zvláštní péči, která je vám věnována. To může přijít ve formě sestry nebo podpůrného člena rodiny nebo partnera. Můžete se spolehnout, že vás tento podpůrný systém podrží. S jejich pomocí se za chvíli budete cítit zpět do normálu.

KRÁLOVNA POHÁRŮ OBRÁCENÁ

Královna pohárů obrácená nepřináší pozitivní zprávu. Když se tato karta objeví ve výkladu tarotu, znamená to emocionální nezralost.

Musíte věnovat velkou pozornost tomu, jak reagujete na situace ve svém životě. Když se například s někým hádáte, můžete být v pokušení uchýlit se k fyzickému násilí.

Musíte se sem podívat blíže a uvědomit si, že to vaše problémy nevyřeší. Komunikace udělá mnohem více pro vyřešení problémů, které vás trápí.

Obrácená královna pohárů vás také vybízí, abyste ve svém srdci opustili zášť a nenávist. Bez ohledu na to, jak moc vám bylo ublíženo, nesmíte dovolit, aby jste díky tomu zahořkli.

To vám v ničem nepomůže a ve skutečnosti to vede k ubohé existenci. Dobrou zprávou je, že nikdy není pozdě na to , abyste změnili své návyky. Pokud zjistíte, že máte problém, můžete podniknout správné kroky k jeho vyřešení.

Pokud budete tyto pomstychtivé a hořké emoce ignorovat, nakonec dosáhnou bodu varu. To povede ke zvýšené hladině stresu, což ovlivní vaši schopnost řešit každodenní problémy.

Místo toho se snažte naslouchat svým vnitřním pocitům a emocím. Jak se cítíte? Co způsobilo tyto emoce? Co pomůže k tomu, abyste se opět cítili šťastnější a radostnější?

Při zkoumání těchto emocí se neodsuzujte. Královna pohárů vás vyzývá, abyste naslouchali svým vnitřním pocitům a přijímali je a respektovali je.

ANO NEBO NE

Královna pohárů znamená soucit, lásku a péči o druhé. Je to celkově pozitivní karta a je spojena s podporou a nasazením. Z těchto důvodů je odpověď na vaši otázku ano nebo ne ano. To platí zejména pro vztahové otázky.

KRÁLOVNA POHÁRŮ A ASTROLOGIE

Královna pohárů je většinou spojena se znamením zvěrokruhu Ryby, Štír a Rak. Touto královnou jsou představovány všechny ženy vodních znamení. Toto znamení je spojeno s duchovním léčením, introspekcí a někdy i s trochou sebe mučednictví. Rybám vládne Neptun, planeta spojená se soucitem, kreativitou a psychickými silami.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Pozitivní vibrace této karty ovlivňují i ​​další karty kolem královny. Šťastné vztahy, finanční svoboda a učení se novým jazykům, to vše předpovídá Královna pohárů v kombinaci s dalšími kartami.

Níže naleznete nejdůležitější kombinace karet Královny pohárů.

KRÁLOVNA POHÁRŮ A POUSTEVNÍK

Když se královna pohárů a Poustevník objeví společně, ve vaší budoucnosti je šťastný vztah. 

Komunikace je velkou součástí řešení jakýchkoli problémů. Zvažte, zda si s partnerem promluvíte o hlavní příčině vašich problémů, abyste se mohli posunout vpřed ke šťastnější budoucnosti.

KRÁLOVNA POHÁRŮ A KOLO ŠTĚSTÍ

Pokud se Královna pohárů a Kolo štěstí objeví spolu, jste předurčení k finanční svobodě. Možná jste se snažili vyjít s penězi nebo se účty hromadí.

Není třeba se znepokojovat. Zůstaňte nad věcí, jak nejlépe umíte – vaše štěstí se brzy změní. Finanční svoboda je hned za rohem! 

KRÁLOVNA POHÁRŮ A OSMIČKA HOLÍ

Tato kombinace upozorňuje na učení se novému jazyku. Pokud uvažujete o dalším vzdělávání v této oblasti, nyní je skvělý čas začít s výukou.

Zjistíte, že nové informace snadno pochopíte a tato dovednost může výrazně ovlivnit vaši budoucnost.

KRÁLOVNA POHÁRŮ A DESET HOLÍ

Toto duo vám říká, že jste prokrastinovali. Varuje, že když úkoly odkládáte na poslední chvíli, snižujete tím své šance na úspěch.

Královna pohárů spolu s Deseti holemi vám říká, že pomalý pohyb k cíli není nejlepší způsob, jak zlepšit svůj život.

Udělejte si čas na přemýšlení o tom, co potřebujete, abyste získali motivaci. Možná si můžete dát malé odměny, když splníte úkol, nebo možná potřebujete stanovený plán, abyste se drželi úkolu.

Bez ohledu na to, jakou možnost si vyberete, pokud si vyberete plán a budete se ho držet, můžete dosáhnout nových výšin mnohem rychleji a efektivněji.