Princezna holí

Princezna holí

S nadšením a smyslem pro dobrodružství je Princezna holí vítaným pohledem na většinu výkladů tarotových karet. Představuje zábavné části života.

Všechny Princezny jsou posly a přinášejí s sebou dobré zprávy i rady pro sebepřijetí.

Tato karta vám doporučuje vrhnout se do věcí, které vás nadchnou z celého srdce. 

VzpřímenýDětská veselost, tvůrčí sebevědomí
ObrácenéŠpatné zprávy nebo úmysly, křikloun, netrpělivý
Ano nebo neAno
Živeloheň
PlanetaMars
Znamení zvěrokruhuBeran

Pozitivní a optimistická karta přináší dobré zprávy i dobrou náladu. Nejen, že tyto věci přicházejí, ale přicházejí rychle.

Princezna holí chce, abyste si našli čas na spojení se svým vnitřním já a využili svou originalitu a talent k vytvoření životní cesty, která je jedinečná pro vás samotné. Je to karta plná naděje a ambicí, s aspektem novosti. Možná se brzy vydáte na nové dobrodružství nebo cestu!

Když se objeví ve výkladu, je čas podívat se do budoucnosti. Něco vás volá, ať už je to duchovní cesta nebo kreativní cesta. Je čas se projevit a tvořit.

Možná je tu něco, co vás brzdí, a je čas tomu čelit. Objevte, co musíte udělat, abyste v životě uspěli, a pracujte na budoucnosti, která je před vámi.

PENÍZE A KARIÉRA

Karta představuje svobodu dělat to, co milujete a co chcete. Pokud se objeví během výkladu na peníze nebo kariéru, jste přímo na prahu objevení něčeho, co povede k jistější budoucnosti.

Může se stát, že jste právě nastoupili do nové práce, jste ve fázi plánování podnikání nebo chcete začít s novým projektem.

Princezna holí by vám doporučila být optimističtí a být první, kdo se přihlásí jako dobrovolník. Věci, které nás nejvíce vzrušují, jsou stejné podniky, které nás vedou k celkovému úspěchu.

LÁSKA A VZTAHY

Karta může představovat několik různých věcí . Pokud jste single, může vám ukazovat partnera, se kterým si začnete románek. Charismatický a okouzlující, budete k této osobě přitahováni jako magnet.

 I když se to může zdát jako dobrá věc, musíte si dávat pozor, aby vás nestrhlo jen kouzlo. Mnoho narcisů praktikuje toto „pohádkové“ chování jako způsob manipulace.

Buďte optimisté, ale ne naivní, a situace se odehraje přesně tak, jak má.

Tato karta představuje někoho, kdo je zábavný a společenský, ale není schopný aby překonal své (nebo její) dětinské způsoby.

Možná zjistíte, že i když jste připravení abyste se posunuli na další úroveň, váš partner prostě není připravený na to aby se vzdal se své touhy po svobodě a autonomii.

ZDRAVÍ A SPIRITUALITA

Musíte se hýbat – fyzicky, duševně i duchovně. Na chvíli jste uvízli ve vyjetých kolejích a jako vstupenka na cestu ven ze situace se objevila tato karta. Pokud jste byli nemocní nebo v depresi, cvičení může být klíčem.

Je také pozvánkou k zahájení nebo pokračování vaší duchovní cesty. Čtěte, meditujte, konzultujte tarot, malujte, modlete se, praktikujte reiki atd. Můžete také požádat o radu nějakého mentora.

OBRÁCENÁ PRINCEZNA HOLÍ

Karta obrácená symbolizuje negativní osobnostní rysy.

Vy (nebo osoba ve vašem životě, kterou karta představuje) můžete být občas netrpěliví, naivní a příliš dětinští na to, abyste svou práci zvládli.

Pokud se karta objeví v převrácené poloze, neznepokojujte se. Její dobré vlastnosti jsou stále přítomny. Jen se budete muset ujistit, že nezralost ve vás nebo ostatních vám nezabrání v dosažení všeho, čeho jste si stanovili dosáhnout. 

Na druhou stranu obrácená karta naznačuje, že se ve vás skrývá něco nového, ale nevíte, co s tím, nebo jak to proměnit v něco hmatatelného.

Buďte trpěliví a přijměte, že tato myšlenka je stále v dětské fázi. Místo toho ji nechte růst ve vaší mysli a počkejte, až rozkvete. Nebudete toho litovat!

ANO NEBO NE 

O tomhle není pochyb. Karta ve výkladu představuje kladné „ano“. Zvláště ve spojení s věcmi, které vyžadují skok víry.

I když je dobré si věci naplánovat, dělat to s kreativitou, nadšením a postojem „ano, mohu“ usnadní zvládnutí výzev, které se na cestě objeví.

PRINCEZNA HOLÍ A ASTROLOGIE

Barva holí je spojená se znamením zvěrokruhu Beran. Je to známka iniciativy, ambicí, síly a sebevědomí. Beranovi vládne Mars, válečník planet. Mars je ohnivý, mužný a může přinést dramatické průlomy a revoluční změny. Struktury minulosti jsou roztrhány, aby došlo k postupné změně.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Dětská veselost, kreativní sebevědomí a nebojácnost – to vše ztělesňuje Princezna holí. V kombinaci s jinými kartami se však tento význam může změnit. 

PRINCEZNA HOLÍ A CÍSAŘOVNA

Dávno zapomenutý sen se chystá znovu objevit – a tentokrát ho splníte. Je něco, pro co jsi už dávno zapálený, ale z toho či onoho důvodu jsi to odložil? Pokud se tyto karty spojí, je načase abyste oživili své nejautentičtější touhy a našli způsob, jak je projevit ve skutečnosti.

PRINCEZNA HOLÍ A SVĚT

Připravte se na cestu do zahraničí! To může souviset s vaší kariérou, ale je mnohem pravděpodobnější, že to bude výlet pro potěšení, tak i pro inspiraci. Možná jste vždy chtěli studovat v zámoří, vidět starověké pyramidy v Gíze nebo navštívit zemi svých dávno ztracených předků. Ať už je váš důvod k průzkumu jakýkoli, příležitost přišla. Tyto dvě karty vás vyzývají k odvážnému kroku.

PRINCEZNA HOLÍ A ŠEST HOLÍ

Tyto dvě karty mají dohromady jediné poselství: jste šampion. Karty naznačují, že máte na to, abyste nejen uspěli, ale byli na vrcholu.

I když jde do tuhého, přijměte své silné stránky a buďte sebevědomí. Nic není mimo váš dosah. Co byste udělali, kdybyste věděli, že nemůžete selhat? Udělej to!