Princezna pohárů

Princezna pohárů

Princezna pohárů ve výkladu tarotu představuje naše vnitřní dítě, svého druhu Petra Pana. Protože všechny stránky jsou posly, představuje tato karta vaše podvědomí, které se s vámi snaží komunikovat.

Mnohokrát je tato karta připojena k pocitům a zkušenostem, které jsme měli jako dítě, a jak nás to nyní ovlivňuje.

Máte pocit, že se snažíte být kreativní, dělat rozhodnutí nebo najít své „štěstí“? Možná budete muset čerpat inspiraci z malé dívky nebo chlapce, kterým jste bývali.

VzpřímenýIdealismus, mladistvost, dobré zprávy
ObrácenéNezralost, zlomené sny, závist
Ano nebo neAno
ŽivelVoda
PlanetaMěsíc
Znamení zvěrokruhuRak

Princezna pohárů je posel a přináší dobré zprávy o emocionálních aspektech vašeho života. Některé běžné zprávy, které vyplývají z této karty, jsou možné romantické návrhy, nové vztahy, pozvání nebo dobré finance.

Karta také představuje vaše vnitřní dítě, potřebu hrát si, snít, trochu se bavit. Takže neberte věci příliš vážně, když se objeví tato karta.

Přemýšlejte jako dítě, popusťte uzdu své fantazii a kreativitě a buďte otevření novým nápadům, protože vás čekají nové projekty a příležitosti.

Karta vás vybízí, abyste tyto příležitosti přijali, přestože jde o něco, co byste možná nečekali. Pokud tak učiníte, povede to k novým dobrodružstvím a otevře mnoho dveří.

Na druhou stranu může Karta upozornit na naše vnitřní dětská zranění, která je potřeba vyřešit. Vzpomeňte si na několik klíčových zážitků z dětství: byly věci, které vám v dětství způsobovaly bolest? Vyvolání těchto bolestivých vzpomínek vám může pomoci začít chápat jejich dopad.

Po otevření dveří ke spojení se svým vnitřním dítětem se snažte naslouchat svým pocitům a řešit své potřeby. Cvičení dýchání a všímavosti, psaní dopisu svému mladšímu já a terapie traumatem, to jsou jen některé z metod, které mohou pomoci k uzdravení a vytvoření nového vztahu s vaším vnitřním dítětem.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

V kariérním výkladu je dobrým znamením. Uvažovali jste o změně kariéry? Pokud ano, tato karta nám říká, že nyní je na to skvělý čas.

V budoucnosti vás čekají dobré zprávy, možná v podobě přijaté žádosti nebo nového zaměstnání.

Pokud máte neshody se spolupracovníky, ale chcete si udržet svou současnou práci, budete muset udělat pozitivní kroky vpřed. Když si popovídáte se svými spolupracovníky, abyste pročistili vzduch, pomůže to.

Nakonec se musíte zaměřit na to, co vás udělá nejšťastnějšími. Žádná výplata nestojí za vaše duševní utrpení.

Ve financích předpovídá  dobré finanční zprávy. I když kolem tohoto výkladu panuje nádech úspěchu, nevrhejte se do ničeho, aniž byste si to nejprve prozkoumali.

Tato karta varuje před tím, abyste se při obchodní dohodě spoléhali pouze na svou naivitu. Nejprve si zjistěte všechna fakta a pak se rozhodněte. To vám poskytne mnohem lepší výsledek.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

Princezna pohárů nabízí vzrušující zprávu. Milostné návrhy, těhotenství, zásnuby, svatby nebo porody jsou ve vaší budoucnosti.

Ať už jste připraveni učinit tyto kroky nyní, nebo již brzy, můžete ve svém vztahu pevně stát. Karta nám říká, že jste na správné cestě a že se svým současným partnerem prožijete šťastný a naplněný život.

Pokud jste nezadaní, má Princezna pohárů dvě významné interpretace. První je, že o vás získává zájem romantický partner. Pokud doufáte, že tuto osobu přilákáte, zůstaňte věrní sami sobě.

Navíc, pokud jste do někoho tajně zamilovaní, musíte se ozvat! Princezna vám říká, že můžete mít to, po čem toužíte, ale musíte být aktivní.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Pokud jde o zdraví , je Princezna pohárů nositelem dobrých zpráv. Možná se výsledek testu obrátí ve váš prospěch. Potýkali se vaši lékaři s vaší diagnózou? Brzy budete mít odpověď a budete moci podniknout kroky k tomu, abyste se díky tomu cítili lépe.

PRINCEZNA POHÁRŮ OBRÁCENÁ

Princezna pohárů v obrácené poloze není tím nejlepším znamením, protože může představovat mizerné zprávy, smutek, zlomené srdce nebo žárlivost.

Dalším výkladem je pocit ukradené nevinnosti, zlomené sny nebo emocionální zranění. Možná jste projevili city k někomu, kdo je neopětuje, nebo vás rodiče v dospívání nepodporovali. 

I když si tyto události vybírají emocionální daň, je na vás, jak dlouho dovolíte, aby vás to ovlivnilo.

Pokud se s těmito emocemi potýkáte, možná budete přemýšlet o konzultaci s terapeutem. Pracovat se svými pocity spíše než je blokovat je ta nejlepší cesta, kterou se můžete vydat.

ANO NEBO NE 

Karta ztělesňuje dobré zprávy, pocit mládí a svobodu. Když se tato karta objeví ve výkladu tarotu, je to pozitivní znamení, které znamená triumf a pocit svobody. Ze všech těchto důvodů je odpověď na vaši otázku ano nebo ne, ano.

PRINCEZNA POHÁRŮ A ASTROLOGIE

Princezna pohárů souvisí se znamením zvěrokruhu Rak. Toto znamení je o hledání pohodlí, bezpečí domova a rodiny. Raku vládne Měsíc. Měsíc vládne nad emocemi, nevědomím a psychickými silami.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Princezna pohárů je posel novinek. Může to být nový milostný zájem, romantický návrh nebo kariérní příležitost. Podívejte se na ostatní karty, abyste zjistili, jaké novinky přináší.

PRINCEZNA POHÁRŮ A BLÁZEN

Až se Princezna pohárů a Blázen objeví společně, připravte se na novou romantiku. Tento nový milostný vztah pro vás může být překvapením, ale vztah bude dobrý pro vaši duši.

Snažte se nesoudit tohoto člověka na základě zkušeností a nechte se milovat a být milován; Zasloužíte si ve svém životě někoho, komu na vás záleží. 

PRINCEZNA POHÁRŮ A SMRT

Tato kombinace karet  slibuje dobré věci. Pokud jste hledali nové příležitosti ve své kariéře, věci se brzy vyvinou.

Bez ohledu na to, jak se můžete cítit sklíčení, musíte stále jít kupředu. Možná jste v minulosti utrpěli ztráty a odmítnutí na každém kroku, ale vaše vytrvalost se brzy vyplatí.

Zaměřte veškerou svou pozornost na hledání těchto příležitostí a jednou provždy najdete úspěch.

PRINCEZNA POHÁRŮ A TROJICE MEČŮ

Toto duo přináší zprávu o vztahu ve vašem životě. Máte ve svém životě někoho, s kým váš vztah v poslední době skomírá? Princezna pohárů a tři meče naznačují, že tento vztah bude brzy vyléčen.

Komunikace je velkou součástí řešení jakéhokoli napjatého vztahu, takže se ujistěte, že spolu mluvíte, pokud doufáte, že své problémy vyřešíte.