Eso pohárů

Eso pohárů

Doufáte v nový začátek v oblasti citů? Eso pohárů je pozitivní znamení, které předpovídá štěstí a radost v každé oblasti života, včetně lásky.

Barva pohárů se zabývá emocemi a jako všechna esa i pohárové eso přináší nový začátek, který nechává minulost za sebou a vylepšuje to, co je nové.

Když se tato karta objeví, znamená to, že jste předurčeni k nalezení emocionálně naplňujících vztahů. Přichází k vám spousta dobrých věcí – váš pohár opravdu přeteče!

Vzpřímenýštěstí, naplnění, nové začátky
Obrácenémuka, konec vztahu, špatné zprávy 
Číslo1
ŽivelVoda
PlanetaRtuť
Znamení zvěrokruhuRak, Štír, Ryby

Tarotová karta zobrazuje ruku vycházející z mraků a držící pohár, jako by nabízela nápoj.

Pohár zobrazený na tomto esu se liší od ostatních pohárů, protože přetéká perlivou vodou, která symbolizuje štěstí a radost, která naplňuje váš život.

Eso pohárů představuje pocit svobody a štěstí ve všem, co vás obklopuje. Pokud to ještě necítíte, žádný strach.

Brzy zažijete ve svém životě slunečné období plné energie a pozitivních emocí.

Tato karta je velkým ukazatelem navazování nových vztahů, ať už na romantické nebo na platonické úrovni.

Pokud jste zvažovali, že vyrazíte více ven mezi lidi, teď je ten správný čas to udělat! Vaše pozitivní energie přitáhne nová přátelství a vztahy, které přinesou úspěch ve vaší kariéře, penězích, lásce a celkovém zdraví.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY 

V tomto smyslu karta signalizuje, že narazíte na novou práci, která vám má hodně co nabídnout.

Pokud jste nezaměstnaní, další pohovor, na který půjdete, by mohla být práce pro vás. Když začnete tuto novou kariéru, pravděpodobně si vytvoříte smysluplné a produktivní vztahy se spolupracovníky a vedením.

V této nové práci budete produktivní a efektivní a v důsledku toho se budete cítit radostně a na vrcholu světa. V této nové pozici, kterou zastáváte jste předurčeni k velikosti!

Ve financích znamená pozitivní krok. Potkali jste v poslední době někoho, kdo vám nabídl příležitost k investici?

Pokud vše pečlivě uvážíte a porozumíte podmínkám této smlouvy, budete úspěšní. Věřte si a komunikujte s touto osobou. Vytváříte trvalé obchodní partnerství, které vám jistě přinese mnoho budoucích finančních úspěchů. 

Eso pohárů v milostném kontextu symbolizuje nové začátky. Pokud jste již ve vztahu, vaše partnerství brzy posílí. Možná jste vy a váš partner v poslední době zapomněli na to, co vás spojuje. Eso nám říká, že budete schopni efektivně komunikovat. Potřebujete jen nový pohled. Místo toho, abyste viděli všechny nedostatky svého partnera, zkuste se na vztah dívat z pozice vděčnosti.

Co dělá on nebo ona, aby vám zlepšil život? Když se zaměříte na dobro, oba v sobě najdete nové porozumění a začnete znovu s čistým štítem.

Pokud jste single, vytažení esa pohárů v milostném kontextu naznačuje, že brzy potkáte osobu, se kterou máte být. A buďte sebevědomí! Osoba, kterou přitahujete, to na vás uvidí a bude s vámi chtít v důsledku toho navázat románek. Eso slibuje, že tato láska přinese vše, co jste u partnera hledali.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

V této oblasti předpovídá jednu ze dvou věcí – těhotenství nebo vysvobození z nemoci. Pokud se potýkáte s plodností, vaše situace se brzy zlepší.

Totéž platí pro jakékoli jiné fyzické nebo emocionální potíže. Bojovali jste dost dlouho a nyní je čas, abyste se znovu cítili energičtí a čilí. To vám přinese velkou úlevu. 

ESO POHÁRŮ OBRÁCENÉ

Obrácené Eso pohárů už není takovou výhrou. Symbolizuje problémy ve vztazích, rozchody, rozvody a turbulence. Obrácené eso je také majákem pro špatné zprávy a neočekávané negativní okolnosti.

I když můžete ztratit vztah, o kterém jste si mysleli, že bude trvat navždy, není to konec. Můžete posbírat to co zbylo a poučit se z chyb, které vás vedly k tomuto výsledku.

Pokud jste ochotni to všechno přijmout, budete to z dlouhodobého hlediska to nejlepší, co můžete udělat.

Pozitivní je, že obrácené eso pohárů může být znamením, že je čas na trochu sebelásky. Nemůžete nalévat z prázdného poháru a musíte být sami naplněni, abyste mohli rozdávat svou lásku.

Postarejte se proto nejprve o sebe a nemějte z toho špatný pocit. Pokuste se být více naladěni na sebe tím, že budete naslouchat své intuici.

Dejte si veškerý čas, který potřebujete, a vyjděte ze své ulity, jakmile se budete znovu cítit nabití a plní lásky.

ANO NEBO NE 

Eso pohárů označuje nové začátky, štěstí, triumf a radost. Cítíte se plní života a přitahujete nové vztahy zleva i zprava. Nyní je ve vašem životě období, které je celkově pozitivní.

Ze všech těchto důvodů je odpověď na vaši otázku ano. To platí zejména tehdy, pokud se vaše otázka týká nové cesty nebo nového začátku.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Karta představuje štěstí a radost v každé oblasti života, včetně lásky. Její pozitivita ovlivňuje i další karty ve výkladu. Níže naleznete nejdůležitější kombinace karet s Esem pohárů.

ESO POHÁRŮ A ESO PENTAKLŮ

Když se tato Esa objeví ve společném výkladu tarotu, spojení znamená, že se k někomu nastěhujeme.

Uvažovali jste o dalším kroku ve vašem vztahu? Tato kombinace karet je tu, aby vám řekla, že nyní je na to skvělý čas.

Upevnění životního prostoru s partnerem je skvělý způsob, jak se ve vztahu posunout vpřed a vytvořit si stabilnější základy. Určitě se můžete těšit na šťastné a příjemné dny. 

ESO POHÁRŮ A TROJKA PENTAKLŮ

Tato dvojice ukazuje na to, že jste ve své kariéře předurčeni k naplnění a štěstí.

To by mohlo znamenat, že je pro vás velmi důležité, aby se lidé cítili dobře, takže kariéra v kosmetice, ošetřovatelství nebo nějaké jiné pomáhající profesi by byla dobrá volba.

Bez ohledu na to, v jakém oboru se pohybujete, můžete si být jisti, že vaše práce vám bude přinášet nesrovnatelnou radost, pokud se budete snažit pracovat v oblasti, kterou máte rádi. Pokud nejste spokojeni se svou současnou kariérou, nyní je čas zvážit změnu.

ESO POHÁRŮ A RYTÍŘ MEČŮ

Tyto karty předpovídají setkání s inspirativní osobou. Tato osoba vás povzbudí, abyste dosáhli svého plného potenciálu, a pomůže vám se tam dostat tím, že vám osvětlí cestu svými vlastními znalostmi a moudrostí.

Důvěřujte této osobě; můžete si být jisti, že on nebo ona má na srdci váš nejlepší zájem. Nejste si jisti, koho Rytíř mečů představuje? Mějte oči otevřené pro mentora, který se brzy objeví.

ESO POHÁRŮ A TROJKA HOLÍ

Kombinace esa pohárů a tří holí svědčí o úspěšném tvůrčím psaní . Jste povoláním spisovatel?

V nadcházejících dnech se budete cítit obzvláště kreativní a v tomto období možná vydáte nejlepší dílo svého života. Využijte tento čas k tomu, abyste naplno vyjádřili své umělecké schopnosti – nic nezadržujte!

ESO POHÁRŮ A SOUD

Nacházíte se v bodě obratu, který vyžaduje, abyste dělali skvělá životní rozhodnutí a otevřeli se bez výhrad. Už žádné výmluvy, plýtvání časem– prostě to udělejte a riskujte!