Tři pentakly

Tři pentakly

Eso a Dvojka pentaklů se soustředily na dosahování věcí silou jednotlivce. Karta Tři pentakly nám připomíná, že ve sdílené vizi je zvláštní síla.

John C. Maxwell říká, že „týmová práce dělá práci snů“ a dva muži a žena uvedení ve třech pentaklech by s tím souhlasili.

Pokud se tato karta představila jako součást vašeho výkladu, buďte připraveni spolupracovat na tom, abyste co nejvíce využili toho, co je na obzoru.

VzpřímenýTýmová práce, soustředěné úsilí, růst a učení, mistrovství, uznání
ObrácenéNedostatek spolupráce, žádná motivace, málo cílů, nesoulad
Ano nebo neAno
Numerologie3
ŽivelZemě
PlanetaSaturn
Znamení zvěrokruhuKozoroh

Klíčem k naplňujícímu životu je pracovat na projektech s ostatními, být nezbytnou součástí týmu a dotahovat věci do konce. 

Pokud jste obeznámeni s pentakly, pak už víte, že tato barva je obvykle spojena s bezpečností a růstem v mnoha různých oblastech. Protože pentakly vypadají jako mince a často jsou takto znázorněny v tarotových sadách, často předpokládáme, že jsou vždy spojeny s financemi.

Přesto je vzpřímená trojka pentaklů méně o penězích a více o mistrovství. Představuje studium a učení a je povzbuzením, že jste na správné cestě. Jste kompetentní v tom, co děláte, a děláte pokroky.

Nicméně, stejně jako kameník a architekti nemohli postavit katedrálu sami, karta Tři pentakly může být také znamením pro spolupráci s ostatními.

Učí vás neignorovat talenty ostatních, kteří vás obklopují a spolupracovat s nimi k dosažení ještě lepších výsledků.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Pokud jste vytáhli tuto kartu ve výkladu tarotu, odměna a uznání jsou na obzoru. To však platí pouze tehdy, pokud jste ochotni vynaložit tvrdou práci .

Koneckonců, učeň předvedený v kartách nestojí na okraji a přihlíží. Soustředí se na daný úkol, stejně jako ostatní v katedrále.

Pokud se vám karta představila, nyní je čas skočit do nového projektu nebo finančního podniku. Může to být podnikatelský nápad, možná povýšení, návrat do školy nebo něco jiného, ​​co vás zajímá.

Jen mějte na paměti, že to není něco, co byste měli řešit o samotě. Spolupráce s ostatními bude očekávána i potřebná.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

Kolektivní duch Tří pentaklů z ní dělá vítanou kartu pro čtení o lásce a vztahu. Obecně představuje lásku a přijetí od lidí kolem vás. Pod vedením pentaklového tria budou vzkvétat přátelství, rodinné vazby a romantické vztahy.

Možná jste single a hledáte někoho zvláštního. Karta navrhuje vyhledat pomoc od ostatních, jako je důvěryhodný přítel nebo dokonce dohazovač. Jakmile budete mít svého druhu průvodce, pravděpodobně se objeví nový partner.

Ze stejného důvodu, pokud jste již ve vztahu, vyhlídky jsou dobré. Pokud se zaměříte na položení pevných základů důvěry, respektu a komunikace, váš svazek bude vzkvétat.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Pokud jde o zdraví a spiritualitu , tarotová karta vám říká, že všechna vaše tvrdá práce a odhodlání se začne vyplácet a výsledky budou brzy viditelné. Jen se nevzdávej!

Navíc, pokud potřebujete uzdravení nebo zlepšení, pokud jde o konkrétní problémy nebo celkovou pohodu, nyní je čas jednat. Ať už je to duchovní nebo fyzické, neměli byste to řešit sami.

Klíčová je spolupráce s jinou osobou (tj. lékařem, terapeutem, osobním trenérem nebo náboženským vůdcem). To umožní, aby esence spolupráce tohoto pentaklu vedla ke zvýšené motivaci a výsledkům.

TŘI PENTAKLY OBRÁCENÉ

V opačném případě představuje Trojka pentaklů nežádoucí účinky nedostatku soustředění a spolupráce. 

Lidé většinou považují slova, která představují tento zvrat, za nepříznivá. Ostatně fráze jako nedostatek spolupráce, žádná motivace, málo cílů, nepoučení se z chyb a malý růst nejsou zrovna pozitivní.

Ale neměli byste poselství Tří pentaklů považovat za útok. Místo toho to berte jako trochu vodítko, které vám ukáže, co vás může brzdit.

Potýkali jste se s nějakým konkrétním vztahem nebo přátelstvím? Máte problémy se spolupracovníky? Překvapivě teď může být čas na usmíření.

Místo toho, abyste se soustředili na to negativní, je velmi potřeba zdokonalovat se v přeskupování cílů, posilování vztahů a práce na komunikaci. Není to však mimo váš dosah.

Prvním krokem je sednout si a provést osobní inventuru každé oblasti vašeho života, kde je potřeba více spolupráce a motivace. Tím se můžete zbavit obráceného varování karty.

Pokud jste ochotni se zavázat, máte na dosah mnoho příležitostí k růstu, příležitostí a uznání.

ANO NEBO NE

Trojka pentaklů ve čtení ano nebo ne je kartou ‚ano‘, zejména pokud jde o kariéru a vzdělání.

Přemýšleli jste o tom, že byste se šli do školy vyučit řemeslu? Hledáte mentora, který vám pomůže přejít na další úroveň? Zvažujete jinou profesní dráhu? Pokud ano, teď je čas.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Karta je o týmové práci, soustředěném úsilí a růstu a učení. V závislosti na okolních kartách to může být v oblasti lásky, práce nebo cestování.

TŘI PENTAKLY A MÍRNOST

Karta je o tom, jak dokončit práci. Přišel den, kdy musíte spojit síly s někým jiným pro větší dobro. Je nějaký velký projekt, který jste doufali, že ho zrealizujete, ale nedaří se vám ho dokončit? Je nějaký cíl, o kterém jste vždy snili, ale nejste si jisti, kde začít?

Mírnost navrhuje najít rovnováhu s někým jiným, kdo se může stát vaším „partnerem ve zločinu“.

TŘI PENTAKLY A MILENCI

Hledáte nový románek? Pokud ano, nemusíte hledat příliš daleko. Když se spojí s Milenci, Tři pentakly naznačují, že váš partner je na vašem pracovišti. Ačkoli se většina lidí mračí, když mísí lásku s prací, nemusí to být tak špatný nápad.

TŘI PENTAKLY A SVĚT

Jste připravení k cestování? Když se Svět  a Trojka pentaklů spojí je třeba abyste počítali s prací v zámoří. Existují ve vašem oboru nebo možná jiné příležitosti, které by vám umožnily zazářit na novém místě? Pokud ano, možná je čas na krok víry.

TŘI PENTAKLY A TŘI HOLE

Pokud nepřemýšlíte do budoucna, na co čekáte? Když tyto trojky padnou ve stejném výkladu, mají jasný vzkaz: přestaňte myslet na minulost a připravte se na to, co teprve přijde.

TŘI PENTAKLY A OSMIČKA MEČŮ

Potřebujete dodat inspiraci? Trojka pentaklů a Osmička mečů naznačují, že vaše sebevědomí klesá. Možná vám chybí směr nebo se na práci prostě necítíte. Vzhledem k tomu, že Tři pentakly jsou kartou spolupráce, vyhledejte mentora, který vám pomůže překonat toto těžké období.