Devět pohárů

Devět pohárů

Devět pohárů představuje dosahování cílů, splnění přání a plnění snů.

Emoce ztělesněné touto kartou jsou skutečně pozitivní. Triumf, hrdost, radost a štěstí a v některých interpretacích se předpovídá úspěch a dokonce sláva.

Devítka pohárů je dobrou známkou toho, že budete úspěšní ve všem, na co se zaměříte s pozitivním záměrem.

Co byste dělali, kdybyste věděli, že nemůžete selhat? Tato karta vás k tomu vyzývá.

VzpřímenýPlnění přání, splněné sny, prosperita
ObrácenéRozbité sny, smutek, selhání
Ano nebo neAno
Číslo9
ŽivelVoda
PlanetaNeptun
Znamení zvěrokruhuRyby

VÝZNAM TAROTU DEVĚT POHÁRŮ

Devítka pohárů ve vzpřímené poloze je dobrým znamením a je považována za jednu z nejlepších karet, kterou lze získat při výkladu. Předpovídá splnění snů a dosahování cílů. Na cestě jste překonali mnoho překážek a vaše tvrdá práce se brzy vyplatí.

Můžete se tedy těšit na uznání a ocenění za vaši práci. Cokoli si přejete, se může projevit. Žádná vize není příliš velká.

Pokud stále zažíváte těžkosti a bolest, tato karta vám říká, že se vaše situace brzy zlepší a nastanou časy štěstí a prosperity. Brzy si budete užívat hojnosti ve všech oblastech svého života.

Cvičení vděčnosti vám může pomoci přitáhnout tuto hojnost do vašeho života a užít si ji a vážit si ji, jakmile tam je.

Můžete si založit deník vděčnosti, myslet na tři věci, za které jste vděční na začátku nebo na konci dne, nebo praktikovat jiný rituál vděčnosti. Stačí použít metodu, která vám vyhovuje.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

V kariérním čtení Devět pohárů ukazuje, že v práci dosáhnete nových výšin. Věnoval jste čas dalšímu vzdělávání, abyste mohli být úspěšnější ve své kariéře?

Devět pohárů nám říká, že každý čas, který strávíte prací na dosažení cíle, bude brzy odměněn. To může přijít ve formě zvýšení platu, povýšení, nové smlouvy, obchodního podniku nebo investice –vychutnejte si to! Zasloužíte si to.

Až se Devítka pohárů objeví ve financích, těšte se na úspěšnou výplatu. Pokud si uděláte čas na pochopení všech základů vašeho obchodu, získáte vysokou návratnost.

Množství peněz, které tato dohoda přináší, má potenciál změnit váš život. Ujistěte se, že plně využíváte příležitosti, když se naskytne!

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

V lásce Devítka pohárů potvrzuje, že váš vztah je na správné cestě. Vy a váš partner jste strávili nezbytný čas budováním pevných základů, na kterých můžete stát, a vaše práce se projevila.

Vášeň, kterou k sobě chováte, bude na nejvyšší úrovni, protože Devítka pohárů naznačuje zdravý a šťastný sexuální život. Pokud uvažujete o zasnoubení nebo svatbě, nyní je ten správný čas to udělat. Společné podniky jakéhokoli druhu se přikloní k úspěchu.

Pokud jste nezadaní, Devítka pohárů v milostném kontextu naznačuje, že nyní je skvělý čas vyrazit ven a poznat nové lidi. Poučili jste se ze zkušeností z minulých vztahů a vyrostli jste v někoho, kdo by byl přínosem pro jakýkoli partnerský život.

Jste pohánění sebeláskou a nyní jste připraveni tuto lásku rozšířit na někoho jiného. Oslovte a sdílejte to s někým dalším, i když je to zpočátku jen na platonické úrovni.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Devítka pohárů je dobrým znamením pro vaše zdraví a spiritualitu . Pokud jste se potýkali s nemocí nebo nějakým neduhem, měli byste brzy vidět řešení.

Pokud jste na duchovní cestě, zvažte, zda se dozvědět více o zákonech vesmíru, konkrétně o zákonu příležitosti. Pochopení těchto principů vám pomůže vybudovat si ten život, po kterém skutečně toužíte.

V obrácené poloze nese Devítka pohárů negativní konotaci. Představuje neštěstí, ztrátu, zoufalství a zničené sny.

Možná jste tvrdě pracovali, abyste něco získali, ale nebylo to to, co jste očekávali. Možná se budete cítit naštvaní, že jste nepochopili, do čeho jdete.

Přestože vás tyto pocity mohou srazit dolů, zkuste se soustředit na to, co chcete, ne na to, co vám chybí. Udělejte pozitivní kroky vpřed a vytěžte ze své situace to nejlepší, dokud nezměníte svou realitu!

ANO NEBO NE

Devítka pohárů znázorňuje štěstí, radost a triumf. Znamená to realizovat své sny a nakonec je splnit poté, co jste tak tvrdě pracovali, abyste je uskutečnili. Konečně jste dosáhli vrcholu hory a odpověď na vaši otázku v podobě ano nebo ne je jednoznačné ano.

DEVÍTKA POHÁRŮ A ASTROLOGIE

Devítka pohárů je spojena se znamením zvěrokruhu Ryby. Toto znamení je známé jako idealista zvěrokruhu. Ryby vidí ve všem to nejlepší a jsou věčnými optimisty. Toto znamení je také spojené se spiritualitou a mystikou, stejně jako s fantazií a představivostí.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Úspěšné podnikatelské nápady, partnerství, kariérní postup a pomoc ostatním. Také v kombinaci s dalšími kartami přináší Devítka pohárů pozitivitu a úspěch.

DEVÍTKA POHÁRŮ A VELEKNĚŽKA

Když se Devítka pohárů a Velekněžka objeví společně, ukazuje to na úspěšný podnikatelský nápad.

Jste začínající podnikatel s nápadem, se kterým si už nějakou dobu pohráváte? Nyní je čas abyste uvedli tyto sny do praxe a posunuli se plnou parou vpřed.

Karty nám říkají, že tento podnik bude úspěšný, ale můžete se radovat ze svého triumfu, pouze pokud uděláte skok.

DEVÍTKA POHÁRŮ A SÍLA

Pokud se Devítka pohárů objeví společně s kartou Síla, vypovídá to o úspěšném partnerství.

Pokud jste již ženatý nebo zadaný/á, slouží karty jako potvrzení, že jste učinili správný závazek. Předcházející roky mohou být plné překážek a zkoušek, ale vy dva budete mít vždy navrch.

Držte se pohromadě a komunikujte v těžkých časech a můžete překonat vše, co vám přijde do cesty.

DEVÍTKA POHÁRŮ A SOUD

Karty naznačují kariérní postup. Možná, že jste si všimli otevření manažerské pozice ve vaší společnosti nebo povýšení ve vašem oddělení.

Karty předpovídají, že jste jistým kandidátem na pozici, kterou hledáte. Měli byste se ucházet o pozici, kterou chcete, a dát do fáze pohovoru vše. Pokud to uděláte, tato práce bude vaše.

DEVÍTKA POHÁRŮ A PĚTKA PENTAKLŮ

Tato kombinace předvídá pomoc někomu v nouzi. Máte přítele nebo člena rodiny, který se potýká s těžkým obdobím? Můžete být tím nejlepším člověkem, který tuto osobu vyzvedne a pomůže jí dosáhnout jejího plného potenciálu.