Dvě hole

Dvě hole

Dvě cesty se dělily, já šel tou,
kde jich šlo méně přede mnou –
a pak bylo všechno jiné...

Robert Frost

Karta Eso holí znamenalo nový začátek a tarotová karta Dvě hole ukazuje, co se stane, když na vás čeká nové dobrodružství.

Je to karta osobní svobody a volby, představuje dvě cesty a vás, s možností volby.

Jste nespokojeni a jste připraveni najít novou cestu? Kterou z cest si zvolíte? Opravdu bude tráva na druhé straně zelenější?

Je třeba učinit vážná rozhodnutí, ale naštěstí vám karta naznačuje, že jste dobře vybaveni na to, abyste zvládli náročné výzvy.

VzpřímenýRozhodnutí, cestování, objevování, partnerství, osobní síla
ObrácenéMálo možností, neklid, strach z neznámého, náhlá změna
Ano nebo neMožná
Numerologie2
Živeloheň
PlanetaMars
Znamení zvěrokruhuBeran

Je to karta „zůstanu nebo půjdu?“. Hovoří o mnoha možnostech a o tom, co by mohlo být, spíše než o tom, co bylo nebo co přijde.

Dvě hole ve výkladu znamenají, že máte svět skutečně ve svých rukou.

Nyní musíte vymyslet, co s tím.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Pokud jde o peníze a pokrok v práci nebo v podnikání, Dvě hole vás vybízejí, abyste pečlivě prozkoumali situaci a poté vytvořili plán úspěchu.

Existuje velmi vysoká možnost, že se chystáte zahájit cestu, která povede k finančnímu úspěchu, ale nestane se to samo.

Najděte si mentora nebo kolegu, se kterým budete spolupracovat ve svém podniku. Cestujte, pokud máte možnost. Hledejte také jedinečné způsoby, jak vydělat peníze, které se liší od všeho, co jste si v minulosti představovali.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ 

Tato karta Malé arkány často představuje vztahy, které začínají na dlouhé vzdálenosti. Nebojte se riskovat. Pokud existuje někdo, koho máte na očích už delší dobu, nečekejte. Zvažte první krok.

Dvě hole přinášejí také pocit novosti v milostném kontextu, zvláště pokud jste již zadaní, a často to bude naznačovat nový vítr ve vztahu, který bude navazovat na dřívější fáze.

Prožíváte těžké chvíle se svým partnerem, nudí vás váš vztah nebo jste potkali někoho, o kom si myslíte, že se k Vám hodí lépe? Pokud ano, buďte opatrní.

Platí zde staré přísloví: „tráva není vždy zelenější“. Místo toho, abyste věci rychle ukončili, skočili do nového vztahu nebo začali románek, věnujte nějaký čas práci na partnerství, které již máte.

Komunikujte, choďte na rande, a snažte se znovu zažehnout ve vztahu jiskru, než přijmete drastická opatření.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Pokud jste při výkladu o zdraví nebo spiritualitě vytáhli tuto kartu, můžete se cítit nevyváženě. Ať už je to nemoc, deprese nebo nějaký jiný problém, který vás trápí, nyní je čas se zorientovat. Rovnováha je nutná a nyní je čas na ni zapracovat.

DVĚ HOLE OBRÁCENÉ

Když je život ohromující, nastartuje se náš přirozený instinkt „bojuj nebo uteč“. V opačném případě karta představuje to, co se stane, když podlehneme omezujícím přesvědčením.

Přestože máte před sebou příležitost, strach z něčeho vás brzdí. Musíte začít tím, že zjistíte, z čeho máte strach.

Bojíš se začít sám? Způsobilo nějaké trauma nebo tragédie, že jsi ztratil smysl pro dobrodružství? Je něco, co vám brání žít svůj život tak odvážně, jak byste chtěli? Dvě hole vás žádají, abyste překonali tyto nejistoty jednu po druhé, abyste mohli vstoupit do svého pocitu osobní moci.

ANO NEBO NE 

Spíše možná než ne. Karta naznačuje riskovat, ale stejně jako v životě nelze výsledek určit.

To neznamená, že byste se měli držet zpátky. Místo toho zvažte všechny možnosti a udělejte volbu, kterou navrhuje vaše vyšší vědomí. Pokud jste propojeni se svým autentickým já, budete vědět, co dělat dál.

DVĚ HOLE A ASTROLOGIE

Dvojka holí je spojena se znamením zvěrokruhu Beran. Znamení iniciativy, ambicí, síly a sebevědomí. Beranovi vládne Mars, válečník planet. Mars je ohnivý, mužný a může přinést dramatické průlomy a revoluční změny. Struktury minulosti jsou roztrhány, aby došlo k postupné změně.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Volby, rozhodnutí a cestování, to vše ztělesňuje Dvojka holí. Při spárování s jinými tarotovými kartami se však tento význam může mírně změnit. 

DVĚ HOLE A SMRT 

Karta Smrt a Dvojka holí jsou podobné, protože obě představují změnu. Když se ti dva spojí, výsledkem mohou být dramatické posuny, které se vymykají kontrole.

V těchto případech opravdu nezáleží na tom, co se stane, ale na vaší reakci. Takže buďte silní a i když přijdou horší časy, hlavu vzhůru.

Nakonec budete ještě více hrdí na své úspěchy poté, co jste vydrželi tolik obtíží.

To neznamená, že byste se měli držet zpátky. Místo toho zvažte všechny možnosti a udělejte volbu, kterou navrhuje vaše vyšší vědomí. Pokud jste propojeni se svým autentickým já, budete vědět, co dělat dál.

DVOJKA HOLÍ A VELEKNĚŽKA NEBO VISELEC

Velekněžka je karta číslo 2 Velké arkány a Viselec číslo 12. Kvůli těmto dvěma spojením existuje silné spojení mezi Dvojkou holí a těmito dalšími „dvěma“ kartami.

Když je jeden z nich spárován, bude nebo by měla následovat „pauza“ nebo „čekací doba“. Stejně jako kombo spojení se Smrtí může předpovídat situaci, kdy je míč na straně někoho jiného a vám nezbývá nic jiného, ​​než na něj počkat. 

DVOJKA HOLÍ A DVA PENTAKLY A/NEBO CÍSAŘ

Když se Dvě hole a Dva pentakly spojí, předpovídá se silné obchodní partnerství. Více než to, toto spojení jistě přinese finanční zisk.

Pokud je do toho zapojen Císař, finanční dobrodinec může být připraven financovat nový podnik. 

DVĚ HOLE A MÍRNOST 

Mírnost je další karta Velké Arkány, která se často objevuje u Dvojky holí. Společně předpovídají spolupráci a úspěšný nápad nebo obchodní podnik. Bez ohledu na to, jakým směrem se vydáte, bude zde jistě rovnováha.

DVĚ HOLE A ŠESTKA MEČŮ

Přemýšlíte o přestěhování do nového? Nebo máte pochybnosti o vašem vztahu? Když se objeví Dvojka holí spolu se Šestkou mečů, karty vám říkají, že je čas jít dál.

Tato kombinace vás ujišťuje, že změna je potřebná a zlepší vaši situaci k lepšímu.

DVĚ HOLE A VĚŽ

Dvojka holí v kombinaci s Věží je znamením, že si přejete něco, co je pro vás špatné. Destruktivní povahu Věže v kombinaci s rozhodováním Dvojky holí nelze brát na lehkou váhu. Buďte opatrní a držte se stranou!