Král mečů

Král mečů

Král mečů je silná mužská postava. Je si jistý sám sebou a bezhlavě si věří. Je morálně silný a nedělá kompromisy pro svůj prospěch.

Král mečů je přátelská postava, ale jeho cílem není emocionálně podporovat. Je to vůdce, který vládne čestně a pevně stojí ve svém přesvědčení.

Když se ve čtení objeví Král mečů, obvykle to znamená někoho jiného ve vašem životě. Karta obvykle představuje silnou, autoritativní mužskou postavu, která má dobré úmysly.

Tato osoba může být autoritou, jako je policista, soudce nebo voják. Je to skvělý člověk, se kterým se dá mluvit, a je zuřivě loajální k těm, které miluje a na kterých mu záleží. Tato karta možná také znamená, že tato osoba je klíč který odemyká váš plný potenciál.

Vzpřímeně: bystrý muž, autorita, vůdce, logický, otcovský
Obráceně: iracionální, zneužití moci, nedostatek morálky, nepřítomný otec 

Tarotová karta Král mečů zobrazuje krále sedícího na svém trůnu s dvousečným mečem stojícím vzpřímeně v ruce. Jeho výraz je klidný a vážný, odráží jeho klidné vystupování a jeho vlastnosti logiky, silné morálky a férovosti.

Sebevědomě se tlačí vpřed. Pomáhá vám silný muž ve vašem životě posunout vás vpřed? Nyní je čas nechat se vést touto osobou a úspěch bude váš.

Král mečů ve vzpřímené poloze odráží strukturu, rutinu a vyrovnanost. Přítomnost této karty ve výkladu naznačuje, že budete potřebovat pomoc silného a čestného muže, abyste se dostali na cestu, kterou máte jít. Tato osoba vás pravděpodobně povede.

Může to také znamenat, že musíte věnovat více pozornosti logice a přestat se nechat vést svým srdcem. Král ztělesňuje kritické myšlení a rozhodování založené spíše na faktech než na pocitech.

Pokud jste se dostali na křižovatku, ujistěte se, že jste si před rozhodnutím důkladně promysleli každou možnost.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Král mečů může naznačovat silný mužský vliv na vašem pracovišti , který vás vede. I když se může zdát, že je přísný, zraňuje vaše city nebo vás ponižuje, hledejte hlubší účel.

Bude vás držet na vysokých standardech a bude vás vyzývat, ale cílem je nakonec vás pozvednout. Pokud tomuto člověku důvěřujete a dovolíte mu, aby vás vedl, budete mít úspěch ve všech svých profesionálních snahách.

Vaše finance se díky tomuto spojení výrazně zlepší. Nebojte se udělat krok víry a vyhledejte mentora nebo investora, pokud ho potřebujete. Nesmíte dovolit, aby vaše pýcha překážela v překročení vyššího povolání.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ

Král mečů v milostném a vztahovém výkladu může ztělesňovat partnera s vlastnostmi krále. Tato osoba vládne silou a sebevědomím. Vede s odvahou a moudrostí.

Tato osoba se může zdát panovačná nebo ovládající, ale pochopte, že vám má pomoci stát se lepším člověkem. Tato postava na vás bude také přísná, ale jejím cílem je abyste se posunuli k vyšším úspěchům v životě.

Vy dva můžete mít stálý a stabilní vztah, ale pouze pokud se naučíte přijímat jeden druhého takového, jaký je.

Pokud jste single, Král má dva hlavní významy. Pokud začínáte vztah s někým novým, může to naznačovat, že jeho osobnost bude ztělesňovat postoj krále.

Mohlo by to také znamenat abyste se drželi partnera, který je silný a intelektuálně se vám vyrovná. Dávejte si pozor na muže/ženy, kteří, jak se zdá, nemají žádný morální kompas nebo cíle, protože tento typ lidí vás jistě svede z cesty, na kterou se máte vydat.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Ve snaze o zdraví znamená Král mečů použití vaší síly ke zlepšení vaší vitality. Nyní je skvělý čas na to, abyste vyšli ven a získali členství v posilovně nebo začali s novou dietou.

Pokud zůstanete v kurzu a budete důvěřovat svým instinktům, určitě najdete úspěch ve všem, co děláte. Totéž platí o duchovnosti. Udělejte si seznam svých nejosobnějších cílů sebezdokonalování. Nyní přijměte logickou mysl krále mečů a zaútočte na ně jednoho po druhém.

KRÁL MEČŮ OBRÁCENÝ  

Král mečů obrácený znamená muže, který způsobí zmatek ve vašem životě. Tato osoba bude nedbalá a bude vám a vašemu životu ubližovat. Nechá se ovládat svými emocemi a dovolí si být impulzivní, a tím bude chybovat.

Tato osoba pouze přidá stres a zoufalství do vašeho života, pokud se rozhodnete pohnout se svým vztahem vpřed. Tato karta slouží jako varování v tomto výkladu a připomíná vám, abyste se drželi osoby, která vás podpoří a povede k vyššímu smyslu.

ANO NEBO NE 

Král mečů je karta, která vás vybízí, abyste zvážili všechny aspekty své situace, než se vydáte vpřed. Z tohoto důvodu karta neříká žádné konkrétní ano nebo ne , ale místo toho možná. Král vám dává rady, abyste vyhodnotili všechny strany situace, abyste zjistili, jaká je odpověď na vaši otázku.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Král mečů je silná mužská postava. Také v kombinaci s jinými kartami využívá své autoritativní schopnosti k vládnutí. 

KRÁL MEČŮ A VELEKNĚŽKA

Tato kombinace znamená nezlomnou sílu přírody. Velekněžka přijímá slova a postoje krále mečů a posiluje je, aby byly silnější a mocnější, než byli předtím.

Musíte být opatrní v činech, které děláte, protože vliv velekněžky na krále mečů zesiluje dobré i zlé úmysly.

KRÁL MEČŮ A KRÁLOVNA MEČŮ

Tato kombinace karet znamená, že slova krále ponesou konfrontační a rozzlobený podtext.

Pokud při výkladu uvidíte tuto kombinaci , uvědomte si, že je možné, že silný muž ve vašem životě vůči vám chová pocity hněvu.

Možná je čas na konverzaci, abyste vyřešili všechny problémy, které tuto reakci způsobují.

KRÁL MEČŮ A JAKÁKOLI KARTA PENTAKLŮ

Když se objeví Král mečů spolu s jakoukoli kartou pentaklů, znamená to, že máte na obzoru finanční problémy. Připomíná vám, abyste přemýšleli kriticky a důvěřovali faktům, abyste se dostali přes finanční krizi.

Pokud uvažujete o návštěvě finančního poradce, který vám pomůže v této oblasti vašeho života, Král slouží jako připomínka, abyste si dělali podrobné poznámky.

Pokud budete pilní a zůstanete informovaní, budete osvobození od problémů, se kterými se potýkáte. 

KRÁL MEČŮ A JAKÁKOLI KARTA HOLÍ

Tento výklad předpovídá úspěch v kreativním úsilí. Projekt, na kterém nyní pracujete, bude mít jistě dobré recenze a přinese mnoho úspěchů do vaší budoucnosti.

Král vám připomíná, abyste si zachovali vyrovnanou hlavu, a budete mít vše, co hledáte. Můžete dosáhnout čehokoli, co si přejete. Potřebujete jen správné lidi kolem sebe a správné myšlení.

CO ZNAMENÁ KRÁL MEČŮ?

Král mečů představuje strukturu, rutinu a vyrovnanost. Tato karta naznačuje, že potřebujete pomoc silného a čestného muže, abyste se dostali na cestu, kterou máte jít.

JAKÉ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU JE KRÁLEM MEČŮ

Král mečů je první kartou ve skupině elementů vzduchu. Je spojený se znamením Blíženců

CO ZNAMENÁ KRÁL MEČŮ V MILOSTNÉM VÝKLADU?

Král zosobňuje partnera s vlastnostmi krále. Tato osoba je silná a sebevědomá ve svých cestách a vede s odvahou a moudrostí.

JAKÉ ČÍSLO JE KRÁL MEČŮ?

Král mečů se vztahuje k číslu 14 a označuje „nové začátky“ (1) a „připravený postavit nové základy“ (4). 1+4 dohromady tvoří 5, což znamená nezávislost myšlení a vedení.

ANO NEBO NE

Král nepředstavuje jednoznačné ano nebo ne. Místo toho vás tato karta vybízí, abyste zvážili všechny aspekty své situace, než se pohnete vpřed.

To je vše, co znamená král mečů! Pokud se ve vašem výkladu objevila tato karta, připravte se na silného a čestného muže, který vás povede na cestě, po které máte jít. Důvěřujte tomuto člověku a dovolte mu, aby vás vedl, protože jeho cílem je nakonec vás pozvednout.