Dva poháry

Dva poháry

Tarotová karta Dva poháry je jednou z nejpozitivnějších karet vztahů v balíčku. Když při čtení vytáhnete tuto kartu, znamená to harmonii, sounáležitost a týmovou práci na budování silného partnerství.

Navázali jste nedávno nový vztah nebo jste si našli nového přítele? Karta nám říká, že tento vztah bude mocný a přinese vám do života pozitivitu.

VzpřímenýŠtěstí, vztahy, láska
ObrácenéHádky, napjaté vztahy, trápení
Ano nebo neAno
Číslo2
ŽivelVoda
PlanetaVenuše
Znamení zvěrokruhuRak

Když se Dvojka pohárů objeví ve čtení vzpřímeně, je to známka zdravého a smysluplného partnerství.

Může to být partnerství ve vaší kariéře, v lásce nebo v přátelství. Obrázek vyměněných pohárů nám ukazuje, že vaše emoce se budou prolínat s emocemi ostatních.

Konečná vize této karty je, že se dva stanou jedním. Nyní je čas přijmout spojení, která máte, a pokračovat v jejich posilování.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY 

Ve výkladu ohledně kariéry karta věští setkání s někým, kdo je na stejné vlně jako vy.

Tato osoba bude mít podobné cíle a touhy jako vy. Zjistíte, že s tímto člověkem vycházíte dobře a budete si díky tomu vzájemně pomáhat k úspěchu.

Blízký vztah, který sdílíte, se přelévá do všeho, co děláte. Mějte oči otevřené pro obchodního partnera, mentora nebo investora, který je ochoten vám pomoci posunout se na další úroveň.

Pokud jde o peníze, karta označuje oboustranně výhodnou investici.

Někdo vás může oslovit s nápadem, který bude jistě ziskový. Tato osoba je důvěryhodná a má v úmyslu využít týmovou práci ke zvýšení obou vašich pozic.

Pokaždé se samozřejmě ujistěte, že dohoda je korektní, ale pokud nabudete jistoty, doporučuje se pokračovat.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ 

V lásce představuje karta vášeň a intimitu. Ve vztahu požehnaném tímto duem je osoba, se kterou jste, podporující, milující.

Pouto, které sdílíte, je něco jedinečného a může být dokonce jedním z těch druhů lásky, které se objeví jednou za život.

Uvažovali jste o dalším kroku, jako je nastěhování nebo svatba?

Karta vás povzbuzuje k tomu, abyste podporovali váš vztah – je potvrzením, že jste s osobou, která miluje!

Pokud jste single, Dva poháry věští, že vaše dny samoty jsou sečteny. Brzy potkáte někoho, kdo jistě zapálí oheň ve vaší duši.

Brzy zažijete romantiku, která vás povznese a připomene vám, o čem láska je. Nebojte se – váš princ (nebo princezna) se blíží.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Ve zdraví je karta dobrým znamením. Pokud jste byli nemocní, měli byste se velmi brzy vrátit ke zdraví. Jestli jste těhotná, tato karta je někdy známkou těhotenství dvojčat; podívejte se na potvrzovací karty, abyste tuto možnost podpořili nebo odmítli.

Pokud se více zajímáte o duchovno než o fyzické zdraví, Dvojka pohárů představuje sladění vědomé a podvědomé mysli, abyste mohli žít život autenticity. Toho lze dosáhnout i meditací. 

DVA POHÁRY OBRÁCENÉ

Obráceně představuje chaos ve vašem životě. Vzhledem k tomu, že tato karta Malé arkány se obvykle týká vztahů, může to znamenat, že směřujete k rozchodu s přítelem nebo ke konci romantického vztahu.

Někdy to může být tak jednoduché jako hádka s přáteli, členy rodiny, milenci, obchodními partnery nebo kolegy.

Bez ohledu na to, o jaký případ jde, není třeba se touto předpovědí zdržovat. Vztahy, které ve svém životě máte, jsou dostatečně silné, aby přečkaly několik bouří.

Podnítil jste hádku nebo řekl zraňující slova někomu, koho jste milovali? To by mohlo způsobit nesoulad, který zažíváte.

Nyní je čas abyste spolkli svou hrdost a omluvili se za své provinění. To je nezbytné, pokud doufáte, že napravíte škody, které byly způsobeny. Pokud nemáte pocit, že jste na vině, zvažte, zda přesto neudělat tento krok jako první. Někdy je zralost to, co pomáhá léčit zlomené situace.

ANO NEBO NE 

Dva poháry vypráví příběh lásky a pospolitosti. Má radostné a povznášející konotace a je celkově pozitivní kartou.

Z těchto důvodů je odpověď na vaši otázku ano. To platí zejména v milostných výkladech nebo těch zaměřených na partnerství.

DVOJKA POHÁRŮ A ASTROLOGIE

Karta je spojena se znamením zvěrokruhu Rak. Toto znamení je známé především tím, že je emocionální, pečující a vysoce intuitivní. Lidé s tímto znamením jsou loajální a hluboce se starají o své blízké přátele a rodiny.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Harmonie, sounáležitost a týmová práce, o tom všem je karta Dva poháry. Také v kombinaci s dalšími kartami je hlavním tématem budování zdravých vztahů. 

DVOJKA POHÁRŮ A BLÁZEN

Když se objeví společně, Bezhlavě se zamilujete. Tato chemie, kterou budete cítit, bude silná a okamžitá; bude to láska na první pohled.

Spojení pro vás může být překvapením, ale to neznamená, že není reálné. Důvěřujte svým emocím a zároveň se „dívejte, než skočíte“.

Budete se chtít posunout vpřed pouze tehdy, pokud budou charakter a hodnoty této osoby skutečně v souladu s vašimi vlastními.

DVOJKA POHÁRŮ A VELEKNĚŽKA

Velekněžka může být znamením skrytých znalostí, intuice a času pro soukromí a obrácení se dovnitř. Když se objeví společně s dvojkou pohárů, může to být známkou nejistoty ve vašem vztahu nebo vůči milované osobě.

Pokud je tomu tak, kombinace vám radí být chvíli o samotě, spojit se se svým vyšším já a vnitřním poznáním. To vám pomůže cítit se ve vašem vztahu opět jistěji a bezpečněji.

DVA POHÁRY A SÍLA

Tato kombinace karet ztělesňuje získání důvěry ve vztahu. Začali jste nedávno nový románek? Kdykoli svěříme svá srdce někomu novému, v našich myslích je rozumné množství pochybností. Tyto dvě karty říkají, že brzy budete mít to, co potřebujete, abyste tyto pochybnosti jednou provždy uklidnili. Vztah, ve kterém jste, je pozitivní a dobrý pro vaše srdce i duši. Můžete polevit ve své ostražitosti a důvěřovat této osobě.

DVOJKA POHÁRŮ A ESO HŮLEK

Duo označuje plodný vztah. Pokud jste se s partnerem pokoušeli o miminko, čekání je téměř u konce!

Těhotenství je pro vás nepochybně na obzoru. Pokud v tuto chvíli nechcete děti, zaveďte opatření. Jinak k vám zamíří uzlíček radosti.

DVA POHÁRY A DVA MEČE

Tato kombinace ukazuje, že se držíte zpátky.

Bojíte se zamilovat, protože vám bylo v minulosti ublíženo? Musíte si uvědomit, že prohřešky někoho, kdo si vás nevážil, nedefinují všechny vztahy.

Jediný způsob, jak můžete cítit lásku někoho, kdo se o vás skutečně stará, je pustit své obavy.