Tarotová karta Slunce

Tarotová karta Slunce

Tarotová karta Slunce zosobňuje pozitivitu a úspěch. Vidíte-li tuto kartu, oslníte další lidi přitahované těmito vlastnostmi ve vás. Rozzáříte každou místnost, do které vejdete, budete se cítit radostně a posíleni.

Pokud máte v životě nějaké problémy, sluneční tarotová karta slibuje vyřešení těchto problémů a slunečnou oblohu před námi. Slunce v tarotu také znamená pravdu, takže si určitě posvítí na jakoukoli lež nebo podvod ve vašem životě.

Uvažujete o novém podnikání nebo o rozšíření rodiny? Když vidíte tuto kartu ve výkladu, říká vám, že je skvělý čas posunout se vpřed! 

VzpřímenáŠtěstí, plodnost, úspěch, optimismus, pravda
ObrácenáSmutek, prokrastinace, pesimismus, lži, selhání
Ano nebo neAno

Tarotová karta Slunce ve vzpřímené poloze ukazuje pozitivitu a naplnění ve vašem životě. Pokud jste procházeli těžkým obdobím věci se rychle zlepší.

Slunce nám připomíná, abychom se podívali na světlou stránku věci a připomněli si, že těžké časy netrvají věčně. I když čelíme potížím, můžeme se rozhodnout „udělat limonádu z citronů“ a přijmout životní lekce za to, čím jsou: učebními pomůckami.

S těmito lekcemi budou boje a smutek brzy minulostí a vy se přesunete do jasnějších a lepších dnů. Můžete si být jisti, že jsou pro vás připraveny dobré věci, pokud je tato karta v popředí.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY 

Pokud jde o finance a kariéru , Slunce v tarotu předpovídá úspěch a dosažení cílů. Nyní je čas přijmout svá přání a pracovat na jejich uskutečnění. 

Tarotová karta Slunce vás ujišťuje, že to nejlepší teprve přijde. Pokud uvažujete o zahájení nové kariéry, nyní je skvělý čas to udělat.

Zaměřte veškerou svou energii optimisticky a zůstaňte odhodlaní udělat to, co potřebujete, abyste získali novou práci, roli nebo aby byla investice zisková.

Ujistěte se, že i ti, které máte kolem sebe, jsou pozitivní. Pokud zůstanete v kurzu a využijete svou motivaci k tomu, aby vás poháněla vpřed, úspěch bude jistě váš.

V některých finančních údajích Slunce představuje někoho jiného ve vašem životě. Pokud jste hledali způsob, jak se dostat na další úroveň, vyřešit dluhy nebo zlepšit celkovou finanční situaci, nesmíte na to jít sami.

Brzy získáte podporu, kterou potřebujete, abyste se posunuli ve svých ambicích kupředu. Tato osoba je připravena vnést do vašeho života štěstí a pozitivitu a pomoci vám dosáhnout všech vašich cílů.

Brzy budete žít v harmonii a míru, pokud tuto osobu přijmete a umožníte jí, aby vám pomohla rozpoznat váš plný potenciál. 

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ 

Pokud jste ve vztahu, tarotová karta Slunce označuje vášeň a radost ve vašem životě. Toto je čas, abyste si libovali v lásce , kterou vy a váš partner sdílíte. Pokud jste byli zadaní po dlouhou dobu, je snadné zapomenout na to, co vás svedlo dohromady.

Karta říká, že je čas oživit vášeň ve vašem vztahu. Díky tomu bude chemie mezi vámi a vaším partnerem silnější než kdykoli předtím.  

Slunce také předpovídá oslavu jako jsou zásnuby nebo svatba. Pokud jste přemýšleli o tom, jak posunout svůj vztah na další úroveň, nyní je ten správný čas to udělat!  

Pokud jste single, žádný strach. Slunce v tarotu vás vyzývá, abyste našli štěstí a pohodlí právě v životě single. Mnohokrát máme pocit, že můžeme být šťastní, pouze pokud…

Pokud potkáme někoho úžasného, ​​pokud dostaneme plat, pokud si koupíme nové auto, a seznam by mohl pokračovat dál a dál. To prostě není pravda. Slunce zajišťuje osobní růst.

Přijměte to kde v tomto okamžiku nyní jste, a zaměřte se na zlepšení sebe sama.

To vám pomůže postoupit na další úroveň, s partnerem nebo bez něj.

Dalším, obecnějším významem tarotové karty Slunce je, že máte hřejivou a radostnou auru, která přitahuje lidi kolem vás. Váš duch jasně září, a pro lidi je těžké se vám vyhýbat.

Vaše veselost je tak nakažlivá, že když vás někdo uvidí, stane se také sebevědomým. Protože opravdu děláte dobré věci, lidé kolem vás jsou povznesení a motivování být stejnými. Ve skutečnosti lze skutečně šířit lásku a pozitivitu, když ji sami máte.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY 

Slunce zosobňuje vitalitu a zdraví ve všech oblastech vašeho života. Pokud teď nejste, brzy pocítíte novou sílu a znovu nabití energií. Kromě toho je pro vás jistě na obzoru dlouhodobé zlepšení zdraví. Pokud bojujete s nemocí, za chvíli se ocitnete opět v normálu.

Z duchovního hlediska je důležité mít na paměti, že myšlenky utvářejí naše jednání a přesvědčení. Soustředění se pouze na to, co chcete, tyto věci přitáhne do vašeho života.

ANO NEBO NE 

Slunce ztělesňuje bohatství, štěstí a úspěch ve vašem životě. Znamená to triumf a produktivitu ve všem, co děláte. Z těchto důvodů je odpověď na vaše otázky, když vidíte Slunce ve výkladu ano nebo ne , nepochybné ANO .

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET 

Slunce nám připomíná, abychom se podívali na světlou stránku věci a připomněli si, že těžké časy netrvají věčně. V kombinaci s jinými tarotovými kartami má slunce pozitivní vliv a rozzáří svůj protějšek. Vnese to do věci optimismus, vitalitu a jasnost.

SLUNCE A CÍSAŘOVNA

Slunce a císařovna společně znamenají těhotenství. Pro ty, kteří zažili neplodnost, tato kombinace karet přináší vysvobození z této situace. Vitalita a potěšení, které tato tarotová karta slibuje, jistě znamenají také plodné a zdravé těhotenství. 

SLUNCE A ĎÁBEL

Připravte se jít za svými sny. Tato kombinace ztělesňuje ambice a vaši schopnost dosáhnout všech aspirací, které jste si stanovili.

Pokud dokážete využít pozitivitu, kterou vás Slunce naplňuje, ambice, které ve vás Ďábel vyvolává, tak vás to katapultuje vpřed, abyste se dostali přesně tam, kde chcete být. Nyní je skvělý čas abyste se soustředili se na touhy, které máte, a s nadšením je následovali.

SLUNCE A VZKŘÍŠENÍ

Když se ve čtení objeví vedle sebe Slunce a Vzkříšení, je to potvrzení vaší kariéry. Předpoklad této kombinace potvrzuje, že vaším posláním je vaše povolání.

Cokoli nyní děláte, je to, co jste měli udělat. Vězte, že v práci uspějete a budete mít radostný život.

SLUNCE A VŮZ

Vůz představuje směr, odhodlání a úspěch. V kombinaci se Sluncem to znamená, že triumf je blízko. Může to být ve formě nových klientů, zvýšení platu nebo nového partnerství, ve které jste doufali.

Tato kombinace vás vybízí k tomu, abyste riskovali a prozkoumali svou odvážnější stránku. Výsledky tohoto rizikového chování vás nezklamou!

SLUNCE A MĚSÍC

Může to znamenat, že dovolujete své představivosti a emocím, aby převzaly kontrolu nad svým životem. To může být spojené s  úzkostmi, strachy nebo sebeklamem.

Měsíc jako takový lze vnímat jako protějšek Slunce, které představuje úspěch, optimismus, pravdu. Když se tyto karty objeví ve vašem výkladu společně, pravděpodobně je ve vašem životě nějaká dualita.